Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) kelly416 válasza synar (#49) üzenetére


kelly416
veterán

Király! :R

(#52) synar


synar
őstag

Megtetszett ez az óralap, az eredetit itt találtam és készítettem belőle egy magyarítást, némi módosítással.
+ betűtípusok cseréje
+ fehér számokkal is

[ Szerkesztve ]

(#53) synar


synar
őstag

Elkészült a gördülő témám magyarítása.
Nézzétek el nekem ezt a csak felemás magyarítást. :)
Kipróbáltam ékezetekkel is a nap neveket, de úgy aránytalanul kisebbek lettek a betűk, mint a velük egyvonalban lévő számok, így végül az ékezet nélküli verzió mellett döntöttem.

[ Szerkesztve ]

(#54) synar


synar
őstag

- házszám stílus
- magyar napok, és dátum hónap/nap
- színes akku és ikonok.
Ezt is feltöltöm újra, mert a legkorábbiak folyton eltűnnek a topik elejéről, ezekszerint van igény azokra is. :)

[ Szerkesztve ]

(#55) synar


synar
őstag

Az eredeti óralap alexquang munkája.
lck kérésére készítettem ezt a magyarítást.
+ a BT ikon a csatlakoztatott állapotot jelzi.

(#56) lck válasza synar (#55) üzenetére


lck
senior tag

Köszi szépen !
Kedvenc témám :) !!!

(#57) synar


synar
őstag

Úgy tűnik ezzel az új frissítéssel szétcseszték az egész eddigi Custom watch face műfajt. Amit próbáltam az eddig elkészítettek közül az mind használhatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#58) synar válasza synar (#57) üzenetére


synar
őstag

Mindegyik hiányosan jelenik meg. Kérdés mi volt ezzel a szándékuk, de ha ez így marad zárhatjuk is ezt a topikot és az eddigi feltöltések pedig törölhetők.
Most néztem az amazfitwatchface.com oldalon jeleneg 4250 feltöltés található, most már az is mehet mind a kukába?
Hogy gondolták ezt? :(

[ Szerkesztve ]

(#59) synar válasza synar (#58) üzenetére


synar
őstag

Elkezdtem tesztelni őket és van amelyik működik. Holnapra készítek egy listát belőle, hogy melyik óralap verzió használható továbbra is.

[ Szerkesztve ]

(#60) lck válasza synar (#59) üzenetére


lck
senior tag

#55 téma nálam a karkötőn rajtamaradt, viszont a Mi Fit-alkalmazásban az egyéni témák törlődtek, és ott helyettük hoz 3 egymáshoz hasonlító kék árnyalatú face-t ami szerintem sosem volt felrakva.

(#61) synar


synar
őstag

Úgy néz ki ez az új "fícsör", aminek nincs sok értelme, három fapados WF, amin csak a háttérképet lehet cserlélgetni, a régi mindenre jó módszert meg dobták a kukába.

(#62) tigipuf válasza synar (#61) üzenetére


tigipuf
senior tag

Szerintem akkor le kell menteni a legjobb témákat,utána meg valami moddingolt mifit vagy bandage alkalmazással gondolom csak fel lehet majd erőszakolni őket az órára.

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#63) synar válasza synar (#59) üzenetére


synar
őstag

Átnéztem az oldalon található óralapokat, az új firmware frissítés után sajnos csak a következő hozzászólásokban található WF-ek működnek továbbra is hibátlanul:
#55, #52, #39, #38, #35, #33, #32, #29, #25,
A többinél az óra és a perc kijelzése nem működik, az okát keresem, de egyelőre tanácstalan vagyok. Ha valamilyen megoldás születik erre a problémára akkor itt jelezni fogom.

[ Szerkesztve ]

(#64) synar


synar
őstag

A még működő óralapok telepítésére a #49 -es hozzászólásomban említett módszer továbbra is használható.

(#65) kelly416 válasza synar (#63) üzenetére


kelly416
veterán

Épp írni akartam vagy 6 témát, ami működik, aztán átnéztem, és mind a 6 benne van az Általad felsoroltakban. Vicces. De tény, hogy egy csomó működik simán. Nem kell ezt a totyikot zárni, és a munkád továbbra is felbecsülhetetlen.

(#66) synar


synar
őstag

A másik fórumon xTech által javasolt módszer alapján visszaállítottam a Mi Fit 4.0.7 -es verziót az Apkmirror oldalról, ami automatikusan feltelepítette a bandre a korábbi firmware-t, így már újra feltölthetők a korábban hibásan megjelenő óralapok is. Átmeneti megoldásnak ez is jó lehet, nekem mindenesetre marad így, az automata frissítést pedig letiltottam a Mi Fit-re.

[ Szerkesztve ]

(#67) M@cika válasza synar (#66) üzenetére


M@cika
őstag

Még szerencse, hogy nálam minden auto frissítés tiltva van. Ha működik, minek piszkálni. 😎

Nasit a kis fehér medvének!

(#68) synar


synar
őstag

Lenne egy kérésem, ahhoz akinek már az új firmware van telepítve és nem működtek rajta a korábban említett WF-ek. Legyen szíves próbálja feltelepíteni az új MiBandWFTool_1.4.0-es PaletteImageMode-ban újra konvertált óralapokat, hogy hiánytalanul megjelennek-e az adatok. Ha működik akkor lehet, hogy megvan a megoldás. Pillanatnyilag nem tudom tesztelni, mivel nálam a régi firmware van telepítve.

(#69) sanyci válasza synar (#68) üzenetére


sanyci
senior tag

Nálam mindkettő ok.

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#70) synar válasza sanyci (#69) üzenetére


synar
őstag

Köszi, akkor működik az új WFTool, este elkezdem újra konvertálni és feltölteni a többit is. :)

[ Szerkesztve ]

(#71) synar


synar
őstag

Ettől a feltöltéstől kezdve már az új firmware kompatibilis óralapok jönnek.

(#72) synar


synar
őstag

[ Szerkesztve ]

(#73) Meggyi001 válasza synar (#72) üzenetére

Helló, valami "madaras" téma nincs még véletlenül?

https://gamergep.hu/

(#74) synar válasza Meggyi001 (#73) üzenetére


synar
őstag

Itt kereshetsz, ha nincs magyarítva, vagy nem működik az új firmware verzión akkor szólj, talán tudok segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#75) synar válasza Meggyi001 (#73) üzenetére


synar
őstag

Most, hogy kérted készítettem is egy "madaras" témát neked.

[ Szerkesztve ]

(#76) sanyci válasza synar (#75) üzenetére


sanyci
senior tag

Kipróbálnál egy időjárásos példányt, hogy működik-e az új fw-el?
Gondolom azokat is újra kell konvertálni, hogy működjenek, így nem látom értelmét kipróbálnom egy régifajta időjárásossal.

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#77) synar válasza sanyci (#76) üzenetére


synar
őstag

Tudnál egyet linkelni?

(#78) macilacus válasza synar (#75) üzenetére


macilacus
senior tag

Esetleg át tudnád nekem alakítani ezt a témát.

A lépésszámot és a dátumnál a hónap/napot kéne akkorára mint a nap szöveges kiírását.
A szöveges napkiírás mehetne ha lehet külön sorba teljes és nem rövidített változatban.
Az akkumulátor kijelzés pedig lehetne akkora mint a mostani lépésszám.
Remélem nem nagy teher, és előre is köszönöm.

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#79) Meggyi001 válasza synar (#75) üzenetére

:Y :R

https://gamergep.hu/

(#80) synar


synar
őstag

Vasarely mester tiszteletére :)

[ Szerkesztve ]

(#81) synar válasza macilacus (#78) üzenetére


synar
őstag

Bocs, de inkább kérdd meg patyolat-ot, biztos szívesen elkészíti neked, nem akarok belerondítani a munkájába.

(#82) synar válasza sanyci (#76) üzenetére


synar
őstag

Ezt kipróbáltam, de még nem működik az időjárás adatok kijelzése.

(#83) sanyci válasza synar (#82) üzenetére


sanyci
senior tag

Köszi.
Pedig ezt ma frissítették...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#84) kelly416


kelly416
veterán

Csak kérdezem, nem-e lehetne olyat csinálni, hogy jött mondjuk egy email-em, meg írtak messengeren, akkor.kitesz egy email meg egy messenger ikont az óra számlapra valahová? Csak azért jutott eszembe, mert most hajnalban rezgett a band, de ugye mire félálomból (amúgy is keltem volna 2 perc múlva) odakecmereg az ember keze a szeme elé... szóval hűlt helye volt mindennek. Rátapicskoltam, de óra számlap (amit ez úton is köszönök, nekem ez tökéletes), a rezgés miértje rejtve marad ameddig át nem túrom a menüt.

Szóval még egyszer, nekem igazából nem kell ez a funkció, csak elméleti síkú a kérdés, hogy megoldható-e?

(#85) Carline válasza kelly416 (#84) üzenetére


Carline
őstag

Sajnos nem, csak azokat a funkciókat tudja megjeleníteni amik már eddig is megvoltak a számlapokon, többet nem.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#86) synar


synar
őstag

Javaslom figyelemmel követni gabrigab1610 terveit, nekem tetszenek mert egyszerűek de ötletesek és igényesen elkészítettek, szerintem várhatunk még hasonlókat a közeljövőben, csak mostanában kezdte a feltöltéseket.
Most vettem észre, hogy már működik rendesen a másodperc kijelzés mozgó számokkal, pl. ennél az óralapnál is.

[ Szerkesztve ]

(#87) synar


synar
őstag

Készítettem én is próbaként egy másodperc kijelzős óralapot.

(#88) synar


synar
őstag


Az eredeti óralap sml_boor munkája.
sefan67 kérésére elkészítettem a hónap, nap verziót.

[ Szerkesztve ]

(#89) synar válasza synar (#88) üzenetére


synar
őstag

Sajnos már kifutottam a szerkesztésből és így nem tudtam javítani az pont animáció sebességén, most pótolom. Még küzdök az új FW okozta anomáliákkal.

[ Szerkesztve ]

(#90) synar válasza synar (#89) üzenetére


synar
őstag

Készítettem ebből a témából még néhány színvariációt:

(#91) Toncsi


Toncsi
aktív tag
LOGOUT blog

Én is próbáltam összehozni magamnak egyet, íme:

(#92) M@cika válasza Toncsi (#91) üzenetére


M@cika
őstag

Tetszik, szerintem jó dizájn lett.

Nasit a kis fehér medvének!

(#93) synar válasza M@cika (#92) üzenetére


synar
őstag

Csatlakozom, csak így tovább. :)

[ Szerkesztve ]

(#94) sefan67 válasza synar (#90) üzenetére


sefan67
aktív tag

Zseniális :Y :R

(#95) macilacus válasza Toncsi (#91) üzenetére


macilacus
senior tag

Köszönöm ez nagyon szuper :))
Esetleg nem tudnál ebből egy olyat ahol a fehér helyett világoskék van, és esetleg a háttér csak az egyszerű fekete, kép nélkül :D

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#96) Toncsi válasza macilacus (#95) üzenetére


Toncsi
aktív tag
LOGOUT blog

Szia!

Nem tudom milyen kékre gondoltál, páromnak a zöld helyett ilyen babakék van. Ha megírod pontosan milyet szeretnél azt is megcsinálom (akár privibe is).

(#97) macilacus válasza Toncsi (#96) üzenetére


macilacus
senior tag

Tökéletesen erre :DDD
Köszönöm :)) :DD :C :DD :))
Illetve ha lehetne még a képen pirossal jelölt részt kiszedni valamint a lépést és a megtett távolságot középre igazítani :B

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#98) synar


synar
őstag

Találtam egy Watchface editor WF_Builder nevű programot, érdemes vele egy próbát tenni. Próbálgattam és egész használhatónak tűnik, megkönnyíti a szerkesztést, vagy a már meglévő témák módosítását, vizuális tesztelését.
Aktiális verzió: WF_Builder0.9.6.zip

[ Szerkesztve ]

(#99) Mynock válasza Toncsi (#91) üzenetére


Mynock
tag

Nagyon klassz.köszi !

(#100) sanyci


sanyci
senior tag

Megint változott a fw!
Most épp a HR kijelzést lőtte ki... :(

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.