Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Retro11


Retro11
senior tag

Sziasztok!
Elnézést ha volt már hasonlo gond valakinél,csak nem nagyon volt idöm végignézni a régebbi topicokat!Bocsi..
Szoval van 1Maxtor 80Gb ATA/133 as vinyóm ami még csak fel sem pörög..

A történet a következö!
Tegnap pont telepitettem a másik gépet és hozzá dugtam ezt a vinyót is mert hát ezen voltak a fontos progik és dolgok,szoval erröl fel akartam zuzni 1-2 dolgot!el kellet mennem félbehagyva a másolgatást,mert volt 1kis dolgom,mire visszaértem tesóm mint kiderült leült játszani majd kikapcsolta a gépet!
Jó semmi gond kapcsolnám be a gépet hát az én vinyómat nem ismeri fel...
Kis ilyedelem majd rádöbbenés hogy sehogy nem akar elindulni ez a hdd akármit csinálok!És az a legrosszabb h felsem pörög...Semmi...Tehát se hangot nem ad,be se villan,meg sem mozdul!!!

Rákérdezek hogy mi történt és kiderült hogy belerugott a gépbe a vinyo meg nem volt becsavarozva és igy leesett a házrol!Szerencsére fektetve volt és 5cm-nél nem ehetett nagyobbat!Megvizsgáltam a vinyot és semmi baja!!
Jobban megnézem semmi nincs lepattanva,És akkor lám a panelon a legnagyobb chip egy ''ogere'' lábai meghajoltak!Nincsenek megszakadva csak meghajolva..Azota nem pörög,nem csinál semmi.. :O :(

Ennyi..Légszi segitsetek mit tehetek,mert potolhatatlan dolgok vannak a vinyón..Ezt a panelt kitudják szervizben cserélni??Egyáltalán meglehet javitattni,ugy hogy az adatok ne vesszenek el??? :F :F :F :F :F :F :F :F :F

Légyszives aki tud segitsen? :R

Segitségetek előre is köszönöm és elnézést a hosszu szöveg miatt!
Tisztelettel.: Retro11

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.