Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52) Loretto


Loretto
veterán

hát nem mondom hogy nem iyledtem meg ennek a hozzászólásnak a hosszától.de nagyon örülök hogy legalább ennek a fajnak sikerült a fő jegyeit.amugy nagyon sok mindent amit itt leirtál nagyon sok fajra át lehet ültetni.ami 1 kicsit felkeltette a figyelmemet(nem biztos hogy a te hozzászólásodban) a futás ill. gyengeség.
amig megvolt a boxerem eccer sétáltunk.rövid pórázon vittem erre 1 kiskölök neki ált szaladni érzem hogy menne utána de fogtam.majd megállt a kölök az én ''white''-om ment csokolgatni, erre még az anyának állt följebb-aki két bnőjével trécselt mig kb 4 éves fia ott volt-hogy miért nem fogom az ebet.
szoval télleg az ''áldozat'' is felelős.

Soirée...

(#54) Loretto válasza Kalandor (#53) üzenetére


Loretto
veterán

nagyon kutyásnak tünsz.igy a hálon keresztül vagy nem?ami meg a nagytestű kutyákat illeti sajnos muszáj őket használni mert ....és erre 1 mopsz nem az igazi:))

Soirée...

(#56) KERO_SAN válasza Kalandor (#51) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Ha nemetjuhaszt tartottatok/tenyesztettek volna, akkor tuti arrol irnal hasonlo szepeket.

Ne legyel szuklatokoru, nincs olyan h rossz/jo,buta/okos kutya.
Persze vannak fajtajellemzok, de azert ilyen kirivoan jo kutya, nincs mint ahogy te oket leirtad..:)
Mind1ikben mas mas dolog a ''szep''.

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#57) Loretto válasza KERO_SAN (#56) üzenetére


Loretto
veterán

miről irna hacsak ezt a fajtát ismeri régóta?én pl nagyon komálom a lebenyes fajokat.boxer bulldogok mops:)) de nagyon bejönnek a bullterierek is

Soirée...

(#58) QG válasza Kalandor (#55) üzenetére


QG
tag

Delorosz juhaszunk van, olyan komondor stajl, meg meret, csak sok szurke mintaval. Az egyiket kis koraban kaptuk, de a nosteny mar kb fel eves volt. Meg lehetett nevelni (verest csak akkor kaptak, mikor levadasztak 5 tyukot:)) ). Ha akarom most is kiveszem a tajukbol a csontot. Halal nyugodtak kozben. Ha a kuvasz ilyeneket nem visel el, akkor a pusztaba valo, nyajat orizni.
Az, hogy a kuvasz maskepp viselkedik, mint a tobb kutya, nem jelenti, hogy okosabb. Mellesleg apam nagy szivszerelme, ha ezek kioregednek, kb az lesz.
Bar amit irtal, attol nem kedvelem jobban. Oten vagyunk a csaladban, koliban lakom, ritkan jarok haza. Nincs kedvem a sajat kutyamtol engedelyt kerni arra, hogy bemenjek a sajat hazamba.

“Anti-intellectualism has been a constant thread winding its way through our political and cultural life, nurtured by the false notion that democracy means that 'my ignorance is just as good as your knowledge.'” ― Isaac Asimov

(#59) Loretto válasza QG (#58) üzenetére


Loretto
veterán

''Nincs kedvem a sajat kutyamtol engedelyt kerni arra, hogy bemenjek a sajat hazamba.''

azért eddig csak nem fajul a dolog.

Soirée...

(#62) Loretto


Loretto
veterán

szerintetek kiköszöblhető lenne ez a gén a kutyákból?mármint ez a ''gyilkos''?

Soirée...

(#64) Nowhereman


Nowhereman
őstag

a kutyával szinbiózisban élünk már időtlen idők óta...

Nem tudom, de nem tartom kizártnak, hogy az ember->ember, ember->kutya, kutya->kutya, kutya->ember kontaktusok közül szerintem még a kutya->ember kontaktusban a legkevesebb az erőszak. Mégis mindig ezen ugrálnak legszivesebben az emberek...

Utánam a kondenzcsik!

(#65) Loretto


Loretto
veterán

láttátok egyik nap a futó nőt a fokuszban(azt hiszem itt volt) 5 kutya támadt rá és egy hatodik mentette meg.

Soirée...

(#66) Zoltán


Zoltán
őstag

Hát, Én azt hiszem még egyetlen kutyát sem támadtam meg.

(#67) Intelligencs

Az embert megtámadó kutyának a gazdája a hibás, hisz felelősséggel tartozik érte. Rengeteget bicajozok, meg egyébként is Zuglóban lakom, ahol rohadt sok kutya van, szinte minden második háznál tartanak egyet.
Nem egyszer és nem kétszer támadtak meg kutyák. Szeretem őket, de ha megtámad egy, akkor pontosan úgy viselkedem vele, mintha ember lenne: harcolok. Ha a gazdája dumál, akkor azt is megverem.

Szerintem egy egészséges felnőtt férfi egy kutyával elbír, ha nem ijed meg. Persze jobb, ha valami eszközt kerít, amivel harcolhat. Elkergettem már kuvaszt, németjuhászt, rotweilert a legkülönfélébb, alkalomszülte fegyverekkel: féltéglával, nuncsakuval, husánggal, a biciklimmel, vagy puszta ököllel.

A legdurvább az volt, amikor az újpalotai kiserdőben bicikliztünk a húgommal, és 4 kutya rontott ránk. A húgom elesett, és nekimentek a kutyák. Akkor olyan ideges lettem, hogy ököllel üvöltve rontottam neki az ebeknek. Nevetséges, de elfutottak. Szóval én nem félek a kutyáktól, de azért meg tudom érteni, ha az öregek vagy a gyerekek félnek tőlük.

The Amiga, Born a Champion

(#68) Terminátor 4.


Terminátor 4.
tag

Eredetileg falun lakom, most meg Bp belvárosában. Mindkét helyen ugyanannyi a kutya, ergo a veszély is. Nekünk volt és van is kutyánk, és csak azt tudom mondani, hogy az a gazda, aki megbízik a kutyájában az tök hülye.

Kritikus helyzetben a kutyák leszarják a parancsokat, akármennyire tanítod őket és akármilyen fajtáról legyen is szó. Legjobb példa egyébként, hogy ha elkedesz futni egy kutya előtt, akkor fut utánad, akármit is csináljon a gazdája, mert a vérében van, és nem olyan lény, mint az ember, aki le tudja győzni az ösztöneit. Aki azt mondja, hogy az ő kutyája minden helyzetben engedelmeskedik, az még nem tapasztalt semmi komolyat.

A városból pedig kitiltanám a kutyákat, mivel a kutyák tartására vonatkozó rendszabályokat nem tartják és nem is tartatják be. Szájkosár legtöbbször nincs, pórázt pedig sokszor leveszik, hogy fusson, vagy szarjon egyet a kutya. Ha nem is harap meg senkit, elég az, hogy félned kell tőlük, már ez is túl sok. Egyébként is kínzás az állatoknak a lakásban tartás, és csak azért tartják őket, hogy kis kedvenc legyen a háznál, legyen valaki, akitől úgy érzik, hogy törődik velük.

"Még visszatérek!"

(#69) amargo válasza _Volkovy_ (#47) üzenetére


amargo
addikt

Én fociztam is pitbullal! persze vagy 5percig az elején féltem tőle, de tök aranyos volt!
viszont néztem amikor a labdáért ugrott és gerincre érkezet.. meg se érezte!
meg volt, hogy éppen csak kitudtuk rúgni a szájából a lasztit.. és volt hogy eltaláltuk, de semmi brutalitás nem volt benne!

kutyákhoz vissza térve: nekem is volt már sztorim, hogy korival mentem és kis dög jött és elkapta a korit. csak mosolyogtam rajta :)
nagyon pufogott, de csak nem bírta szétszedni a korit.. (érdekes is lett volna)
viszont volt, olyan esetem is amikor nem mertem bemenni egy utcába.. esküszöm nagyon durva volt.. vmi iszonyat horrornak is komoly volt! vagy 10kutya ami a környéken volt üvöltött és az utca vége volt a legdurvább, ilyen 1mkerités mögött két bazinagy dög dühöngött.. majdnem darabokra szedték a kerítést.
nem tudom min húzták fel magukat ennyire, de nem vitattam meg velük.
egy másik eset: mentünk az utcán és egyszer csak a fejem mellet (183cm vagyok) megjelenik egy fehér pamacs és irdatlan ugatás.. annyira ledermedtem, hogy a fejem is lerághatta volna.. és kaukázusi volt a lelkem.
én inkább csak tartok a kutyáktól.. de félni nem félek.



“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#70) TheVeryGuest válasza Terminátor 4. (#68) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Ez csak azért van mert ma már csak kedvtelésből tartanak az emberek kutyákat. Legtöbbször valszeg nincs is igazi gazdája az ebeknek, nincsenek megnevelve. Csak dísznek tartják őket: mittomén Nike joging, Adidas cipő, Dobberman. Hol vannak már azok az idők, mikor az emberek egész nap a kutyájukkal dolgozgattak, együtt aludtak a tűz mellett.

Abban sem hiszek, hogy csak a fajta számít. Egy csomó mindenen múlhat a dolog. Milyen volt az alom, hányadikként született. Érte-e valami trauma kölyökkorában. Kb annyira kiszámítható, mint az embereknél. Persze vannak a fajták között különbségek. Egy német juhászt vagy egy vizslát fel lehet úgy nevelni, hogy istenként szeressék a gazdájukat és elég kiszámíthatóan viselkedjenek. Kuvasznál ez szerintem kivitelezhetetlen. Az a fajta inkább egyenrangúként tekint a gazdájára. Ha úgy tetszik egyénisége van. Pont mint a macskának.

Az emberek mindig sírnak, ha kutyatámadás van. Az miért nincs a TV-ben hány macskát lőnek meg meg kínoznak meg? A kutyát csak azért nem támadják meg az emberek (olyan gyakran), mert elég nagy hogy akár védekezhessen is.
Néha ahogy elnézem az utcán flangáló magassarkús szűkruhás, csótánytaposós figurákat mindig eszembe jut, de kár hogy nincs az embernek igazi természetes ellensége. Nincs mitől félni, legfeljebb csak az utakon száguldozó tonnás vasdaraboktól. De elképzelhetelten, hogy valahol egy parkban ott üljön, mondjuk egy fekete párduc, vagy egy bengáli tigris, és nyújtózkodjon, meg ásítozzon, az arra járók meg mikor meglátják azt mondják, hogy hoppá, akkor talán inkább kerülök egyet, nehogy megegyenek vacsorára. Nem, mindent 100%-osan biztonságossá kell tenni, hogy az egész földgolyón sétálgathassanak a mocskos túristák.

U.I.: bocs, kicsit szétszórt lett ez a hozzászólás :o

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#71) Loretto


Loretto
veterán

de azért menteni is tudnak.pont egy bernáthegyi mentette meg a nénit.azért az vhogy még a kutyák között is tekintélyt parancsol.

Soirée...

(#72) Superman


Superman
nagyúr

A mai napon velem is megesett. Egyik haveromnak vittem át egy cd-t, amikor az egyik kis utcából előrohan egy habzó pofájó eb, őrjöngve, vicsorogva és egyenesen nekem támad. Nagytestű keverékkutya. Látszik a póráz helye,. illetve maga a szíj is a nyakán, de persze én ezt nem vártam meg. Ha lett volna nálam valami, egy táska, teniszütő, vagy egyéb dolog, megvédem vele magam, de üres kézzel álltam ott.
Mögöttem volt egy óvoda, persze vasárnap zárva, magas kerítéssel. Egy ugrással fenn termettem a kerítésen, aztán át a túloldalra. Elégedetten vigyorogtam, amíg meg nem láttam az óvoda kerítésén a feliratot: Kutyával őrzött terület. De már rohant is egy doberman felém az épület sarka felől. Három ugrással az egyik mászóka tetején voltam. Ott gubbasztottam vagy 10 percig, amíg a másik megvadult kutya el nem húzta a belét. A doberman persze ott körözött körülöttem. Mikor láttam, hogy szabad a pálya átugrottam a mászókáról a kerítés tetejére (elég közel volt), onnan meg az utcára. Mindeközben egy lélek sem látott, teljesen néptelen volt az utca, úgyhogy óbégathattam volna segítségért. :Y

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#73) _Volkovy_ válasza Superman (#72) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Vizuális típus vagyok,úgyhogy bocsi de majd' lefordultam a székről a röhögéstől..

(#74) Superman válasza _Volkovy_ (#73) üzenetére


Superman
nagyúr

És pont abban az utcában van a konditerem, ahová járni szoktam - szerencsére vasárnap zárva - kicsit égő lett volna, ha valaki kinéz az ablakon és meglát egy 100 kilós nagy marhát egy gyerekmászóka tetején gubbasztani, amint felvigyáz rá egy doberman...

(#75) MUŁĐER válasza Superman (#74) üzenetére


MUŁĐER
addikt

ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ:):)

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#76) _Volkovy_ válasza Superman (#74) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Kész :DD

(#77) Magic


Magic
tag

Szerintem a kutya olyan mint a kézigránát. A gránát is ott lapul akár 10-15 évig is a szekrény tetején és egyszer csak jön valaki és elkezd vele szórakozni, majd BUMM. A kutya is ilyen! Lehet, hogy évekig nem bánt senkit és egy véletlen pillanatban elsötétül az agya.
Miért van ez!? Azért, mert egy kutyára sok időt kellene szentelni. Főleg a nagyobb testű kutyákra, mert azok a legveszélyesebbek. Utálom azokat az embereket, akik felelőtlenül vesznek ilyen ''kedvencet''. Míg kicsi a kutyus nagyon aranyos, de ha nem kezdik el időben tanítani neki, hogy ki a ''falkavezér'' a családban és hogy ő van legalul, abból nagyon csúnya dolgok történhetnek. Az alap dolgokról nem is beszélve (ül, fekszik, helyedre,...). Legalább elvinnék egy kutyaiskolába!
Barátnőméknek is van egy Rotweiler és azt szeretném ha megdöglene!!! Nem azért, mert gyűlölöm a kutyákat! Már elmúlt egy éves és még azt sem tudja, hogy: ne ugráljon, helyedre... Az csajom anyja pedig imádja. Pedig múlt héten úgy elkapta a kezét, hogy bekékült. Adta neki a kaját és egy kis falat az edény mellé esett és bele akarta tenni, ekkor a kutya nekiugrott. Akkor úgy szídta, 10 perc múlva meg Alfikám gyere ide szivem... Normális az ilyen ember!? Amikor nyavíkol a kutya, mert valszeg unatkozik azt mondja nekünk: ''Jajj, szegény Alfi sír!''. Ilyenkor elkapnám a nőt és ... Meg különben is ilyen fa*om nevet adni egy kutyának: Alfi. Megáll az eszem! Egyszer anyukája sétáltatta a városban szájkosár nélkül. Jött velük szemben egy alak fekete kabátban és nem vette figyelembe a kutyát, a kutya mikor az alakhoz értek elkezdte szaglászni, mire az alakzat reflexből a melléhez rántotta kezét és egyből neki ugrott a kutya.
Én azt utálom a kutyákban legjobban, hogy olyan pillanatban amikor nem tudod, hogy körülötted van és hirtelen előtted terem, mire te meglepődsz és már támad is. Ez ember-ember találkozásakor nem fordul elő.

Én eldöntöttem, hogy nem lesz kutyám, mert nincs időm rájuk. Ha mégis, akkor az robot kutya lesz és ha sokat ugat kiveszem belőle az elemet!

(#78) Nowhereman válasza Magic (#77) üzenetére


Nowhereman
őstag

Miért? Ha adnak nevet mondjuk a hajóknak, akkor a kutyáknak miért ne?

Utánam a kondenzcsik!

(#79) VladimirR válasza Superman (#74) üzenetére


VladimirR
nagyúr

elnezest, de: :):)):D:DD:DDD;]

mellesleg az alaptemahoz: ''gazdit'' leloni, kutyat megetetni/megsimogatni...

(#80) KERO_SAN válasza Superman (#72) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Ehhe, eleg komikus helyzet :D

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#81) Troppauer H.


Troppauer H.
csendes tag

Kutyát elaltatni, gazdát a börtönbe. A kutya ragadozó állat, akármennyire is háziasítva van ott van benne az ösztön (és ezt az ember sem akarta kiirtani belőle, hiszen eredetileg azért háziasította, hogy segítsen a vadászatban, aztán később hogy a tulajdonát védje). Támadások mindig lesznek.
Sokan azért tartanak kutyát, mert élvezik, hogy van egy nekik alávetett lény, aki csodálattal csüng a gazdáján, érzelmi pótlék a városlakónak.
Akinek a kutyája megöl vagy megsebesít valakit, az meg ugyanúgy felelős, mint aki fegyverrel játszik felelőtlenül, vagy elgázol vkit stb.

(#82) VladimirR válasza Troppauer H. (#81) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''Kutyát elaltatni, gazdát a börtönbe'' - inkabb forditva
csak egy pelda: van egy kutyank, mar 15 eve, aki eddig 1 embert harapott (inkabb csak kapott) meg, de az rugdosta eves kozben
most mar vak, es suket is, igy neha meg-meg ugat mindenkit, de most mar nem is engedjuk, hogy koszaljon az udvaron, meg van kotve, ha jon valaki akkor meg felugyelunk ra
a kutyat lehet ugy nevelni, hogy ne legyen agresziv

(#83) Magic válasza VladimirR (#82) üzenetére


Magic
tag

''a kutyat lehet ugy nevelni, hogy ne legyen agresziv'' - ez igaz, de ha már elmúlt egy éves, akkor már sokkal nehezebb a tanítás és van hogy lehetetlen! Arról is beszéljünk, hogy a kutyákban is vannak ''selejtek''. Mint az embereknél a pszichopata gyilkosok és ezeket ki kellene végezni!

(#84) Loretto válasza Superman (#72) üzenetére


Loretto
veterán

szomorú de csatlakozom volkovy-hoz:)

Soirée...

(#85) Loretto válasza Magic (#77) üzenetére


Loretto
veterán

a náv választás szuverin jog.
robot kutya.abba mi a pláne?

Soirée...

(#86) supercow


supercow
őstag

Magyarországon a Rottweilerek génállománya igen silány, mert annakidején nagyon keveset hoztak be és igen erős a ''beltenyészet'' miatti genetikai hibák esélye. Nem vagyok tenyésztő, amikor kutyát választottunk akkor utánanéztem. A rottweilerek többsége idegbeteg, agresszív és nehezen nevelhető. Mi dobermannt vettünk egy 35 éve ezzel foglalkozó tenyésztőtől, akihez Hollandiából, Németországból és Görögországból járnak könyörögve a kölykökért. Drága is volt a legény (barna kan).
A dobi imádja a gyerekeket és a családot, bár a mozifilmek többsége nem ezt sugallja. Két hónaposan védte a féléves gyereket, beállt az anyám és a babakocsi közé. Morgott a gázszerelőre stb.

A támadások nagy része a gazdi hibája (nevelés, éheztetés stb) vagy a kutya hibája, ebben az esetben el kell altatni. Lakótelepi lakásban nem szabad kutyát tartani, oda ékszerteknős meg a guppi való.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#87) Loretto válasza supercow (#86) üzenetére


Loretto
veterán

nekem pl abszolut nincs jó tapaszatalatom a rotival.egyébként nem véletlen hogy minden jóravaló rotigazda kosárral sétáltatja.
dobi is be tud fordulni nem?bár ahogy én tudom csak akkor ha gazdit vált.nem?

Soirée...

(#88) Jenő


Jenő
aktív tag

Két hete például egy boxer futott felém ugatva. De még élek. (kopp kopp kopp) Én sem tudom, hogy hogy úsztam meg, talán mert nem futottam el. Ott kicsit ugatott nekem, én szépen lassan hátráltam, aztán egyszercsak hazajutottam (az volt a szerencsém, hogy csak kb. 50m-re voltam a házunktól). Meg itt a környékünkön (csak családi házak vannak, sok a kutya) igencsak sok kutya van néha az utcán. Stresszes dolog gyalog mászkálni errefelé. :D Amúgy én szeretem a kutyákat, hűséges állatoknak tartom őket, csak nem szeretem, ha egy 40 kilónál nehezebb egyed ugatva fut felém. Nem is tudom miért.. :U
Nekem pl. bordeaux-i dogom van. Jó kutya, szép, okos. És én odafigyelek, hogy ne nagyon mászkáljon az utcán.. (magyarul soha póráz nélkül.)

[Szerkesztve]

(#89) salgado


salgado
tag

nekünk amerikai staffordshire terrier kutyáink vannak.
volt már snauzer,dobbermann,rottweiler is,ugy hogy minden nagyképüség nélkül mondhatom hogy van már tapasztalatom e téren.
de a véleményem a kutya támadásokról,hogy mindig a gazdája a felelős!!!
a kutya az egy nagy felelőség szerintem,de a legjófejebb állat is egyben!

(#90) Judyt


Judyt
csendes tag

Tényleg egy gazdán nagyon sok minden múlik.
Tapasztalataim során arra jutottam(bár lehet nem így van),hogy a fajkutyákkal van nagyon sokszor ilyen probléma.A keverékeknél még nem véltem feledezni.

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

(#91) Integra


Integra
titán

nekem általábban a kutyák miatt lapul egy viharkés a zsebemben, just in case...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#92) #57764352 válasza Judyt (#90) üzenetére


#57764352
törölt tag

Azért vannak jó gazdák is...

(#93) Judyt válasza #57764352 (#92) üzenetére


Judyt
csendes tag

Ez így igaz,szintén tapasztalat:))) :B

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

(#94) Jenő válasza Jenő (#88) üzenetére


Jenő
aktív tag

Höhö, ma megvicceltem a kis vadállat barátomat (a fentebb említett boxert).
Valamelyik nap mesélte egyik ismerősöm, hogy a kutyák ellen hatásos, ha lehajolunk, mintha követ akarnának felvenni. Na, én ma nem csak tettettem, hanem fel is vettem egy (nem túlzok!) kb. 3 kilós kőtömböt (ott nincs lebetonozva az út, és az egyik akna helyén van egy ilyen nagy kőrkörlap, s rajta ezek a nagyobb méretű kövecskék;]), amikor felém szaladt. Szegénykém nyűszítve elfutott. Lehet, mégse kéne tőle annyira félnem. Aztán mondjuk még cipeltem pár méterig azt a követ, de amikor már biztos voltam benne, hogy nem jön vissza, ledobtam. ;)
Mindenkinek ajánlom ezt a kőértlehajolós módszert. Csak nehogy elszóljam magam. :( (mondjuk akkor max rá is dobom azt a követ, megnézem mit szól hozzá;])

(#95) salgado


salgado
tag

amugy egyszer engem is seggbe harapott egy rohadt szemét dög,valami snaucerkeverék lehetett.
egy biztonsági őr kutyája lehetett,mert egy őrzött parkolóból futott ki a gennyládája.
simán beperelhettem volna a gazdáját,mert frankón megkapott,csak az volt a szerencséje hogy pont be voltam zöldülve:U és akkor nem lett volna szerencsés belemenni,egy ilyen balhéba.


(#96) Lengyi


Lengyi
aktív tag

Még úgy 5 éves lehettem és átmentem a szomszédba az öcsémért. A vénembernek volt egy hülye rotvellerje. Mikor megláttam, embert nem láttatok még úgy futni....:D

(#97) Lengyi


Lengyi
aktív tag

Azokat a hülye kutyákat bírom amelyikek ugatnak a kerítés mögül mint a vadállat, de ha bemész kuss lessz ám. 1x egy hülye kis 30centis ugrált ott nekem dobbantottam 1et a kapu előtt és a kis rohadék elborult úgy beszart :DD :DD :DD

[Szerkesztve]

(#98) Lengyi


Lengyi
aktív tag

Amúgy minden nevelés kérdése. A nagymamámnak volt egy dobbermanja, mindig foglalkozott vele. Nem ment be a kertrészre, egy helyre piszkított csak, nem basztatta az embert ha rá lett szólva, a terasz is tilos volt számára. Azért báulatos mikre meg lehet tanítani ezeket a kis dögöket.

(#99) Integra


Integra
titán

na ha valami van amit úgy istenigazából gyűlölök akkor az hogy nem tudok az utcánkon végigmenni hogy ne esne a torkomnak minden második kerítésnél egy mocskos véreb.....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#100) Judyt válasza Lengyi (#96) üzenetére


Judyt
csendes tag

Nekem is volt már sztorim rotival:
kb 8 éves lehettem és barátnőmmel lementünk görkorizni.Volt egy kóbor roti aki mindenkit megugatott és megkergetett aki a közelünkbe jött.Aztán többen tettek bejelentést hogy hívjanak ki valakit aki elviszi a telepre a kutyát.Pont mielőtt elvitték volna a kutyát előtte kapott bele a lábfejembe viszont annyi szerencsém volt,hogy a görkori rajtam volt,de azért éreztem azon keresztül is a penge éles fogait.
:( :( :(

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.