Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rolko


rolko
őstag

Várható egy újabb CryEngine2 alapú játék készítése. Az igazi újdonság persze az, hogy egy San Diego-beli újonc stúdió, a Paleo Entertainment vásárolta meg a forrást, melynek segítségével szeretnék elkészíteni Merchants of Brooklyn c. játékukat.
A játékról egyenlőre annyit tudni, hogy FPS, valamint a motornak köszönhetően álomszép kivitelezésű lesz. Troy Latimer, a Paleo vezetője annyit elárult, hogy miért is döntöttek a Crytek vadiúj motorja mellett. - ''...Az összes lehetőséget figyelembe véve sem találtunk más motort, mely képes lenne egy ilyen kitűnő játék megalapozására, valamint ilyen felhasználóbarát lenne, mint a Crytek CryEngine2-je. A legjobb renderelési technika és a legfejlettebb fizikai engine a méltán hírhedt Sandbox 2 fejlesztői rendszerrel kombinálva késztetett minket a motor licenszének megvételére....''

A Merchants of Brooklyn című játék várhatóan a New York-i utca, az alvilág birodalmába repíti a játékost. A kissé groteszk, meglepő karaktervilág pedig egyedivé teszi a játékot a gengszteres FPS-ek közt.

A PALEO HONLAPJA: [link]

(#2) sosperecek18 válasza rolko (#1) üzenetére


sosperecek18
senior tag

Kicsit sztem még korai, de mivel nem mindennapi engine alapján fog készülni, hát gyűljenek az infók..:)

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#3) rolko válasza sosperecek18 (#2) üzenetére


rolko
őstag

Magam is korainak találom, de az engine miatt említésre méltó :)

(#4) gtamate2


gtamate2
veterán

na megjelent, nekem eléggé tetszik viszont már az elején elakadtam.. eléggé furcsa játék..

*Sn0w

(#5) mad1 válasza gtamate2 (#4) üzenetére


mad1
veterán

Koszi ezt nem is tudtam,csak atsiklottam a listan mert csak 900mb :R
Ez cry2 engine?mert eleg rajzfilmszru.Multi van benne?

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#6) gtamate2


gtamate2
veterán

igen van benne multi és hát ez valami képregényszerű játék de elméletileg fce. 2 hajtja

*Sn0w

(#7) mad1 válasza gtamate2 (#6) üzenetére


mad1
veterán

crysis engine nem fc2.Amugy hogyan lehet az arenabol kitorni?Mar senki nem jon es mondja hogy loljek valamit.De mit?

Ne szemetelj ! = Steam

(#8) gtamate2 válasza mad1 (#7) üzenetére


gtamate2
veterán

ott van felül a kivetítő meg ilyenek azokat kell lelőni és rádzuhan a tetőzet énis itt akadtam el először :)

*Sn0w

(#9) mad1 válasza gtamate2 (#8) üzenetére


mad1
veterán

Ok de azota uj gep uj vindoz :K
Szoval majd ha felrakom legkozelebb....Mindenesetre koszonom. ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#10) Crytek


Crytek
veterán

Valaki megvette a gamet??
Mert az lenne a kérdésem hogy a kurva lassuságán javítanak a kiadott patchek?
Mert félelmetes hogyan akadozik :(

Next PC Upgrade: 2022

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.