Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Mennyire gyors a sata? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ifsnow!


ifsnow!
csendes tag

120Gb-s SATA hdd-m van. Másolok a Totalban és azt mondja hogy 8 avagy néha talán 11 mega per sec. Na most ilyenkor mi van?! Hol a 150 Mb/sec?
más: a Bootvis azt vágja a fejemhez hosszú tesztelés után hogy az írásgyorsítás nincs bekapcsolva, agyon, s vissza kerestem hogy hol kell bekapcsolni, de nem leltem. Valaki segítsen ha lehet vagy csak kamu a 150 mega? Köszi! T.

[Szerkesztve]

örökké fogok élni! eddig sikerült... :)

(#2) Petie válasza ifsnow! (#1) üzenetére


Petie
veterán

150 az csak elméleti. nekem rekord 50k volt :P

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#3) c.zsolti válasza ifsnow! (#1) üzenetére


c.zsolti
őstag

a 150MB/s csak elméleti maximum, a gyakorlatban meg sem közelíti semmilyen beállítással

...

(#4) Amigo78 válasza ifsnow! (#1) üzenetére


Amigo78
senior tag

lol nem kamu az a csatolo max sebessége és nem elméleti mint azt sokan hiszik....de a vincseszterek irás.olvasási sebesége nem éri el....

(#5) Tithian


Tithian
őstag

A SATA kb. olyan gyors, mint a sima ATA/PATA.
Nemhogy 150, de 100MB/s-el sem fog menni, pár kivételes esettől eltekintve gyakorlatilag soha.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#6) ifsnow!


ifsnow!
csendes tag

és az írásgyorsítással kapcsolatban tudtok segíteni? kösz!

örökké fogok élni! eddig sikerült... :)

(#7) Amigo78 válasza ifsnow! (#6) üzenetére


Amigo78
senior tag

mámint hogyan? a vinyo irásgyorsasága függ a tányérok forgási sebessegétöl, a fejmozgato elektronikátol, a mechanikátol stb ja és 5éven belül lazán elirikezt a sebeséget és a több terrabájtnyi tárolokapacitást

(#8) Bear válasza ifsnow! (#6) üzenetére


Bear
aktív tag

Ezt keresed: my computer -> device manager -> disk drive -> properties -> policies -> write caching enabled

(#9) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

Nekem nem engedi bekattintani a gyorsítást (szürke) lehet hogy a win 2000 miatt? :F

(#10) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

UP!

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Mennyire gyors a sata? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.