Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Melyik ? ti4200 ati9600pro vagy ati9800se (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Syntax


Syntax
csendes tag

Ez a három kártya mindegyike mellet sok jó dolog szól és egyszerüen nem tudom eldönteni melyik legyen ha valaki valamelyik kártya előnyeiről vagy esetleg hátrányiról tud az írjon mert ez is ijen örök kérdés kategória.:F

Repülőgépanyahajóhelikopter

(#2) strike-force válasza Syntax (#1) üzenetére


strike-force
őstag

sztem 9600pro, mert gyorsabb, mint a 4200 és mert nem lehet vele befürödni, mint a 9800se-vel amiből 2-3 változat van forgalomban

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#3) Keitaro válasza Syntax (#1) üzenetére


Keitaro
addikt

Ha kell DX9, aniso és FSAA akkor Rad9600Pro, ha nem, és jó lenne ha több pénzed maradna akkor GF4 Ti4200.
Ha pedig nagyon szerencsés embernek tartod magad, és több pénzt szánsz rá akkor 9800SE, és megpróbálhatod aktiválni a +4 pipe-ot, de ez utóbbi lehetőséget szerintem hanyagold. Rizikós, és ha nem jön be akkor a 9600Pro leveri

(#4) Syntax


Syntax
csendes tag

Azt én is halottam hogy a 9800se-t lehet húzni de ez minek a fügvénye, és menyi arra az esély hogy összejön? Amugy én nagyon a 9600pro felé hajlok mert eddig nagyon sok jót halottam róla bár még teszteket nem láttam olyat hol találok?

Repülőgépanyahajóhelikopter

(#5) Keitaro válasza Syntax (#4) üzenetére


Keitaro
addikt

Ph! Megateszt!

[L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=253[/L]

(#6) Syntax


Syntax
csendes tag

köszi

Repülőgépanyahajóhelikopter

(#7) Syntax


Syntax
csendes tag

Itt a cikkek vége fele találtam olyan megjegyzést miszerint a 9500pro odavágja a 9600pro-t ez igaz vagy csak valamit rosszul értelmeztem?:F

Repülőgépanyahajóhelikopter

(#8) Johnny válasza Syntax (#7) üzenetére


Johnny
senior tag

Igaz.
A lényeg, hogy négyszög alaku ramok legyenek a kártyán, azokból nincs 64 bites.
Mert egyébként már létezik 64 bites, Pro-nak árult 9600-os is (téglalap alaku ramokkal).

(#9) Keitaro válasza Syntax (#7) üzenetére


Keitaro
addikt

Igaz, de olyat már nem kapsz.

(#10) rudi válasza Syntax (#7) üzenetére


rudi
nagyúr

Igen a 9500pro odavág minden középkategóriás cuccnak (talán csak memórias sávszélességeb fogják meg a legjobbak):
R300as mag 8 pipeline, 4 vertex sahader egység.

egy kis adalék: [L]http://www.netmatch.host.sk/ati.html[/L]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Melyik ? ti4200 ati9600pro vagy ati9800se (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.