Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Melyik éri meg a legjobban? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41) zoty314 válasza Pentium 2 (#37) üzenetére


zoty314
aktív tag

Én még csak újonc vagyok, és még viszonylag fiatal, ezért nem akartalak megsérteni. :DDD

Elképzelhető, hogy VIA chipseten alapul az egész nForce project, hisz az első elterjedt és stabil SocketA-t támogató chipsetet a VIA hozta létre, de ennek semmi köze ahhoz, hogy most az Athlon az jó vagy rossz. A lényeg, hogy az nForce és főleg az nForce2 nagyon jó alaplapi chipsetek.

Ja, és szerintem te nézd meg jobban, mert ugyan létezik nForce2 IGP (Integrált Grafikus Processzor), de egyrészt ez csak az egyik a három chip közül (SPP, MCP, IGP), másrészt ez nem csak grafikus chip. Csak az nVidia nevezte el annak, hogy minden átlagember megértse, hogy ''nini ebbe már nem kell graf. kártyát venni, hisz van benne integrált'' (ami mellesleg gyenge, de ez most mindegy).

Még egy kérés. Ha valami csak ''olyasmi'', akkor ne azzal akarj meggyőzni másokat.

Mivel most nagyon belejöttem, még az is lehet, hogy leírom az összes eddigi hibád a topicban. Bár lehet, hogy kihagyom, mert tudom, hogy én is sokszor hibázok, hisz ''Errare humanum est'', és mint említettem, nem akarlak megsérteni. :(

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Melyik éri meg a legjobban? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.