Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daimonion

    senior tag

    válasz Stonerice #24061 üzenetére

    Pont azt mondom én is hogy nemsérül így a védelmem, maximum ha Crackelni próbálok valamit. Persze ez vele jár a dologgal ,ha ingyen szeretnék fizetős progit használni

    Na ezt az illegális bárhogy is magyarázkodsz...Pl ha átmész a piros lámpán és elkap a rendőr akkor hiába mondod hogy azért mentél át mert szembe volt a WC és be akartál pisilni akkor is megbüntet itt is ez a helyzet...

    Visszatérve a topicra a you tube nem tiltott dolog a Forti részéröl
    [L:/dl/upc/2013-10/25/458964_vrd3zyjy11wf6345_you_tube.jpg](IMG:/dl/upc/2013-10/25/458964_vrd3zyjy11wf6345_you_tube.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

    A Másik meg az hogy Nekem oly mindegy hogy mit engedsz vagy mit nem de ha pl warez oldalra akarsz menni célszerübb az általad sürün látogatott Warez oldalt a forti webszürő kivétellistájába tenni mint az egész kategóriát engedni..Részemről befejeztem a dolgot azt csinálsz amit akarsz a TE dolgod...

    Azt tudom javasolni még utoljára hogy véletlenül se a nagy program promók topicban keress magadnak vírusírtót ami fizetős hanem valami orosz warez oldalról mert sokkal biztonságosabb onnan használni egy crackelt szoftvert mint az általam említett topicban találnál Jogtiszta 180 napos promókat pl vírusírtókból..De pl van az S.O.S oldal [link] ahol szintén van INGYEN jogtisztán akár 100 dolláros progik is pl office antivirus pdf olvasó stb..

    De az istennek se keress ilyen oldalakat hanem menj a tiszta és biztonságos orosz warez oldalakra
    Sok sikert a továbbiakhoz.. :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés