Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Melyik a jobb???maxotr,seagate,hitachi... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) nolika


nolika
aktív tag

Halisztok!!!
Most úgymond nagy HW mestereket szeretnék hallani HDD ügyben!
Azéé nyitottam ezt a topikot, hogy a HDD márkákat úgymond sorba tegyük(már ha lehet)
Az én elméletem:Volt egy Haxtor HDDm 40gb.Elvittem a haveromhoz, hogy feldobjunk egypár progit(BIA...).De a f.szkalap elejtette :(( és behalt!Persze azzal tisztába vagyok hogy a winyók érzékenyek az ütésre!Úgy látszott hogy csak az elektronikája volt a jó, mer a BIOS felismerte de Windows már nem.Hazavittem, próbáltam bootolni róla és nem ment.:OMost én egy 3év garis Samsung PATA-t nyüstölök(80gb/8mb).Azóta semmi baja vele!
Na most hallottam pletykákat a Maxtorról hogy ilyen rossz meg olyan rossz...Na most ezt valaki cáfolja meg(ja az ény winyóm kb másfél métert esett és nem betoton!!!).Én a Maxtort úgy nézem hogy forrófejűek és olcsóak tehát én nem szeretem. Az optimális márka sztem a Samsung de van más jó márka(pl:WD)
Írjatok met kííváncsi vaok!;]
Körülnéztem és nem találtam ilyen témát!!!De lehet egy operátor meggyepál...



(#2) WN31RD válasza nolika (#1) üzenetére


WN31RD
addikt

Ugye nem olvastad el az Alapelveket (Bővebben: link), pedig a fórumba való regisztrációkor kellett (és illett) volna?
Ott megtalálható a jótanácsok között, hogy mielőtt új topicot indítanál, a kereső segítségével nézz körül a régiek között, hátha akad olyan, amely megfelel a te mondanivalódnak is. Jelen esetben például a következő topicban kellett volna feltenned a kérdésedet:
Maxtor vs WD vs Samsung vs Hitachi vs Seagate Bővebben: link
(De természetesen csak akkor, ha a topicot átolvasva nem kaptál kielégítő választ.)

A jövőben legyél szíves használni a keresőt, mielőtt topicot nyitsz!

(Ezt a topicot zártam, költözz át a fentebb linkeltbe.)

Szerk.: Észrevettem az utolsó, szürkített sorodat. Ez esetben úgy módosulnak a fentiek, hogy gyúrj még egy kicsit a keresőhasználati skilljeidre, mert ez a teljesítmény kevés... ;)

Szerk. #2: Az előbb említetten kívül még a következő topic is érdekelhet: Bővebben: link, továbbá a következő friss cikk: Bővebben: link. Jó olvasgatást!

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Melyik a jobb???maxotr,seagate,hitachi... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.