Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) erdoke válasza aurum (#98) üzenetére


erdoke
titán

Marhaságot beszélni a legkönnyebb. Linkeket, ahol a 3,2C-t lenyomja a 3200+. Esetleg olyat, ahol a 2500 MHz-re húzott Barton lenyomja a 3,8 GHz-re húzott 3,0C-t.

A legjobb aláírás a héten

(#102) janati válasza HiperG (#36) üzenetére


janati
őstag

:(

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#103) Crion válasza Flashcash (#100) üzenetére


Crion
aktív tag

Én csak azt itélem el aki úgy fényezi az AMD-t mintha valami istenség lenne és abban a hitben él, hogy feleannyiért 2x olyan jót kap.

Sok ''marha'' jár még a kinai piacra is...

(#104) aurum válasza erdoke (#101) üzenetére


aurum
senior tag

te csak tudod :)

de mondtam nezd meg a pi szamolos topikot. abbol latszik mennyire el van cseszve az xp memoriakezelese, mert alacsonyabb orajelen ~2Ghz magasabb fsb-vel ugyanazt hozza amit az en 2.5ghz-s bartonom. persze meg mindig jobb mint a p4-e 3ghz-n 800-as fsb-vel.

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#105) Crion válasza Flashcash (#100) üzenetére


Crion
aktív tag

Ez a feltételezés amugy, hogy ovodás létemre ilyen jol irok és olvasok ez az amd hitből ered?:)))

(#106) janati válasza aurum (#98) üzenetére


janati
őstag

Valahol olvastam itt a ph-n: ''Az amd-sek olyanok mint a suzukisok, mindenhol bizonygatják, hogy kevés pénzért milyen frankót vettek, ami még többet is tud, mint drágább társaik.''

Na te pont ilyen vagy. Semmi alátámasztás, csak duma.

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#107) aurum válasza Crion (#103) üzenetére


aurum
senior tag

en hasznalok win-t meg linuxot, meg intelt meg amd-t is. nem erdekel mi, midenre azt amiben jobb. de azt nehezen allom meg amikor valaki sertett onerzetbol hulyesegeket ir.

csak ugy mellekesen jovore meg kityabb vilag lesz az intel fanokra. mert a 64 bites p4 eleg szar, azm amd meg fakit ott is. akkor mar nehez lesz a regmult dicsosegebol meriteni...

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#108) Crion válasza janati (#106) üzenetére


Crion
aktív tag

Ott a pont aki ezt irta!

És milyen igaza van!

(#109) Crion válasza aurum (#107) üzenetére


Crion
aktív tag

Várjuk ki a végét, annyira még nem szerepelt jól az amd 64.

(#110) Crion válasza aurum (#107) üzenetére


Crion
aktív tag

Amugy most fogok venni egy 3-0/800-as p4-et majd oszt meg velem mivel teszteljem le a memo kezelését, és adj egy eredményt, kiváncsi leszek.

(#111) pilóta válasza aurum (#107) üzenetére


pilóta
nagyúr

Van 64 bites P4?????
Mióta? Hol lehet kapni?


Egyébként LOOOOOL :DD

Aki él és nem boldog, az téved!

(#112) aurum válasza janati (#106) üzenetére


aurum
senior tag

hat nekem s60-asom van, ugyhogy errol ennyit :) mellesleg az amd nem suzuki, ha mar hasonlatot keresunk, hanem ferrari.

hogy az ar... elmondom forumtarsaimnak akiknek a seggen van meg a tojashej, hogy egy proci ara a marketingesektol fugg elsorosban. az eloallitas es anyag koltsege kb 150ft. erre jon meg a gepsor, tokozas, reklam, fejlesztes, stb igy eleri akar az 3000ft-ot is. ezutan az ar alajan rangsorolni a hulyeseg hatarat surolja.

en nem bizonygatok semmit. azt irtam le amit a sisoft sandra kiirt, es amit a pi szamlolos topikban lattam. erre josz a szemelyeskedessel. erre jon a valasz hogy irjak linkeket. hat bazz ti csak azt latjatok amit akartok? vagy inkabb !

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#113) aurum válasza pilóta (#111) üzenetére


aurum
senior tag

ki mondta hogy lehet kapni?

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#114) pilóta válasza aurum (#113) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ki mondta, hogy van?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#115) aurum válasza pilóta (#114) üzenetére


aurum
senior tag

az intel.

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#116) _Volkovy_ válasza Crion (#109) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Nem,mi?Csak mindenhol leüberel mindent.

(#117) pilóta válasza aurum (#115) üzenetére


pilóta
nagyúr

Mikor? Mit mondott?

Ugyan már...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#118) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Én nem értem minek kell össze vissza irogatni még mindig AMD vs. Intel témákban.

3DMark 2001SE teszt:
[L]http://www.anandtech.com/cpu/showdoc.html?i=1783&p=14[/L]

Gaming Performance - Jedi Knight 2 teszt:
[L]http://www.anandtech.com/cpu/showdoc.html?i=1783&p=16[/L]

Divx 5.1 teszt:
[L]http://www.digit-life.com/articles2/athlon64fx-athlon64/index.html[/L]


Ha valaki most akar venni procit megnézi a játék, videótömörítés, vagy egyéb alkalmazás tesztet amit mindennap hazsnálni akar a gépével, ezután megnéz egy hw árlistát, figyelmebe veszi a meglévő konfig esetleges bővítésének árát és eldönti melyik procit veszi.

Nem hiszem hogy egy ezt nem képes akárki maga eldönteni.

Nincs szükség itt olyan fórumra ahol gyakran erősen elfogult messze nem objektív userek írogatnak, ezért érdemes a tényeknél maradni:
-mire használod majd?
-tesztek
-árlista
-bővítés költsége

ennyi

(#119) erdoke válasza aurum (#104) üzenetére


erdoke
titán

Tesztlinket, pls. No totyik accepted.:D

A legjobb aláírás a héten

(#120) aurum válasza pilóta (#117) üzenetére


aurum
senior tag

miert mit gondolsz at mondja andy, hogy na fiuk tessek atallni a gepsorokkal holnaptol 64 bites procit fogunk gyartani? egy proci kiadasat legalabb 1..2 eves fejlesztes elozi meg. ennek most a vege fele jer az intel.

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#121) janati válasza aurum (#112) üzenetére


janati
őstag

''regmult dicsosegebol meriteni...'' Na, van ilyen mégiscsak??

Hol van még a 64 bit???....

Mellesleg itt felesleges volt megemlíteni hogy s60-asod van. (Már telne akkor p4-re is.)Grat. hozzá!
A lényeg nem ezen van, hanem a viselkedésen...

''forumtarsaimnak akiknek a seggen van meg a tojashej'' - aham... ki látja, hogy éppen nem rád vonatkozik ez a kijelentés??

:(

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#122) Vitus válasza aurum (#107) üzenetére


Vitus
őstag

Szvsz az amd kicsit elsiette az A64-el a dolgot. Nem olyan nagy durranás ez még egyenlőre, szépen hangzott és szépen le is ült a körülötte felvert por. Nem hinném, hogy az intelre nehéz idők várnak, ott sem hülyék ülnek nem véletlenül ő a legnagyobb. Most itt mindenki hasonlítgatja az A64-et a P4 X.Xc-hez meg az EE de ne felejtsük el, hogy az amdnek az egy teljesen új platformja és nem a mostani P4-ekhez kell hasonlítgatni és nem is az EE-höz. Szerintem túl gyorsan játszotta kis a kártyáit. Kicsit várni kellett volna vele míg az Intel megmutatja mit is tud az új rendszere, de mivel az itt megirt PH!-s tesztből is kilátszik a P4 nagyon alávert már a K7-eseknek. Ez nem azt jelenti, hogy nem használható (nekem is most egy 2200Mhz-en használt tbredem van) csak, hogy ha most vesz valaki rendszert és van rá kicsit több pénze az a P4-et vegye. Az árkülönbség mostmár nem annyira nagy mint mondjuk pár hónappal ezelött. A PI számolos topic az meg egy vicc. Azért mert neked most 2mp-el számolja ki elöbb ugyanúgy fog akadni a NFS undergrund. :) Vagy ugyanolyan lassan renderel le egy képet a 3dsmax 5. Egyszerűen a P4 gyorsabb (minden téren a K7-nél).

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#123) Flashcash válasza Crion (#105) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Nem ebből ered kedves nagyon objektív user, gondolom te a tényeket írod le mindig mint itt is:
''Azért még hozzá tenném kedves ''amd fun'' forumtársaim kedvéért, hogy a lentebb irt 3.0-s Intel és Azonos jelzésű AMD közt, az utobbinak jol irták az árát, igy annak az árából érdekesmódon 2, azaz KETTŐ darab INTEL PENTIUM 4-est kapsz aminek az ALAPÓRJELE + GIGAHERTZ.''

Ezt leírtad nézz meg egy árlistát pl. kékhal:
''Processzor AMD Athlon XP 3000+ (2167MHz, 166FSB) Barton 39.992 Ft 49.990 Ft ''

Várom akkor hogy mikorra lesz itt nekem a 2db 3Ghz-es P4 proci 25000Ft/db.


(#124) aurum válasza janati (#121) üzenetére


aurum
senior tag

tele de nem fizetek valamiert 2x annyit, hogy rairjak, hogy adidas, vagy intel...

az hogy ki mit lat nem erdekel. a neten levos es a sajat teszteim alapjan job az amd. nekem ennyi eleg.

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#125) aurum válasza janati (#121) üzenetére


aurum
senior tag

telne de nem fizetek valamiert 2x annyit, hogy rairjak, hogy adidas, vagy intel...

az hogy ki mit lat nem erdekel. a neten levos es a sajat teszteim alapjan job az amd. nekem ennyi eleg.

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#126) aurum válasza Vitus (#122) üzenetére


aurum
senior tag

miert kellett volna varni az intel 64-re? mellelseg az intel a legnagyobb de ha anno az ibm a motorolla termeket valasztja mindeki jobban jar.

az pi szamolos topik nem vicc. az egy nem optimalizalt 32 bites alkalmazas, ahogy a futtatott kodok 99%-a. ebben csunyan raver a p4-re. lehet felrebeszelni, meg renderelni, meg (Moderálva - Kalandor).

erre meg en modnom hogy az egy vicc.

azert erdekes vagy, kijonnek a tesztek, hogy milyen az xp p4 viszonya erre odairod hogy a p4 mindenben gyorsabb. azt hiszem itt mar nem erdemes tovabb vitazni. mindeki hulye csak te tudod az igazat.

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#127) erdoke válasza aurum (#126) üzenetére


erdoke
titán

Egyrészt nem hiszem, hogy csúnyán ráver, legutóbb mikor arra jártam, elég kiegyenlített volt a mezőny eleje.
Másrészt gratulálok a hasznos időtöltéshez, amikor nap mint nap mást se csinálsz a gépeddel, csak Pí-t számolsz 32 millió tizedesig. Gondolom, minden PC felhasználó főleg erre használja a gépét, legyen neki AMD v. Intel alapú gépe...:F

Vegyes tesztek linkjét, akkor majd elgondolkodok a Barton vs. P4C vitán, hogy van-e értelme. Előre is jelzem, hogy én már 10-nél több ilyen tesztet olvastam az elmúlt bő fél évben, és egyik se mutatott olyan eredményt, amiről te beszéltél. Ezért is vettem a bátorságot marhaságnak titulálni.

A legjobb aláírás a héten

(#128) janati válasza erdoke (#127) üzenetére


janati
őstag

:C

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#129) I_Am válasza aurum (#104) üzenetére


I_Am
veterán

Te megnézted mikori a super PI nevezetű teszt. Ha vetted volna a fáradtságot és végigolvastad volna a topic-ot, akkor tisztában lennél vele, hogy már kitárgyaltuk, hogy nem a proci számít neki, hanem a memo sávszélesség. És ha jobban körülnéztél volna, akkor azt is láttad volna, hogy a számolásban egy Intel vezet. (itt ülök mellette:)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#130) aurum válasza erdoke (#127) üzenetére


aurum
senior tag

uge nehez elolvasni amit irok. nade megegyszer...

/*
az pi szamolos topik nem vicc. az egy nem optimalizalt 32 bites alkalmazas, ahogy a futtatott kodok 99%-a. */

erted?? a windows az office, a jatekok, stb mind,mind ilyen.

ertem en ahol a barton jobb annak a tesztnek nicns ertelme. bezzeg amikor a p4 renderel az igen az mar valami.

ez volt az utolso hozzaszolasom ebbe a topikban, mert:

1. nincs ertelme
2. nincs idom
3. nincs eredmeny.



I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#131) aurum válasza I_Am (#129) üzenetére


aurum
senior tag

nem mondod...

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#132) P34k válasza Viktor77 (#69) üzenetére


P34k
tag

Üdv megint mindenkinek!

Érdekesek a hozzászólások!
Nem flémelek, csak próbálok rájönni, hogy miért jó nektek, ha az Intel kizsebel?!
Nem értem. Komolyan.

Kérdés: 55000 a procid? Ugye nem teljes ÁFÁval és fehér importból?
Tisztán! Úgyhogy GG!
Mert jelen pillanatban a te 3Gs P4ed olyan 55-58kHUF NETTO!!! van szinte mindenhol, ahol a ''halandó'' is megveheti!

Úgyhogy a 32kHUF BRUTTOs procim a Te kb. 77-80kHUF BRUTTOs procidnál kb. mehet úgy 15-20%-kal lassabban, és mégis jóval olcsóbb, mindössze a 38-40% kb.

Szóval ez itt a lényeg, sztem! Mit kapsz a pénzedért!?
MIT??? Intelt??? GG! :DD

Abit IP35-E/E6550@3430MHz/4x1GbDDR-II@980MHz/Inno3D GeForce 8800GT 512Mb

(#133) I_Am válasza P34k (#132) üzenetére


I_Am
veterán

No flém.
Csak egy kérdés, ha tegyük fel futtatsz egy olyan alkalmazást ami 100%-os procerhasználatot eredményez, akkor mit csinálsz addig TV-t nézel?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#134) P34k válasza I_Am (#133) üzenetére


P34k
tag

Nem értem mit szeretnél kérdezni! :)

Abit IP35-E/E6550@3430MHz/4x1GbDDR-II@980MHz/Inno3D GeForce 8800GT 512Mb

(#135) I_Am válasza P34k (#134) üzenetére


I_Am
veterán

Tegyük fel renderelsz, ami 3 napig is eltarthat egy jobb animnál. Akkor 3 napig nem nyúlsz a géphez vagy mikor hozzányúlsz megelégszel egy 486-os sebességével.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#136) P34k válasza I_Am (#135) üzenetére


P34k
tag

Általában minden szoftvernek ami fut, adhatsz proiritást!
Legalábbis van, ahol magában a szoftverben adhatsz prioritást, ill. az NT kernelben magad is módosithatod.
Ezért, mikor pl. VirtualDub fut nálam 2 napot, akkor dinamikusan változtatom a prioritásokat, mert ugye néha kell más is csinálni!

Egyébként jó a kérdésed. Lehet, hogy ezzel segitettünk másoknak is...who knows! :)

Abit IP35-E/E6550@3430MHz/4x1GbDDR-II@980MHz/Inno3D GeForce 8800GT 512Mb

(#137) I_Am válasza P34k (#136) üzenetére


I_Am
veterán

Viszont, ha dinamikusan váltotatod a prioritást, akkor az idő arányosan változik vele együtt. Ez olyankor nem mind1, ha pl határidős a munkád. Na ezért vesznek sokan pl Intelt, nem mindíg a márka miatt. Mert Intel mellett bőven elmegyek jáccani mikor renderel a gép és nem fogja befolyásolni a munkafolyamat befejezési határidejét. (a játék HT-s Intelre vonatkozik)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#138) P34k válasza I_Am (#137) üzenetére


P34k
tag

Tehát úgy gondolod, hogy a HT azon segít,
hogyha 100% elmegy a renderelésre, akkor még mindig marad a játékra pl. 30% a HT miatt???

Asszem el vagy tévedve! :)

Ugyan úgy belassul mindkettő, AMD és Intel is...
Nézd! Én dolgoztam egy 2G@2540-es P4-essel, videot kódoltam...és a mellette levő 1800+ lenyomta 8%-kal, VirtualDubbal.

Akkor gondoltam azt, hogy nem veszek P4-es megint...és vettem
2100+, aztán 2500+ Barcit...

Abit IP35-E/E6550@3430MHz/4x1GbDDR-II@980MHz/Inno3D GeForce 8800GT 512Mb

(#139) I_Am válasza P34k (#138) üzenetére


I_Am
veterán

A 2G-s sima P4 volt? Mert Én dolgozok 2,4-es Xeon-al is, meg itthon 3,2-es P4-el is. A játék meg nyugi nem sokat lassul. De mindenki csak a szemének hisz, tehát nem akarom bizonygatni az igazam. Én ezért vettem Intelt és nem csalódtam benne. Régen volt AMD-m (igaz még a fénykorban) azóta Intelek voltak. Volt lehetőségem a teljes P4 szériát itthon használnom tehát van azért vmi fogalmam róla mit beszélek hidd el. Viszont akinek olcsóbb gép kell és nem professzionális vagy egyedi felhasználásra esetleg munkára annak nyugodt szívvel rakok össze Barton, vagy Tbred B-t, hacsak az árba nem fér bele egy P4.:)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#140) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Itt vitatkoztok a semmin :))

(#141) P34k válasza I_Am (#139) üzenetére


P34k
tag

...tudod én 14 éve ezzel foglalkozom, és azonos árért ''fele'' olyan gyors P4est lehet összerakni, mint AMDt...

Én is a szememnek hiszek, és én nem tapasztaltam, amit te mondasz, pedig raktunk össze gépet Chip-magazinnak, MagyarPCnek, stb...

És NE! felejtsük el, amit ugyan nem értem, hogy mért nem szól ezekről senki,
hogy pl.
800MHz FSB vs 333MHz! Meg egy ugyebár a cache dolgok...meg a többi!

Én sosem vitattam, hogy az Intel csinálja a leggyorsabb procit a piacra!
DE!!!...
...ne felejtsük el, hogy nem muszáj Jaguárt venni, hogy 250-nel repesszünk, ha elég egy ''kis'' BMW is pl.! :))

Nem véletlenül mérik a NAGY SZERVER szekciókban a TRANSFER/$ mutatókat sem!

Vágod?

Abit IP35-E/E6550@3430MHz/4x1GbDDR-II@980MHz/Inno3D GeForce 8800GT 512Mb

(#142) P34k válasza _Volkovy_ (#140) üzenetére


P34k
tag

FULL PERFECT IGAZAD VAN! :DD

Abit IP35-E/E6550@3430MHz/4x1GbDDR-II@980MHz/Inno3D GeForce 8800GT 512Mb

(#143) Flashcash válasza I_Am (#135) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

''Tegyük fel renderelsz, ami 3 napig is eltarthat egy jobb animnál.''

Itt akár meg is állhatunk, ki mondta neked hogy vegyél egy K7-es AMD procit erre a feladatra?

Itt most a tipikus, mindennapi használatra szánt gépekről beszélünk.
Kérdezz meg az utcán 100 embert akinek van sz. gépe hogy milyen gyakran 'renderel 3 napot'.

Érdekes módon én azt látom az ilyen flame topicokban hogy az AMD játékteljesítményére nem igazán hivatkozik senki. Pedig az valóban ritka hogy egy átlag user játszik a gépével, vagy netezik, vagy office-t használ. :)
Nem mindenki videót tömörít,renderel stb.

Bár én elég régóta foglalkozok videótömörítéssel, de elhiheted hogy a userek 96%-a nem erre használja a gépét nagyüzemben, hiszen még az is nagy problémát jelent hogy a megfelelő kodekeket felinstallálja a lejátszáshoz.

Ezért írtam le már néhány hozzászóülással ezelőtt hogy mindenki válassza az igényeinek megfelelő procit, nem érdemes ezen vitatkozni.

Írtad hogy te már bizony 25 éves vagy ....., nehogy te is megkapd stb.

Tehát szerinted ha leírja valaki hogy egy 3Ghz intel proci fele annyiba kerül mint egy amd, az nem félretájékoztatás hanem objektív tényadat, nem is lehet kérdőre vonni.

Érdekes hogy az ilyen flame topicok tele vannak hasonlókkal, az egyik mindig lefagy, a másik 2X gyorsabb, a harmadik negyed annyiba kerül stb.
Még véletlenül sem az a cél, hogy egy user aki tájékozódni akar a témában az eldönthesse milyen proci a legjobb neki. :(




(#144) I_Am válasza P34k (#141) üzenetére


I_Am
veterán

Vágom.

De nagyon eltértünk megint a topic címétől. Miszerint melyik gyorsabb: 3,5-re húzott P4 vagy 2,4-re húzott Barton. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#145) P34k válasza I_Am (#144) üzenetére


P34k
tag

Őszintén szólva biztos vagyok benne, hogy a 3.5es P4!
Az FSB, a i875 alap tuti, hogy lenyomja a 2.4es Barcit olyan 20-25%-kal!
Csakhát ugye az áááár...legalább 2-2,5X!!!
DE! NEM EZ VOLT A KÉRDÉS! :DD

Abit IP35-E/E6550@3430MHz/4x1GbDDR-II@980MHz/Inno3D GeForce 8800GT 512Mb

(#146) P34k


P34k
tag

éééés hát ugye Flashcash hozzászólása felettéb érdekes tényre világít rá, miszerint a játékokat fel sem hozzuk, pedig gyanitom, hogy a userek 80%a jáccik a gépén, és nem passziánszozik! :)

Abit IP35-E/E6550@3430MHz/4x1GbDDR-II@980MHz/Inno3D GeForce 8800GT 512Mb

(#147) I_Am válasza Flashcash (#143) üzenetére


I_Am
veterán

''ki mondta neked hogy vegyél egy K7-es AMD procit''
Nem kell mondani tudom Én azt magamtól is.
''Nem mindenki videót tömörít,renderel stb.''
Egyre többen kezdő felhasználók is mennek ebbe az irányba, de jáccanak is ezt nem mondtam.
''Ezért írtam le már néhány hozzászóülással ezelőtt hogy mindenki válassza az igényeinek megfelelő procit, nem érdemes ezen vitatkozni.''
Ugyanezt Én is leírtam.:)
''Írtad hogy te már bizony 25 éves vagy .....''
Csak 1 évet tévedtél, Én úgy számoltam mikortól nem kellett pelenkázni.:)
''Érdekes hogy az ilyen flame topicok tele vannak hasonlókkal, az egyik mindig lefagy, a másik 2X gyorsabb, a harmadik negyed annyiba kerül stb.
Még véletlenül sem az a cél, hogy egy user aki tájékozódni akar a témában az eldönthesse milyen proci a legjobb neki.''

Tájékoztató jellegű lehet akár még egy flame is, ha értelmes kérdezz felelek formában zajlik. Lásd előső pár hozzászólást:''P34k:Egyébként jó a kérdésed. Lehet, hogy ezzel segitettünk másoknak is...who knows! ''

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#148) Flashcash válasza I_Am (#147) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Igen szerintem a legtöbb esetben félretájékoztató lehet.

A legtöbb alap áruházban összerakott és sok céges gépben is 1,7 P4 celeron van.
Mert az intel gyors.

Utánna meg tőlem kérdezik hogy miért szaggat a rendszer.

(#149) I_Am válasza Flashcash (#148) üzenetére


I_Am
veterán

Tacsko rulez....ezzel már megjártam Én is :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#150) erdoke válasza P34k (#146) üzenetére


erdoke
titán

OFF

Az aláírásodban kivehetnéd a 9700 utáni Pro-t, mert megtéveszthet egyeseket. Még azt hiszik, igaz...:D
Ha 2,8 ns-os RAM-ok vannak a 9500-on, akkor tárgytalan az egész.:P

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.