Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cefa


Cefa
senior tag

Ez a kérdés. Melyik a gyorsabb?
a P4 533 fsb-s és nem dual channeles lapban van abit is7-ben 3.5 ghz

az amd nf7 -es lapban van 2.4 ghz

melyik a gyorsabb?

köszi nektek.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#2) xuldar válasza Cefa (#1) üzenetére


xuldar
őstag

Az IS7 mióta nem kétcsatornás?
Szerintem a P4 gyorsabb, még ha a Barton tisztán is megy 2,4-et.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#3) Cefa válasza xuldar (#2) üzenetére


Cefa
senior tag

bocsi összekevertem sa7-es a lap

nagyságrendet tudnátok mondani a különbségre mert most egy ilyen p4 em van és lecserélhetném amd-re egy ilyesmire. cseréljem?

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#4) Flashcash válasza Cefa (#3) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Szerintem akkor mindegy hogy gyorsabb vagy nem, olyan hatalmas különbség nem lehet a kettő között.
Nézz valami P4 vs. AMD tesztet, csak arra figyelj hogy ne HT-s és ne I875-ös lapban levő P4 eredményeit vedd figyelembe.


Ha mind a két megoldás hasonló áron van akkor érdemes és egyszerűbb megtartani a meglévő P4 lapod.

(#5) Cefa válasza Flashcash (#4) üzenetére


Cefa
senior tag

azt mondod!

hát akkor lehet hogy az lesz.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#6) xuldar válasza Cefa (#5) üzenetére


xuldar
őstag

Ha kétcsatornás lenne a lapod, egyértelmű lenne. Így szerintem kb egálban vannak. Inkább a lapodat cseréld le, ne az egész gépet. Olcsón lehet már kapni i865-ös lapokat is.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#7) aurum válasza Cefa (#1) üzenetére


aurum
senior tag

2.5Ghz-n teszteltem a gepet (barton) sisoft sandra-val aszerint ~4Ghz-s p4 lenne csak az ellenfele.

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#8) janati válasza aurum (#7) üzenetére


janati
őstag

Hát hogyne...Miben?

Cefa:
A P4-ed nagyon komoly. Le ne cseréld!

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#10) Vitus


Vitus
őstag

P4 és alkalom adtán cseréld le a lapot egy is7-e-re az nagyon olcsó és a duál csenel :) sokat dob az egészen.

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#11) SpoonTHX válasza aurum (#7) üzenetére


SpoonTHX
tag

ebben azért kételkedek a pr jelzés-t nézted?
mert az én 3.5ghz es p4 em re a sisoft: pr 4025-öt ír......
meg mondjuk miben veri meg?nyers számitásban megveri ez biztos de 3dmarkben nem.
nem flame mert elismerem hogy az amd jó sőtt..de nem hinném hogy játék alat megveri.Persze ez dual channel re vonatkozik.
ha single ben megy akkor az amd jobb szerintem

(#12) tildy


tildy
nagyúr

Remélem eljön az az idő, amikor kiírják a procikra, hogy hogyan kell a teljesitményüket számolni:)és frankón odaírják majd, hogy az órajel csak egy tényező a 4(!) közül...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13) Terminátor 4.


Terminátor 4.
tag

2450-en megy a Bartonom 223-as FSB mellett. Cinebench 2003 alatt éppen hozza egy 2,8-as HT-s p4 teljesítményét, a 3-as már simán megveri.

Ez egézsen pontos és használható adat, nem holmi Sisoft Sandra által mért érték. HT nélkül saját tapasztalataim szerint egy 3-3,2 Ghz-es p4 teljesítményét hozza. Dolgozom P4-el is, és szinte csak olyan alkalmazásokat használok, ahol a számítási idő fontos (audio, video, 3d, 2d grafika), itt a csövig tuningolt barton sem képes felvenni a versenyt a sima 3,2-es p4-el.

Még egy dolog, amiben a p4 jobb: 15 másodperc a bootolás, gyorsabbak a 50 megánál többet foglaló alkalmazások közötti swithcelések.

"Még visszatérek!"

(#14) tildy válasza Terminátor 4. (#13) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem csövig tuningolt bartonnal kell felvegye a versenyt, hanem egy 3200+es bartonnal....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15) Viktor77 válasza aurum (#7) üzenetére


Viktor77
titán

Nem kéne hülyeségeket beszélni!

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#16) I_Am válasza aurum (#7) üzenetére


I_Am
veterán

Na azt megnézném, mikor a legújabb Sandra szerint az Athlon sem ellenfél még alapon (3,2-n sem) :) :) :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#17) I_Am válasza I_Am (#16) üzenetére


I_Am
veterán

Akarom mondani 3200+ os kétszer elférne mellettem, opteronról pedig nem beszélek, mert nem összehasonlítási alap.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#18) _Volkovy_ válasza Cefa (#3) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

cseréld le a lapot..jó kis sis chipset leszolgálta a maga idejét :)

(#19) Terminátor 4. válasza tildy (#14) üzenetére


Terminátor 4.
tag

Nahát, a gyári 3200+os Barton az kábé a 2,66-os P4-el van egy síkban. A 3,2-es p4-el köszönőviszonyban sincs...sajnos:(

"Még visszatérek!"

(#20) Alvin_ti4200 válasza Terminátor 4. (#19) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

És ezt miben nézted?:F

(#21) beeboy válasza Cefa (#1) üzenetére


beeboy
addikt

sok függ attól mire használod.

állítólag pl. videokonvertálásra p4 a jobb (nyers órajel)
játékra meg az amd

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#22) Terminátor 4. válasza Alvin_ti4200 (#20) üzenetére


Terminátor 4.
tag

Cinebench nálam az elsőrendű referncia.

ehhez: www.imashination.com

Meg Cool Edit pro, Apple Shake, Adobe Premiere, Photoshop, Cubase VST, Modplug Tracker, Cakewalk Pro Audio, Mental Ray, After Effects, VirtualDub, stb. Játékokat nem használok, de gondolom ott inkább a videokártya a szűk keresztmetszet.

"Még visszatérek!"

(#23) beeboy válasza Terminátor 4. (#19) üzenetére


beeboy
addikt

én amd fan vagyok, de el kell ismerni: az amd ''túlszámlázta'' pl. a 3200+ -t.

kizárt dolog, hogy felér egy 3.2-s pentiummal, persze csak az alapján, amit összeolvastam.

attól függetlenül a barton ár-teljesítményben lealázza a P4-et.

és most már a csúcskategóriában is jobb.

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#24) SpoonTHX válasza beeboy (#23) üzenetére


SpoonTHX
tag

hátigen az ár/érték az amiben egy AMD igencsak verhetetlen.
De miért mondtad hogy jobb játékra?mert (mondjuk szintetikus ,de)
3dmark2k1-ben én legtöbbször tuningolt p4 procikat látok elől.
persze most más a helyzet az athlon fx miatt de itt k7 ről van szó.
az a baj hogy nem tudom senkit a 3dmark2k1 eredményét akinek 2500mhz en megy a bartonja .



(#25) LukE


LukE
veterán

AMD, annak legalábbis Ferrarin van a matricája.

(ha valaki nem akar végignyálazni egy rakat tesztet, attól még nem kell flémtopikot gyártania)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#26) Guszti válasza SpoonTHX (#24) üzenetére


Guszti
aktív tag

3dmark2k1-ben meg johogy a P4 tobbet ad, mivel ott nagyon sokat dob a proci a pontokban, e smegint ott vagyunk, hogy a nyers ero diadalmaskodott....

Igazandibol meg kurvara nem lehet osszehasonlitani a P4-et, meg a K7-et...

Sot, a P4-et, meg az FX-et se lehet osszehasonlitani mar megint, mert ket teljesen kulonbozo dolog. Ha minden igaz, akkor legkesobb jovoheten majd kapsz tolem egy eredmenyt 2500Mhz-es bartonnnal NF7-S-ben, havernak addigra meglesz a gep, aztan egy teszt erejeig, lehet hogy a 9800-at bedobjuk az o G4 MX-e helyett. Felteve, ha a 2600+-os bartont sikerul addig felhuzni....

(#27) SpoonTHX válasza Guszti (#26) üzenetére


SpoonTHX
tag

Osztom luke véleményét amugy mert forumban aligha kap az ember ilyesmire objektiv vélemény márha létezik ilyen.

de miért ne lehetne egy k7-et összehasonlitani egy p4 el?!
ezt nem értem mert ha az fx el nem akarod azt mondom hogy jó mert az egy szerver proci de mégis összelehet mert ha játékra használja az illető akkor össze lehet hasonlitani ....vagy jobb vagy nem ...tök mindegy hogy miért jobb vagy rosszabb hanem maga a tény a fontos.
a k7 vagy barton....a p4 ellenfele az AMD részéről és ha mondjuk cefe-nek választania kell mert ez a két alternativája van mrt mndjuk ezek közül tud választani akkor még jó hogy össze akarja hasonlitani.csak nem mondott semmilyen szempontot,vagy hogy mire kell neki mert ez a kérdés hogy jobb....vagy rosszabb ez elég összetett.

(#28) #25954560 válasza SpoonTHX (#27) üzenetére


#25954560
törölt tag

itt a ph!-n is voltak tesztek, hogy igenis pl videotomorgetesben a nyers orajel szamit es akkor a p4 a nyero (meg asszem mp3-nal is) a tobbi alkalmazasban meg tapasznyalati uton lehet eldonteni, hogy melyik a jobb. vmelyik totyikban (talan a psp) is mar-mar kezdett eluralkodni az a velemeny, hogy oda az intel platform jobb, amikor vki (talan Kalandor) beirt egy izmos amd-s konfigot, hogy ok azt is hasznalnak es ilyenolyan jo. szal akkor, amikor kifejezetten egy alkalmazasrol van szo, akkor lehet hirdetni gyoztest viszonylag egyszeruen es korrekten, de ahol tobb minden esik latba, ott nehez.
kulonben is: ezek a (most meg) csucskategorias rencerek (haromesfelgigas p4 yeah meg kettonegyen futo barton) sztem eleg kicsi teljesitmenykulonbseget mutatnak osszessegukben ahhoz, hogy egyikrol a masikra erdemes legyen valtani.

gratula eddig a topiknak, hogy nem lett flame :)

(#29) HiperG


HiperG
addikt

Az AMD sztem igazán jó teljesítményt ad az áráért..
Annyi pénzér az Intel csak egy igenkula cerkát képes adni...
Ha több pénzed van...de A64-re nincs akkor Intel...

(#30) I_Am válasza HiperG (#29) üzenetére


I_Am
veterán

De van aki brute-force és teljesítményre gyúr, sőt használja is pl: 3DMax renderelés, ahol Intel győz. Én Intel párti vagyok, de akinek nincs pénze annak Barton-t vagy Tbred B-t rakok össze. (Cerka max. rajzolni jó:D)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#31) MUŁĐER válasza I_Am (#30) üzenetére


MUŁĐER
addikt

LOL,cerka max rajzolni jó,ez teccik!!!!!
:)) :)) :))

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#32) hobizoli válasza beeboy (#23) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Nem is mondta sehol, hogy azzal er fel, mert ez a viszonyszam az Athlon-C Thunderbird-hez viszonyit:U.




hobizoli

több drón kell ;P

(#33) hobizoli válasza I_Am (#16) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Sandra kisasszony szerint egy Cerka is ugyanott volna, aztan megsem:U...




hobizoli

több drón kell ;P

(#34) I_Am válasza hobizoli (#33) üzenetére


I_Am
veterán

Na jóvan akkor legyen PcMark04, Metabench, Cinebench, JA és a legfontosabb ami számomra a ''TESZT'' 3Dmax5 render (legyen mondjuk brazil) ami kifekteti gépedet. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#35) HSNet válasza Cefa (#1) üzenetére


HSNet
aktív tag

A hiba a kérdésben van, mivel így leginkább attól függ. Mire akarod a gépedet felhasználni?

(A továbbiakban a hozzászólásom szigorúan a saját véleményemet tartalmaza, amit nem tudok/akarok szakmai cikkekel/benchmarkokkal alátámasztani, pusztán az eddigi tapasztalatomon alakul <ami sok gépet jelent AMD és INTEL procival szerelteket vegyesen>. Amennyiben valaki a véleményemmel nem értene 1-et, illetve saját tapasztalata alapján más következtetéseket von le, azzal nagyon szívesen értekezek, hiszen ebből én is tanulhatok. Amennyiben valaki úgy gondolja, hogy inkább FALME-elne, akkor azt kérem inkább mailban tegye NULL@127.0.0.1 ;] THX.)

A:
Benchmarkok futtatására - Vegyél nagyobb vidkarit (mind milyen van, nagyobbat!), ja és folyékony nitrogént...

B:
Videó tömörítésre / renderelésre / mp3 tömörítésre - Maradjon a mostani

C:
Irodai alkalmazások / 2D stuffok - Add el a géped, vegyél egy PIII Celeron-t, és a maradékot nyugodtan kölds el piára / nőkre izlés szerint.

D:
Játék / álalános multimédia felhasználás - Vegyél egy új deszkát. Esetleg plusz ramot mellé, HDD-t, nagyobb monitort izlés szerint. És hogy miért? Azért mert bár az AMD sokkal jobb ár / teljesítmény arányban van, de ha ilyen kib@szottul mákosan fogtál P4-et, hogy 3.5-ön megy, akkor azt nincs értelme (most) lecserélni, mivel sajna szomorú, de tény, hogy ekkora órajel mellé nem nagyon van (gyári) Barton ami pariban lenne (korábban már elhangzott, hogy a 3200+ felül van számozva. Hát ahogy megfigyeltem, kb 2800+-ig korrekt a PR rating, a 3000+-t én inkább csak 2900+-nak nevezném, a 3200+-t meg 3000+-nak, de nem rajtam múlik). Ami azt jelenti, hogy még ha sikerül hasonlóan mákosan fognod AMD-t, akkor is csak hasonló teljesítményt érnél el, mint ezzel a procival, egy alaplapcsere után. Ami meg működik azt ne akajuk megjavítani.

Peace

In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

(#36) HiperG válasza I_Am (#30) üzenetére


HiperG
addikt

Videókódolásban és tömörítésben is jobb az AMD..
Ne feledjük jön majd a 64 bit is (WinXP, Dr. DivX, UT2004, HL2...)
Nézzük pl. ezt:
''Eljött az idő, hogy belépjünk a jövő kapuján. A 32 bites tesztek lefuttatása után jöhetett a régóta várt igazi ujdonság, a 64 bites tesztek - ezekhez a WIndows XP 64 bit Edition első báta-verziója szolgáltatta az alapot. Az AMD tesztgépéhez mellékelt CD-n megtalálható volt a minigzip 32 és 64 bites kiadása is, amellyel jól összeghasonlíthattuk ez utóbbi lehetséges előnyeit. Első tesztünkben 100 megabájt vegyes adatot tömörítettünk. A számok egész elképesztőek: a 32 biten futó 3,2 gigahertzes P4-hez képest körülbelül 35 százalékos javulást ért el a 64 bites üzemmódban működő Athlon 64 FX, saját magához képest pedig megközelítőleg 110 százalékot! Ebből is látható, hogy a 64 bites üzzemódnak valóban vannak sebességbeli előnyei is, de ehhez programozók is kellenek, akik megírják a programokat

PC World, 2003 november
''

(#37) hobizoli válasza I_Am (#34) üzenetére


hobizoli
nagyúr

:DD

Jaaaj, nem azert mondtam:DD, de nem fogok ezek miatt osszerakni egy SMP gepet, hogy legyilkolodjal bennuk:DD...




hobizoli

több drón kell ;P

(#38) HSNet válasza HSNet (#35) üzenetére


HSNet
aktív tag

OFF
Khmmmmm....
Izé-szóval.... kölds el=> Költsd el....
Sorry...
ON

In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

(#39) HiperG válasza HSNet (#35) üzenetére


HiperG
addikt

Pont.

(#40) hobizoli válasza HiperG (#36) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Olvasgattam nalam hozzabbertok tarsalkodasat, es arra megallapitasra jutottak, hogya az alkalmazaok nagy reszet eleg ujra portolni 64bitre, es ez joval egyszerubben es foleg hamarabb megoldhato feladat, mint leoptimalizalni egy akarmilyen utasitaskeszletre (3Dnow!, 3Dnow! Pro, SSE, SSE2, SSE3). Ja, es a nagy tobbseguk szerint hamarabb varhatoak az amd64.dll-k a regebbi prg-khez is, mint korabban az SSE2-re optimalizalas tartott, pont ugyanezen okbol.


Na ez ide mondjuk most OFF lett, es ezert bocsika:DD:C



hobizoli

több drón kell ;P

(#41) I_Am válasza HiperG (#36) üzenetére


I_Am
veterán

Akkor dobjunk mellé a teszbe mondjuk egy Xeon-t és lehet nem lesz előnye. De egyenlőre úgy gondolom átlagos felhasználónak nincs pénze sem Athlon 64-re, sem 3,2-es P4-re. Inkább lassabban tömörítgeti a home videóit meg divX-eit. Szal szerintem nincs értelme vitatkozni olyan dolgokon ami még csak jövő. (HL2-re meg annyit, hogy arról sokminden terjenget lásd mesterséges intelligencia és mégsem, szal ne bízz annyira a 64 bites 'kiszerelésben'):) A Windózra meg kíváncsi leszek miben lesz gyorsabb jobb 64 bites kiszerelésben, mint a mostani hiszen a 2003 is támogatja mégsem vettem észre akkora gyorsulást Athlon64-el.:D)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#42) HSNet válasza HiperG (#36) üzenetére


HSNet
aktív tag

Kedves HiperG kartárs, kérlek ne offold el a topicot, én is tudom, te is tudod, meg aki kicsit is ért hozzá az is tudja, hogy az AMD64 architektúra jó eséllyel sokkal gyorsabb lesz majd renderelésben és kódolásban a 64-bites módban, mint most a 32-bitesben, de itt most egy P4B volt hasonlítva egy Bartonhoz.

(Mielőtt elfogultsággal vádolna valaki, igen töredelmesen bevallom erősen elfogult vagyok. Van otthon 1 db K6-2-es, 1 db K6-III-as, 1 db Duron-os, és 1 db TBredB-s gépem, valamint most készül 1 db Intel MMX-es is, jelenleg pedig a Mobil Athlonos notimról írom a hozzászólást... Szóval elfogult vagyok igen:) )

In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

(#43) HSNet válasza I_Am (#41) üzenetére


HSNet
aktív tag

Windows Server 2003 még nem támogatja az AMD64-et, van belőle BETA, mint az XP-ből.
Az hogy elfut rajta, az más kérdés (sima XP is elfut), de full 32-bitesnek használja a procit.
Egyébbként meg legfőképpen a filekezelés, és a memória kezelés gyorsulhat op-rendszer szinten, de nem is ez a fontos feature, hanem az, hogy 64-bit edition alatt használhatsz 64-bites alkalmazásokat, és illesztőprogikat (egy adatbázis szervernél pl nagyon sokat dobhat a 64-bites üzemmód, de a vidkártya drivere is tud belőle profitálni).

In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

(#44) HSNet válasza HiperG (#39) üzenetére


HSNet
aktív tag

Bocs az előbbi hozzászólásért, ezt csak később olvastam, mint ahogyan azt elküldtem.
Peace:P

In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

(#45) I_Am válasza HSNet (#43) üzenetére


I_Am
veterán

Tom-tom SQL-ezek eleget, de attól még maradok Intel párti:)
Úgyis reagálni fog majd rá ''nagy testvér'' és akkor tovább folyik majd a war, ami ugy mint mondtam nekünk kedvez:)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#46) SpoonTHX


SpoonTHX
tag

fura hogy pont cefa nincs sehol....
amit én megtudtam neten az az hogy :

de van benne valami amugy hogy ha van pénzed akkor p4,ha mégtöbb akkor fx ha meg okosan akarod akkor barton.

amúgy 3dmark2k1ben 2500mhz es athlonnal a rekord 24834pont
3500mhz es p4 el meg 22189 ?!!
mind a kettő ati 9800 pro val

ez érdekes mert az athlonnak 2900mhz nél van a vége(legtöbb 2700on megy)
a p4 nek meg 4400mhz nél van a vége
úgyhogy az ő esetében egy jobb athlonnal van dolga mint p4-el



(#47) HSNet válasza hobizoli (#40) üzenetére


HSNet
aktív tag

OFF
... hogya az alkalmazaok nagy reszet eleg ujra portolni 64bitre...
Nos igazándiból elég újra fordítani és nem kell átportolni (portolásnak azt szokás hívni, amikor ugyanazon kódbázist átalakítod egy másik software, v. hardware platformra). Ahhoz meg hogy újrafordítsd, elegendő a forráskó, és egy megfelelően optimalizált, az AMD64 új utasításait ismerő fordító. Aztán már csak tesztelni kell, és voila! Persze nem lesz annyira jó, mintha direktbe 64-bitre írtad volna, de ki fogja tudni használni 64-bites üzemmód általános előnyeit.
ON

In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

(#48) I_Am válasza SpoonTHX (#46) üzenetére


I_Am
veterán

30K felett van a rekord....nézz utána jobban :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#49) HSNet válasza I_Am (#45) üzenetére


HSNet
aktív tag

Hát, egyéni szoc probléma:) Én speciel jelenleg IBM párti vagyok, de még előfordulhat, hogy meggyőz a SUN:) Bár ha a nagy kék kijön végre a Power5-re épülő iSeries-sel, akkor nagyon nehéz dolga lesz a napocskának:DDD

Egyébbként meg igazad van, Let the WAR begin (again, and again, and again....)!

p.s.: ha ez így megy tovább, akkor 1-2 év múlva igen korrekt kis 64bites x86 alapú szervereket lehet majd kapni 1-2 k$ körül, az meg mindenkinek csak jó lesz.

In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

(#50) SpoonTHX válasza I_Am (#48) üzenetére


SpoonTHX
tag

azt látom hogy a REKORD az 3ghz es fx el 30.000
de én olyan prociknak az eredményeit néztem amiket ő vehetne vagyis egy 2500mhz es barton és egy 3500 mhz es intel p4 eredményeit irtam vagy is ezekből a legjobbat nem pedig az abszolut rekordot ....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.