Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Energie X


Energie X
őstag

Kíváncsi leszek. A GT-kre ha majd megjelennek az is érdekes lehet. Az Ultimate iszonyatosan durván jól néz ki, a Watch 4 sorozatról nekem a Jetsons mese formavilága jut eszembe :D

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#2) juuzer válasza Energie X (#1) üzenetére


juuzer
addikt

Nem tudom, nekem a watch 3-hoz képest dizájban visszalépés elég erőteljesen. :/

Meg úgy érzem Watch 3 tulajként is, hogy a GT-től így kiherélve alig ad többet a Watch széria. Van benne e-sim és ennyi kb. Cserébe kevesebb, mint fele az üzemidő.

Vamos a la playa.

(#3) Energie X válasza juuzer (#2) üzenetére


Energie X
őstag

Azt nem mondtam, hogy tetszik a Watch 4 meg a Pro. Szerintem is visszalépés. Dizájnra első körben olyan mint a Huawei Watch GT2e...

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#4) LeMarci válasza juuzer (#2) üzenetére


LeMarci
tag

Plusz megvan a lehetősêge az apk telepítésnek a watch szérián

(#5) Krisztián777


Krisztián777
csendes tag

Elég "ocó" Kínai gagyi hatása van..

(#6) Usgyi


Usgyi
aktív tag

Én még mindig egy GT2 pro-t használok, amire nekem kell arra tökéletes és szerintem jól is néz ki. Ezt anno 50K körül vettem, ehhez viszonyítva ezek az árak brutálisak...

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#7) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Felesleges. Designben nulla változás, tudásban meg aztán pláne semmi az elődhöz képest. Persze ezt már lehet drágábban adni ugyanazokkal a tulajdonságokkal, mert 4-es..

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#8) zzola


zzola
félisten

HA a sporttevékenységeket nem lehet exportálni minimum Stravára, akkor nem sok értelmét látom vásárolni.

(#9) yerico válasza Usgyi (#6) üzenetére


yerico
senior tag

Őszintén én sem látom, hogy miért kellene rohannom lecserélnem a GT2 Pro-mat, amikor pont kielégíti minden igényemet, szép, kényelmes, sokat bír, és ami érdekel, hogy az értesítéseket képes átvinni.

(#10) juuzer válasza Energie X (#3) üzenetére


juuzer
addikt

Igazából nem is válasznak szántam, bocsi. :D

LeMarci: igazából én a Spotifyon meg a Google Keep-en kívül nem használok más "appot" órán. Szóval számomra ez nem előny. Csak szerintem így kiherélve kvázi sokkal többet nem ad, mint egy Watch GT az üzemidő róvására.

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#11) juuzer válasza zzola (#8) üzenetére


juuzer
addikt

Most már tudtommal megoldott ez Huawei Healthben. :)

Vamos a la playa.

(#12) Peter.70


Peter.70
őstag

Huawei igazán bele tehetné már az óráiba a Mo-n is használható NFC fizetési lehetőséget

(#13) csabors válasza Peter.70 (#12) üzenetére


csabors
tag

Szia!
Semmilyen alternatív megoldással (pl: Curve) nem lehet Mo-n huawei Nfc órával fizetni? :(( Miért nem?

Nikon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.