Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sz.L.


Sz.L.
aktív tag

Ha jó az ár, akkor el fogják vinni ezeket a példányokat is.

Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

(#2) Wilks


Wilks
tag

Szegeny Jensen.Idegbeteg lesz a 120 billios profit hianya miatt,ami most csak 60 billios lesz.......

(#3) MasterDeeJay

Kár hogy pont a videó kiemenetet spórolják ki belőle. Még a korai teslákon pont az aktív hűtősőkön volt kimenet (igaz leginkább csak egy)
AMD oldalon is legalább egy rejtett minidp port volt a hivatalosan kimenet nélküli kártyákon.
Ráadásul az nvidia idióta driver megoldásai miatt sima asztali (nem quadro de persze ezt a nevet is elengedték legyen csak káosz) RTX nem is lehet mellette valószínűleg mert a tesla driver és az RTX drivere nem egyforma. Pontosabban az az idiótaság hogy két nem egyforma nvidia driver nem lehet egy OS alatt.
Szerintem átláthatatlan így az egész hogy nincs se tesla se quadro a nevekben.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#4) kpityu2


kpityu2
őstag

Szigorítani kell a diktatúrákkal szemben technológiai embargót, mert nagy baj lesz. Rövid távon lesz majd sírás-rívás a vállallatok részéről, de majd alkalmazkodnak.

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#5) Pikari válasza kpityu2 (#4) üzenetére


Pikari
őstag

Szinte minden ország diktatúra valamilyen szinten.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#6) tibaimp válasza MasterDeeJay (#3) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Gondoltam, pedig, hogy Te beszereztél volna egyet :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#7) MasterDeeJay válasza tibaimp (#6) üzenetére

Nem mondtam hogy nem lesz jópár év múlva amikor szórják ki szerverekből. :DDD
Van itthon még régi tesla pár darab, nem mind adtam el. Meg az AMD V540-esel is kellene kezdenem valamit.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#8) nexplo válasza MasterDeeJay (#3) üzenetére


nexplo
őstag

Hogy érted hogy rejtett? Van valami kép róla? Kíváncsivá tettél :K

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#9) MasterDeeJay válasza nexplo (#8) üzenetére

pl:
[link]
vagy
[link]
esetleg:
[link]

Fizikailag rajta van a DP port, de nem 100%-ig kompatibilis mindennel annyi limitációja van. Azaz voltak problémák visszajelzések alapján (most így hirtelen nem rémlik mit, talán alvó állapotból visszatérve nem adott képet?). DP portot meg lehet alakítani HDMI, DVI, VGA-ra ha kell.
Nyilván akinek ilyen kártya kell az leginkább egy monitorral használja vagy monitor nélkül de jó opció ha eleve rá lehet kötni valamit.

Tesla kártyákon nem szokott lenni bár lehet megoldható csatikat és hiányzó alkatrészeket rárakva. Régebbi aktív hűtős szérián volt egy darab DVI. (C2075 van de a K20c-n már nem volt, mindkettő van itthon csak úgy mert legyen :DDD )

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#10) nexplo válasza MasterDeeJay (#9) üzenetére


nexplo
őstag

Azt hittem hogy jobban kell mókolni. Szerencsére itt valóban "ott felejtették" a csatit. Köszi a linkeket :K

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#11) tibaimp válasza MasterDeeJay (#9) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ne, ez komoly :R . Elolvassuk....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#12) sfefe válasza Pikari (#5) üzenetére


sfefe
őstag

Így van....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#13) nexplo válasza MasterDeeJay (#9) üzenetére


nexplo
őstag

Gondolom valami mokolt bios talán életre tudja kelteni a tiltásokat? Nem semmi hogy ennyi félkarú óriás gyártottak amik "majdnem" tudnak működni :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#14) Csabis


Csabis
aktív tag

És szép lassan szálingozik majd Super kiadás is..
Amit jóval korábban másik forumthémában irtam..

(#15) nexplo válasza Csabis (#14) üzenetére


nexplo
őstag

Melyik típusra gondolsz pontosan?

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#16) Csabis válasza nexplo (#15) üzenetére


Csabis
aktív tag

4080 S..
4070Ti S
4070 S
CES2024 Mutatják be.

(#17) nexplo válasza Csabis (#16) üzenetére


nexplo
őstag

Át fogja rendezni a piacot az tuti. A 4070TI már most veri a régi csúcs 3090-et. A 4080 "alig" fogy ezért oda betolni még egy 4080 S kártyát érdekes lesz. A teljesítmény egy dolog de az lesz a kérdés hogy hogy lesznek árazva az újoncok.... :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.