Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szívesen megfülelném. Várom a tesztet. Szerintem kosárba fogom tenni. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2) Alaaf Pi


Alaaf Pi
aktív tag

Az olcsóbbat az angoloknál lehet át kéne keresztelni.

(#3) Predatorr


Predatorr
őstag

Jól hangzó pöcsétet bármire rá lehet aggatni (lásd: monitorok), önmagában csak annyit jelent, hogy valami nem kerek. :(((

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#4) tomp


tomp
félisten

LDAC? Eddig LHDC-ben utaztak.

(#5) csako válasza tomp (#4) üzenetére


csako
veterán

Érdekes váltás, talán az LDAC-ot több telefon támogatja?
Amúgy a drágábbik Ear tudja mindkettőt.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#6) juuzer válasza pusszycat (#1) üzenetére


juuzer
addikt

Nekem az Ear (a) nagyon tetszik :D

Jelenleg Ear 2 van, nagyon kényelmes. Lehet benevezek majd egy sárgára. :)

Vamos a la playa.

(#7) pusszycat válasza juuzer (#6) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Tetszik, h rövid a szára és tömzsi. Még nem volt zaj szűrős fülesem ezért is érdekel. Csak nehogy elcsapjon egy kamion, mert nem hallom. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#8) tomp válasza csako (#5) üzenetére


tomp
félisten

Nyilván LDAC-t több telefon támogatja mint az LHDC 5.0-t viszont utóbbi már jobb mint az LDAC. Viszont valóban tudja mind2-t a drágábbik modell.
Lehet ki kellene próbálni a OnePlus Buds Pro 2, Buds 3 és az Edifier NeoBuds Pro 2 mellett. :DDD

(#9) csako válasza tomp (#8) üzenetére


csako
veterán

Hajrá :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#10) tomp válasza csako (#9) üzenetére


tomp
félisten

Véletlenül megrendeltem az Ear-t... :DDD

(#11) pusszycat válasza tomp (#10) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ilyen velem is sokszor előfordul. Ilyenkor azzal nyugtatom magam, h csak egyszer élünk. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#12) juuzer válasza pusszycat (#7) üzenetére


juuzer
addikt

Annyira nem tömzsi a szára egyébként. Huawei FreeBuds Pro volt előtte, szerettem, na de annak tényleg tömzsi volt a szára. :D

Vamos a la playa.

(#13) Predatorr válasza tomp (#8) üzenetére


Predatorr
őstag

Az a baj, hogy mire találsz egy megfelelő codeccel bíró telefont, és egy hozzávaló TWS fülest, a kiadás máris többszörösen meghaladja egy I. oszt. vezetékes füles árát. Nem véletlenül spórolják le lassan már az olcsóbb telefonokról is a jack-et.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#14) tomp válasza Predatorr (#13) üzenetére


tomp
félisten

OnePlus 12-m van. Tud LDAC-t és LHDC 5.0-t szóval ezzel nincs gond. :)

(#15) Predatorr válasza tomp (#14) üzenetére


Predatorr
őstag

Csak olyan füles is kell, lóvélóvé.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#16) mildwood


mildwood
tag

Nekem ma jött me az Ear. Olcsón ki tudtam próbálni nemrég az Ear(2)t és nagyon megtetszett, viszont tudtam hogy jön az új széria és akkor le fog menni az ára a 2-nek szóval el is adtam. Első benyomásra kb ugyan az az ergonómia de talán kicsit még kényelmesebb, viszont az M-es gumiharang nagyobbnak tűnik. A tok egy kicsit nyekergősebb/olcsóbb hatást kelt sajnos illetve a fülesek se ugranak olyan könnyen vissza mint az előzőnél de ez csak gondolom rutin kérdése. Szoftveresen az előző is nagyon jó volt, gyorsan csatlakozott mindenemhez és faszán ment a váltás Macbook és Androidos telefon között. Ha lehet ilyet mondani, akkor itt most a szoftveres dolgok szerintem mégjobbak lettek...már már Airpods Pro érzetét keltette nálam. A zajszűrés jó(nem annyira erős mint az Airpodsnál de majdnem azonos). Cserébe a hangzás a 2höz és az Airpods Pro 2-höz képest is szerintem jobb LHDC-vel. Rendesen be kell lőni az EQ-t illetve a Bass Boostal játszani mert leviszi a hajadat ami az elején poén aztán már nem annyira. A transparency módot nagyon szídták, hát nem tudom. Lehet pont most jött ez a firmware frissítés amit rögtön fel is raktam, de én ugyan úgy hallom a kisfiam hangszínét mint nélküle. Kicsit próbáltam mással is és szerintem messze van a rossztól ami miatt sírnak a Nothing fórumon. A 2-nél volt gondom a Youtubeal mert láthatóan késett a hang kicsit ami néha beállt, néha nem és gyakran csak a Low Latency mód bekapcsolásával lett elfogadható(valamiért pedig semmi köze a Youtubenak a késéshez mert be kéne állnia a füles késéséhez, elvégre nem realtime mint egy játékban). Na ezzel a fülessel mintha nem létezne a késés. Furcsa módon a telefon saját hangszóróján még kicsit talán kevésbé van szinkronba a hang mint a fülessel. Akkut nem tudom mennyit bír mert még pár órája nyüstölöm csak, illetve a mikrofon minőségét se tudtam tesztelni. Szerintem ár/érték arányban még teljes áron is jó, fél-1 évesen féláron ha valaki behúzza HA-n mint én a 2-t akkor addig használja amíg tönkre nem megy. Nothing 2A-val teszteltem. Ha valakit érdekel egy 1 hetes teszt is akkor írjatok. :R

P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.