Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) mr_ricsi válasza ActionMan (#12) üzenetére


mr_ricsi
veterán

''Nemtom feltűnt -e Mr. Einstein, hogy poén akart lenni.
Előrelátó igyekeztem lenni és pontosan az ilyen Nobel-díjasok kedvéért biggyesztettem oda a ''ha érted mire gondolok...'' részt + a smiley-t.''

A smiley a Maxtoros mondatod végén van, tehát addig tart a ''poén''.
A Hitachis (reklám) mondatodat -ahogy ott leírtad- komolynak kell venni, semmi nem utal arra, hogy nem. És erre a Hitachis mondatra vonatkozik a reagálásom: oltári butaság abban hinni, hogy mert Hitachi vinyód van, máris biztonságban vannak az adataid! (Aztán nyugodtan hátradőlni, és nem tenni semmit = nemtörődömség.)
A Hitachi vinyó is bedöglik, és abszolút nem érdekes, hogy jobb-e a Maxtornál a hibastatisztikája, ha éppen a tied az, ami bedöglött. És a hibátlan vinyót elintézheti pl. a tápegység is, vagy villámcsapás, vagy te magad pár sör után.

''Mellesleg nem véletlenül a Maxtor a legolcsóbb. Talán mert az a legsz*rabb is''
Vagy talán azért mert a mo-i forgalmazók nem adják a gyári 3 éves garit a Maxtor vinyókkal, csak a kötelező 1 évet, és ezzel máris olcsóbb lesz 1-2eFt-tal.

''mindenki magánügye, hogy min spórol és lehet, nem pont a vinyón kéne''
Nem adtam el a régebbi Maxtorjaimat, így minden adatom 2 vinyón is megtalálható: a jelenleg használt 2db-on, és a régebbi 4db között szétosztva.
Én biztos vagyok benne, hogy így a Maxtorjaimmal nagyobb biztonságban vagyok, mint bárki 1db hyper megbízható Hitachival.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.