Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Maxtor diamondmax + fordított tápkábel (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) strike-force


strike-force
őstag

Szoval most vettem egy dvd-írót és miután beépítettem a gépbe, addig- addig variáltam a tápkábelekkel, amíg bekapcsoltam és egy kics szikrázás hangot hallottam meg olyan szag lett, mintha forrasztottam volna. Akkor vettem észre, hogy fordítva dugtam rá a tápkábelt a mobilrekkre.A nagy extázis miatt. A vinyo egy Diamondmax 9 (60gb). ÉS awin nem ismeri fel.

Kérdés 1: Akkor most ennek annyi?
Kérdés 2: Ha még visszaviszem garba, akkor beveszik?
Kérdés 3: Ha nem akkor le lehet -e menteni róla vhogy az adatokat? (Elég fontos lenne) Vagy haggyam a pi...francba.

thx

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#2) KZT válasza strike-force (#1) üzenetére


KZT
tag

Ha abszolút nincs a vinyón ''külsérelmi nyom'' akkor nyugodtan vidd vissza gariba.
Hogy tudtad fordítva rádugni a tápot? :F

(#3) strike-force válasza KZT (#2) üzenetére


strike-force
őstag

New dvd-író + ''A nagy extázis miatt.'' :O

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#4) Flashcash válasza strike-force (#1) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

1. annyi
2. valószínű
3. Egy elektronika csere után szerintem le lehet menteni az adatokat. Az apróneten hírdetnek ilyen adatmentést.

(#5) Elrood válasza strike-force (#1) üzenetére


Elrood
őstag

Nekem extázisban se sikerült fordítva bedugni a tápcsatit:).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#6) Ploszi válasza Elrood (#5) üzenetére


Ploszi
senior tag

mert biztos nem vagy elég erős-erőszakos :DDD

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#7) KZT válasza strike-force (#3) üzenetére


KZT
tag

Úgy értem fizikailag hogy sikerült?

(#8) strike-force válasza KZT (#7) üzenetére


strike-force
őstag

Sz@ros Vipower rekk, már máskor is rádugtam fordítva, csak akkor időben észrevettem. Most nem. Sze la ví.... vagy mi.

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#9) Flashcash válasza KZT (#7) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Egy jó kalapáccsal bármi megoldható. :)

(#10) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

''Adatmentés rossz winchesterről a rossz vinyóért cserébe!
xc-biker@freemail.hu''

Ezt itt találtam a fórumon.

(#11) strike-force válasza Flashcash (#10) üzenetére


strike-force
őstag

thx, majd megnézem

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#12) kingston


kingston
tag

Anno itt a ph-n olvastam valami vinyó tönkretétele v. valami hasonló topicba,hogy tegyem be a vinyót mikroba.Ezt meg is csináltam 40gb-os wd-vel garba kicserélték ibm-re csak annak az interface kábet tuszkoltam rá aminek be volt olvasztva gyárila a lyuk és az is elszállt, azt is kicserélték azonnal mivel 3napon belül volt.:DD

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#13) kingston


kingston
tag

Ha nincs külsérelmi nyom kicserélik.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#14) biker válasza kingston (#12) üzenetére


biker
nagyúr

csak azt sajnálom, hogy a mikrod nem szállt el, pedig tetszett volna :D

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#15) twollah válasza strike-force (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Gratulálok!

ÍJ

Gy.k.: Így Járás

Hogy a toszban lehet fordítva bedugni a tápkábelt a HDDbe?
Az csatlakozó hülye biztos.

Hiába no a hülyék úgylátszik találékonyak, mint ahogy a te eseted is bizonyítja.

És végül enged meg, hogy újfent gratuláljak.

(#16) kingston


kingston
tag

csak egy fél másodperc.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#17) kingston válasza biker (#14) üzenetére


kingston
tag

Még a mikro is garos 2 évig.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#18) steveetm válasza kingston (#17) üzenetére


steveetm
őstag

Hogyan cseréltessünk vissza mikrót gariba?
Tegyünk bele egy vincsesztert amit gariba szeretnénk cseréltetni, két legyet egy csapásra:D
Üdv.: steveetm

(#19) kingston válasza steveetm (#18) üzenetére


kingston
tag

:C:C:C

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#20) strike-force válasza kingston (#13) üzenetére


strike-force
őstag

külsérelmi nyom: az egyik kis chip-en az elektronikán van egy kb 1mm-es pötty, ami csak közelről észrevehető.
Ez a 3 nap az elszállástól számítva? Mert nekem le kellene róla menteni az adatokat, de most a keret sincsen meg rá (gondolom nem 10 ft) illetve utána visszasuttyogni a garral.

Azt olvastam vhol ha simán kicserélem az elektronikát sem biztos hogy 100%ig le tudok menteni mindent, mert még az uj vinyokon is vannak bad sectorok amiknek a helyét az elektronika tárolja, és mindegyiken máshol van. Szal ha ráteszek 1 másik elektronikát akkor felülírja a jo sectorokat a rosszakkal. Vagy ez nem így van ?

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#21) strike-force válasza twollah (#15) üzenetére


strike-force
őstag

a rekkbe dugtam be fordítva (lásd #8)

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#22) biker válasza strike-force (#21) üzenetére


biker
nagyúr

az is elég hülyebiztos...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#23) strike-force válasza biker (#22) üzenetére


strike-force
őstag

hidd el hogy nagyon nem az. (értsd simán ráment fordítva a táp...)

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#24) kingston válasza strike-force (#23) üzenetére


kingston
tag

Tényleg akivel nem fordult elő nem érti meg,némelyik rekbe tényleg simán rá lehet dugni fordítva/hülye kinai/ Az elektronika meg úgy van ahogy mondod,sőt szándékosan is lebutítják mint a procikat videokarikat stb.
A3 nap akkor érvényes ha a vásárlástól számított 3 napon belül száll el,de az is lehet hogy 24óra már nem tom.
A pötty nem lényeg.
Valamit még akartam de nem jut eszembe.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#25) kingston válasza kingston (#24) üzenetére


kingston
tag

JA,Hallottatok róla hogy,módosult a gar 1évről 2-re ami kötelező?
Én ugy tom módosult.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#26) xcbiker


xcbiker
addikt

- Keresek rossz winchestereket 6-8gb felett! Adatmentést is vállalok működésképtelen winyókról! xc-biker@freemail.hu -

-adatmentést, akár a rossz winyóért is...

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#27) Flashcash válasza steveetm (#18) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

:DD

(#28) Hequila


Hequila
őstag

Egyszer nekem is sikerült fordítva tápkábelt dugni, csak nem vinyóra, hanem CD íróra! De láss csodát, egy b@szottnagy szikrázáson kívül semmi baja nem lett. És hogy hogyan sikerült fordítva rádugni? Hát amikor az ember már nyócaccor szedi szét -> rakja össze a gépet, és mindig nem jó valami, akkor az idegességgel egyenes arányban nő a fizikai erőnk és fordított arányban van az odafigyelés!

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#29) kingston


kingston
tag

:((

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Maxtor diamondmax + fordított tápkábel (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.