Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  MAXELL E-SERIES HDD USB 3.0 probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) nrd


nrd
újonc

Sziasztok!

A témában megjelölt külső HDD-m egyszer csak megadta magát, és egyik gépen (1 laptopon és 3 asztalin próbáltam) sem ismeri fel a Win 10. Hiba: ismeretlen usb-eszköz (sikertelen eszközleíró-kérés)

Nagyon sokat kerestem már a gúgliban, minden lehetséges opciót megpróbáltam amit olvastam. Egyik gépről kéne SOS-ben a másikra nagy mennyiségű adatot áttennem, és enélkül nem fog menni. Van-e valami ötletetek, hogy mi lehet a gond? Lehet orvosolni valahogy ezt az eszközleíró problémát? Vagy tönkrement az egész cucc?

Köszi előre is.

Üdv
nrd

[ Szerkesztve ]

(#2) King Unique válasza nrd (#1) üzenetére


King Unique
titán

Szia!

Legközelebb mielőtt új topikot nyitnál, érdemes lenne használni a keresőt! Ugyanis nagy valószínűséggel a kérdés beleillik egy már meglévő topik témájába. Ez esetben szintén vannak ilyen topikok.

Külső merevlemezek - USB, eSATA, FireWire HDD
Adatmentés - liksoft - HDD kereső mentéshez
HDD probléma (nem adatmentés)

Ez a topik zárásra kerül, tehát a fentebb említettek valamelyikében kellene folytatni. Viszont a továbbiak megtárgyalása előtt meg lehetne nézni pl. ezeket, valamint az eszközkezelős hibakódokra is vannak megoldási javaslatok. Továbbá ki lehetne próbálni a külső háttértárat akár másik Windows alatt is. Ha erre nincsen mód, akkor pl. egy pendrive-ról bebotolt Live Linux alatt. Ha otthon sehogyan nem sikerül működésre bírni a külső merevlemezt, ellenben a rajta lévő tartalom pótolhatatlan, akkor az adatmentéses topikban lenne célszerű érdeklődni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  MAXELL E-SERIES HDD USB 3.0 probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.