Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Márkás memória (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28) AngelH válasza netchan (#21) üzenetére


AngelH
aktív tag

Kedves netchan. Sajnos en megvallogatom a ruhaimat es csak nyugati/torok ruhakat hordok, mivel ezt tudjak nekem olcson hozni ismeroseim ;) a cipom egyebkent made in romania, a szamitogepemben az alkatreszek 60%-a nem a tavol-keletrol erkezett, a tv-m es a videom philips es torokorszagban gyartottak de szerintem most nem ez a fontos, es ne osszatok addig az eszt plz, mig nem 10 ilyen kistermetu emberek mellett laktok, mert nem tudjatok milyen az amikor a hazad ele pofatlanul beallnak kocsival, ejjel-nappal nyomjak a balhet, raadasul teleszemetelik a kornyeket. Nem vagyok fajgyulolo, se rasszista, csak megvan a sajat velemenyem, ami egyebkent nem ide tartozik, csak ha sokat hasznalja az effel szofordulatait az ember, akarva, akaratlanul elokerul. Es minthogy vannak jo feher emberek es rossz feher emberek, ugy vannak jo feketek es rossz feketek, stb. Ugyanez vonatkozik persze a szomszedaimra is, de ilyenkor az ember kicsit elfogult szokott lenni, amikor nap mint nap a sajat kornyezetet latja romlani.

ennyi.

PEACE :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Márkás memória (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.