Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fecke78


fecke78
senior tag

Hát , megnéztem
Kíváncsian várom a folytatásokat , talán még jó is lehet

(#2) AxBattler válasza fecke78 (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

Nekem csak a hét második felében lesz rá időm...
Vélemény?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) Bencus88 válasza fecke78 (#1) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Lehet tudni, hogy mikor kerülnek fel a részek? Hetente?
Amúgy nem volt rossz hamar elment ez a 80 perc

közbe a cikkbe olvastam, szuper :C

[ Szerkesztve ]

(#4) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Én totál zöld vagyok a témában!
Ez "zombi apokalipszis jellegű, világ összeomlás utáni" történet?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5) SunMount3r válasza tibaimp (#4) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Igen, de némi "extrával", mert ha jól láttam ezek már inkább ilyen "gomba" zombik. :D

(#6) tibaimp válasza SunMount3r (#5) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Kár! Utálom a zombis filmeket....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#7) BusinessGuy válasza AxBattler (#2) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Eddig kiváló. Szuper kis kiegészítésekkel a cselekményben adalékul szolhálva de azt hozza amit a játék. Szegény kiscsajt a kínézete miatt ízekre szedte a sok kretén és lám eddig kiválóan hozza Ellie karakterét, ahogy a többiek is. Eddig elismerem a kritikusok véleményét, ez valóban komoly lett. :C

(#8) fecke78 válasza AxBattler (#2) üzenetére


fecke78
senior tag

1 rész még csak vázolták a cselekményt ...
The Walking Dead is jó volt az első pár évadban , utána higfoss szintre zuhantak ...
Reméljük lesz olyan jó mint a Csernobil , szerintem az is rendben volt .

(#9) SunMount3r válasza fecke78 (#8) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Hát én anno a TWD első részébe belenéztem, de az első kb. 5 percben már olyan volt, hogy inkább nagyon "B"-snek és gagyinak érződött. Azóta sem láttam egyetlen további percet sem az egészből...

(#10) duvi válasza tibaimp (#6) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem adj neki egy esélyt! Én se szeretem a zombis filmeket, de ezt nagyon jól megcsinálták :K Látszik, hogy nem sajnálta rá a pénzt az HBO. Az első rész alapján szerintem a forgatókönyv és a színészi játék is nagyszerűen sikerült. Remélem, hogy a továbbiakban is marad ez a színvonal!

(#11) Wesder válasza SunMount3r (#5) üzenetére


Wesder
félisten

Nem sok extra van benne. Hogy a zombi az milyen "zombi" az hótmindegy.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) Raysen623 válasza fecke78 (#8) üzenetére


Raysen623
addikt

Remélem ez alatt nem azt érted hogy 5 rész alatt lerendezik az egészet :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#13) SunMount3r válasza Wesder (#11) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Sose játszottam a játékkal, csak azt írtam, amit a trailer alapján láttam. Amúgy megnéztem, a feléig még OK volt, de utána valahogy kezdett egyre idegesítőbbé válni. Azt hiszem ezeket a manapság trendi "woke"-os, keménykedő női karaktereket nem nekem találták ki, mert itt a főszereplő "guy"-on kívül kb. mások sincsenek benne. Meg valahogy kezdett egyre lehangolóbbá válni, de nem épp a szokásos "érdekes" értelmében, ahogy egy jobb fajta posztapokalipt filmnél elvárná az ember, stb... Esetleg egy következő részt még megér a dolog, de már nem vagyok túl nagy lelkesedéssel...

Amúgy meg "gombás zombi" = "hótmindegy", na ezzel sem értek egyet (bár ez így biztos sokaknak csak vicces).
Pl. a műfaján belül ez is egy elég jó film volt a témában, bár ahogy talán már a címe is selyteti, itt már eléggé elkezdték benne ezt a "woke"-os erőlködést is.
Vagy pl. ez is, ami pedig egy elég low-budget Indie-nek számít, mégis 100x jobb volt, mint ez a másfél óra, amit ezzel az egy résszel eltöltöttem.

(#14) hitchins


hitchins
őstag

En imadtam a jatekot. A film jol kezdodik nagyon jol hozza a hangulatot. A szineszek tobbsege rendben van foleg Joelt alakito szinesz de…..Ellie karaktere .,,, hat az ultragaz.

En nem tudom hogy tudtak kivalasztani ezt a szinesznot. Az hagyjan hogy bun ronda beteges feje van (ez lehet szubjektiv) de koze nincs a jatekbeli Ellie-hez.
Sem kinezetre sem belsoleg.
Egyszeruen annyira kilog az egeszbol hogy teljesen kiestem a filmbol, tisztara tonkrevagja a filmet. Legalabbis nekem mint jatekosnak. Egyszeruen kenyszeriteni kellett magam hogy probaljak a tortenetre koncentralni. Nagyon vartam, de mar abban sem vagyok biztos, hogy vegignezem.

Szamomra a film eleje 10/10 a vege sajnos 10/2. Lehet, hogy aki nem jatszott a jatekkal elvarasok nelkul leulve mast fog latni, de aki rajongo az szerintem csalodni fog.

[ Szerkesztve ]

(#15) BusinessGuy válasza hitchins (#14) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Rajongó vagyok az elsőt maxoltam és 4x kivittem. Abszolút nem csalódtam sőt tartottam tőle hogy elcseszik pláne Ellie miatt de abszolút pozitív lett az egész. Hagyjuk már ezt a buta fizimiska összehasonlítgatást baromi unalmas, a kiscsaj eddig kiválóan hozza Ellie karakterét ha külsöre nem is belsőre lazán eddig.

[ Szerkesztve ]

(#16) AxBattler válasza hitchins (#14) üzenetére


AxBattler
félisten

Ez egy adaptáció. Ha ezt nem tudod értelmezni, vagy feldolgozni, az a Te egyéni szocproblémád... de ez már egy párszor le lett írva.

FYI: This Is How The Game Of Thrones Cast Should Really Look
Ugyanúgy HBO-s gigaprodukció (a TLoU epizódonként állítólag annyiba került, mint a GoT).

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#17) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Voltak pár apró változtatások, de azokat leszámítva kellemesen csalódtam, sok fontos elemét a játéknak jól beletették és közel se Uwe Boll minőségű játék adaptáció.

Ellie-t játszó semleges emberi lény nekem nem jön be, lett volna jobb választás is, de ez van, jobb mint a semmi ...

(#18) Jose73


Jose73
tag

Engem picit a tévéfilmes fényképezés zavar, jobban örütlem volna (mozi)filmes képi hatásnak.
Szereplők/karakterek teljesen jók, nem értem ezt a hisztit Ellie megformálója ellen, ennyire korlátoltak ne legyünk már, kérem szépen.
TLoU rajongóként örömmel üdvözlöm az "új" kiegészítéseket,
pl zseniális az indító "archív" felvétel, nagyon levett a lábamról.
Egy erős 7 pontot adok az első részre, és várom a következő epizódot.

(#19) lmno válasza hitchins (#14) üzenetére


lmno
őstag

Én is hasonló véleményen vagyok, nem a kinézete a baj, hanem ritka idegesítő és unszimpatikus, ellentétben a játékbeli Ellie-vel.

Maga az egész rész is átlagos volt számomra, kicsit olyan érzésem volt, hogy egy csomó apróságot direkt csak azért változtattak meg, hogy mégse teljesen ugyanaz legyen. De valójában semmi jelentősége nem volt a változtatásoknak, nem adtak semmi pluszt.

Valahogy az elején is ahogy kitör a járvány, nekem olyan B-kategóriás zombifilm volt a megvalósítás, valahogy a játékban jobban átjött az a káosz, meg hogy nem lehet tudni mi történik.

(#20) 30z.Samu válasza AxBattler (#16) üzenetére


30z.Samu
félisten

Párszor le lett írva, de attól még joga van ahhoz, hogy kifejezze nemtetszését. Vannak tök jó adaptációk, ahol arra mentek, hogy minél jobban hasonlítsanak a színészek a játékbeli karakterre. Ellie személy szerint Nekem sem tetszik, Joel teljesen jó.

Sic Parvis Magna

(#21) Jakesz


Jakesz
őstag

Elismerem, hogy fantasztikus adaptációként indult a sorozat. Minden tiszteletem a kivitelezésért.
Viszont számomra Bella Ramsey nagyon mellé ment. Lehet, sőt biztos vagyok benne, hogy rengeteg munkát beletett, de sajnálatos módon tényleg nagyon csúnyácska, színtelen ...
Ráadásul a játékban a csúnya beszéd és agresszió ellenére is volt Ellie-ben egyfajta kislányos naivitás és bájosság (nyilván az első része gondolok).
Ellenben sajnos a színésznővel, akivel piszok nehéz Ellie-ként azonosulni.

(#22) Chibass válasza SunMount3r (#13) üzenetére


Chibass
tag

Mit jelent az, hogy "woke"-os?

Aki nappal is legény, az éjjel nem volt ott!

(#23) SunMount3r válasza Chibass (#22) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Hát ebben az esetben kb. azt hogy feminista. De ez már olyan formája, amit a full bal libes(-ek által pénzelt) Hollywood csinál már évek óta szinte az összes filmjében.

[ Szerkesztve ]

(#24) beherit válasza AxBattler (#16) üzenetére


beherit
tag

Viszont a Games of Thrones regényekből készült és általában ahány olvasó, annyi kép él az olvasott szereplők kinézetéről a fejekben. Ha játékból készül film, valahol érthető, hogy jobban ragaszkodnak emberek ahhoz, hogy hasonlítsanak a színészek a megformált karakterekhez, akiket már láttak korábban.

Nekem amúgy Anna Torv szereplése volt pozitív meglepetés, lemaradtam róla, hogy szerepelni fog benne. Valaki írta, hogy a rész eleje tetszett neki, utána kicsit meh, nekem is valami ilyesmi érzésem volt, de hát ez csak egy rész.

amor fati

(#25) Atithunder válasza hitchins (#14) üzenetére


Atithunder
csendes tag

Fullra egyet értek. Az, hogy csúnya szegény, egy dolog, meg ahogy írtad, a szépjég szubjektív. Steve Buscemi is baromi ronda, de jó színész. De ez a kiscsaj szerintem nem jó. Tényleg nincs nagyon köze a játék béli Ellie-hez. Pedig nálam Ellie a TLOU lelke.

"Egyszeruen annyira kilog az egeszbol hogy teljesen kiestem a filmbol, tisztara tonkrevagja a filmet.....Egyszeruen kenyszeriteni kellett magam hogy probaljak a tortenetre koncentralni. "

Teljes mértékben ugyan ezt érzem és ettől tartottam. Hiába írja BusinessGuy, hogy rajongó, meg 4x kivitte (ezen sírtam, hogy kivitte) és "a kiscsaj eddig kiválóan hozza Ellie karakterét ha külsöre nem is belsőre lazán eddig".... hát k*rvára nem, vagy legalábbis ebben az egy részben még nem tudta nekem megmutatni. Azért kap még esélyt. De ennyi. Úgy látszik ez is szubjektív. És tényleg tökre szeretném hagyni "ezt a buta fizimiska összehasonlítgatást", de nem megy, mert amikor ez a kiscsaj képernyőre kerül, rendesen bántja a szemem. A képek önmagukért beszélnek.

(#26) Steven


Steven
addikt

Spoiler on:

Én a kis csajt elengedtem olyan amilyen ,de a történetből ki szedni a gomba felhőt mert a rendezők szerint az hülyeség mert ,ha lenne akkor már az egész világ elpusztult volna nettó faszság... Izgalmasak voltak azok a részek amikor alig láttál valamit és a gomba felhőbe kusztál másztál a zombik között maszkba, meghát így nincs semmi értelme a gombás zombi beépüljön a fallba. A játékba legalább ki keltek mint egy szép kis virág és be porozták az embereket :D

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#27) AxBattler válasza 30z.Samu (#20) üzenetére


AxBattler
félisten

Értem, de pl. Pascal megjelenése is legalább ennyire eltér a játékbeli Joel-től, mind alkatban, mind fizimiskában, mind beszédben (hogy a többi szereplőt ne említsem). Mégsem ekézik ennyire, mint a kiscsajt.

#24 beherit
Ha megnézted a linkelt videót, akkor azért láthattad, hogy elég hangsúlyosak az eltérések a könyvekben leírtaktól, csak ott nem lehet egymás mellé tenni a Remasterelt Remake játék képeit a mozgókép kockáíval. Mégsem hallottam ilyen szintű felhördüléseket a másik IP feldolgozása kapcsán.

Szóval következetesség, önreflexió, stb. :U

#26 Steven
Egyetértek, ez sokkal inkább befolyásolja a történetet, sokkal többet elvesz a világképből; kár volt kivenni! :(

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#28) 30z.Samu válasza AxBattler (#27) üzenetére


30z.Samu
félisten

Eltér, persze, de Ellie esetében sokkal nagyobb az eltérés. De ez szubjektív vélemény persze, ettől függetlenül megnézem, mert lehet még jó a sorozat. Az Uncharted-nél sem voltam kibékülve egyik szereplővel sem, nem is vártam sokat a filmtől. Ettől függetlenül nem volt annyira rossz, kellemes csalódás volt.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#29) BusinessGuy válasza Atithunder (#25) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Ja mert a játék legelején mikor megismerjük Ellie-t bem fuck you-zik ellenkezik beugat állandóan...oh wait, de... :)
Pont ez volt a játék egyik fő eleme ahogy összekovácsolódik a két karakter és megszeretik egymást "nevelik" egymást. Ugyan ilyen idegesítő arrogáns csitri volt a játék elején Ellie.

[ Szerkesztve ]

(#30) AxBattler válasza 30z.Samu (#28) üzenetére


AxBattler
félisten

Bevághatnék válogatott képeket Joel-ről (játékból és sorozatból), de fölösleges: ha kicsit is objektíven tudod nézni, akkor látod, hogy bizony van ugyanannyi eltérés.
Szvsz. :B

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#31) Persie12


Persie12
aktív tag

Én a sok fanyalgótól annyit kérdeznék, minden támadás nélkül, hogy ki lenne számukra a megfelelő Ellie? Ashley Johnson aki a játékokban szerepel, nem játszik. Ő már 39. :)

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#32) Jakesz válasza AxBattler (#27) üzenetére


Jakesz
őstag

Messze nem tér el ennyire. Sarah tér el még jelentősen, de az ő szereplési idejét tekintve annak nincs akkora jelentősége. Lehet jönni azzal, hogy ez egy feldolgozás, és hogy nem kell a játékhoz viszonyítani, de az alkotók mégis minél inkább törekedtek arra, hogy a karakterek fizimiskája közelítsen a játékban levőkhöz. Ellie esetében még olyan apró részletig is elmentek, hogy az a kis sebhely ott legyen a szemöldökén, ami a jatékban is ott van. Erre kiválasztották ezt a színesznőt... Meggyőződésem, hogy itt HBO-s protekció vagy szerződés áll a dolog mögött, ami miatt őt érte meg kiválasztaniuk erre a szerepre, mert nem hiszem el, hogy komolyan őt tartották a legmegfelelőbbnek. Ez Pedro esetén is esélyes, hiszen neki is van jelentős HBO-s múltja, csak annyi a különbség, hogy belőle kiváló Joelt lehetett faragni megjelenésileg, és a színjátéka is tökéletes hozzá.

(#33) beherit válasza AxBattler (#27) üzenetére


beherit
tag

Én tudom, hogy milyen különbségek vannak abban is, csak azt írtam le, hogy itt miért zavarja ez jobban az emberek egy részét.

amor fati

(#34) BusinessGuy válasza Persie12 (#31) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Teljesen kár belemenni. A csaj eddig hozza Ellie karakterét a játék elejéröl, ugyan ilyen beszólogatós feleselős csitri volt. Meglátjuk késöbb. Nyilván volt szereplő meghallgatás es okkal kapta ő. Ezen változtatni már nem lehet aki meg fanyalog hát fanyalogjon, még a rajongói fórumokon is csak elvétve találni problémázókat az eddigiek alapján holott bemutató elött a lány miatt a legtöbb köpködte.

(#35) Persie12 válasza BusinessGuy (#34) üzenetére


Persie12
aktív tag

Jellemileg, az eddigiek alapján szerintem is. Külsőre meg olyan amilyen, engem abszolút nem zavart, simán el tudtam tőle vonatkoztatni, de hát nem vagyunk egyformák. Csak érdekelt volna hogy ők kit válogattak volna be. Ha meg színészi játékban nem hozná a karaktert, akkor az lenne a baj, hiába hasonlít rá külsőleg... :U Szerintem sokkal "zavaróbb" lett volna az például ha változtatnak a bőrszínén. Na azzal tényleg nehéz lenne azonosulni hogyha afro vagy ázsiai lenne, esetleg indián vagy arab, vagy akármi.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#36) Gabonetta válasza fecke78 (#1) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

Nekem tetszett. Ellie külsőben tényleg más, de szerintem megszokható.

(#37) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nekem tetszett, remélhetőleg tudjak tartani a szintet :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#38) Atithunder válasza Jakesz (#32) üzenetére


Atithunder
csendes tag

Ennyi!

(#39) AxBattler válasza Jakesz (#32) üzenetére


AxBattler
félisten

belőle kiváló Joelt lehetett faragni megjelenésileg
Ez szerintem nem igaz, egy Nikolaj Coster-Waldau (szintén GoT szereplő), vagy Josh Brolin jobban passzolt volna külsőleg, Pedro Pascal teljesen más arcszerkezet, legalább annyira eltérő, mint Ellie és Bella Ramsey. Ettől függetlenül szerintem jó lett a színészgárda.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#40) 30z.Samu válasza Persie12 (#35) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Szerintem sokkal "zavaróbb" lett volna az például ha változtatnak a bőrszínén."

Na az tuti! Ettől függetlenül persze lehet jó, egy idő után el tudom ezt engedni.

Sic Parvis Magna

(#41) lmno válasza AxBattler (#39) üzenetére


lmno
őstag

Igazából csak nagyobb szakáll kellett volna a Pedro Pascalnak, de vele alapvetően nincs baj.
Egyébként a Marlene-t játszó színésznő ugyanaz, mint a játékban. Meg elvileg Ashley Johnson & Troy Baker is felbukkannak majd valami mellékszerepben, na az tényleg fura lesz hallani a hangjukat, ha az nem zökkent ki, akkor semmi :)

(#42) BiP válasza SunMount3r (#5) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem vagyok otthon zombi témában: mi az, hogy gomba zombik?
ezek a lassan mozgó, hörgő zombik, olyan klasszikusok?
Vagy már ez a most divatos pörgős, ugrálós, brutálerős, stb ? Nem tudom.

Én sem vagyok oda a zombi témáért, de ez a sorozat érdekel. A játék miatt is - bár azzal nem játszottam, de hallottam/olvastam, hogy az nagyon jó, meg mert a posztapokaliptikus világ viszont érdekel.
(Walking Dead teljesen kimaradt. Egyszer láttam egy részt valami csatornán, megnyugtattam magam, hogy nem baj, hogy nem nézem :)) )

(#43) lmno válasza BiP (#42) üzenetére


lmno
őstag

Az első rész első 5 percéből kiderül.

(#44) SunMount3r válasza BiP (#42) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Akkor nézd meg ennek az első részének az első 5 percét és abból szerintem már tudni fogod mire gondolok.

(#45) BiP válasza lmno (#43) üzenetére


BiP
nagyúr

Ok, akkor majd ma/holnap este, ha eljutok oda, akkor az első 5 perc után megtudom.

(#46) lmno válasza BiP (#45) üzenetére


lmno
őstag

Ha érdekel, akkor miért egy fórumból próbálod kibogarászni hogy miről szól?
Mondjam el a végét is, netán a 2. rész eseményeit? :)

(#47) BiP válasza lmno (#46) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem akarom, (akkor azt kérdeztem volna, de nem tettem), csak valaki bedobta ezt a gomba zombi kifejezést, amit nem tudom, mit takar, ezért visszakérdeztem, mit értett ezalatt.
Fórumozni most van időm, a részt megnézni meg nem volt. Egyszerű. Ugorjunk.

[ Szerkesztve ]

(#48) hitchins válasza AxBattler (#16) üzenetére


hitchins
őstag

Ez a forum a filmből szol, arrol irtam kommentet. Ha teged nem erdekel a velemenyem mert nem egyezik a tieddel az meg azt hiszem a te szoc problemad.

A filmre visszaterve szerintem egy ilyen filmnel fontos hogy a rajongok el tudjak fogadni a szereploket. Ez itt szerintem nem sikerult.
Biztos en olvasok mas oldalakat de en ugy latom nem en vagyok az egyetlen ezzel a velemennyel.

Sok jatek, kepregeny adaptacio volt mar. Volt sok amiben en biztos nem azt a szineszt valasztottam volna de valahogy sehol nem ereztem ekkora csalodast.

Lehet mast kevesbe zavar ezt elfogadom, de szamomra ez csalodas, meg akkor is ha most mar azert kicsit lehiggadtam es valoszinuleg azert adok egy eselyt a masodik resznek.

(#49) hitchins válasza AxBattler (#39) üzenetére


hitchins
őstag

Igen jo lett volna. Talan jobb is. Ezzel egyutt a mostani valasztas azert meg elfogadhato. Nem latok akkora elterest mint Ellie-nel.
Nem vagyok annyira jaratos a szineszek kozt de o pl jobban megfelelt volna
(Csak egy google kereses apapjan)

(#50) Persie12 válasza hitchins (#49) üzenetére


Persie12
aktív tag

Na jó oké, de ezt nézhetjük máshogy is. Lehet a színész hasonlít rá külsőleg, viszont a színészi játéka nem tudja visszaadni a karakter "belső" részét, karakterét és csak bukdácsolna a szerepben, szerintem az sokkal rosszabb lenne. Vagy nézd úgy hogy legalább hűek maradtak a fehér karakterhez :DDD . Lehet hogy Bella nem hasonlít Elliere, de az eddig látott első rész alapján belső vonásokban jól reprezentálja a lázadó, felvágott nyelvű Ellie-t. Persze ez szubjektív, de nekem ez többet számít. Első rész után nem szabad dobni egy sorozatot sem. Én adnék egy esély neki, lehet megszokja a szemed, és a 4. rész után már nem fog izgatni a dolog.

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.