Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ilsyde


Ilsyde
őstag

- Sealed mód, azaz végre valahára mi magunk rakhatunk ossze paklikat kulonbozo kártyákból (az elore definiáltak helyett)
részletes információk itt

- szabadon eldonthetjuk hogy melyik pakliban hány fold (mana) legyen

- 10 elore osszerakott pakli, mindegyik egy rakás extra lappal és promóciós kártyákkal melyek idokozonként nyílnak meg

- egy gombbal ráuszíthatjuk minden támadásra képes lényunket az ellenre (nem kell kulon kijelolgetni oket)

- véletlenszeru pakli, azaz a gép sorsolja ki hogy mivel játsszunk

- Android verzió tabletekre (iOS eddig is volt)

Ez a játék évrol évre csak fejlodik, az ára viszont nem változik :)

Steam Store link
(Special Edition továbbra sem éri meg, továbbra sem ajánlom)

(#2) ldave válasza Ilsyde (#1) üzenetére


ldave
félisten

Megvette már valaki? Tapasztalatok?

A Slime draws near! Command?

(#3) Ilsyde válasza ldave (#2) üzenetére


Ilsyde
őstag

Néhányan megvettuk innen a fórumról is (pl. Taz, maross meg én).

Kicsit hiányolom a jó oreg Archenemy (3v1) játékmódot, nagyon szórakoztató volt és kár hogy nem hozták vissza. Helyette csak 1v1 Sealed van ami nem rossz, csak egészen más kategória.

Paklik szerintem érdekesebbek mint a 2013-as részben, ráadásul némelyik elég érdekes játékstílust igényel.

Jobb és tobbet tud az elozo részeknél. Azt leszámítva hogy nincs benne semmilyen négy emberes megzakkant mód, nagyon nem tudok róla rosszat mondani.

(#4) ldave válasza Ilsyde (#3) üzenetére


ldave
félisten

Köszi. Nekem csak az első és a 2012-es van, a tavalyi valahogy kimaradt. Az Archenemy tényleg jópofa játékmód pedig.
Pakliépítéshez lehet venni booster csomagokat?

@szerk: nincs ezeknek a Magicnek valami összefoglaló topikja? Kéne csinálni egyet :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#5) Ilsyde válasza ldave (#4) üzenetére


Ilsyde
őstag

Elso nagyon jó volt, kár hogy már nem lehet megvenni. Egyik DLC hiányzik hozzá :P A paklik mássága miatt néha eloveszem a régieket.

Boostereket alapból ad a játék (6+3 darabot), venni csak új slotokat tudsz amihez megintcsak egyenként 9 booster jár ha kifogytál a két ingyenesbol. Elso hozzászólásban ott a link ahol ezt (is) részletezem.

Sajnos nincs osszefoglaló topik, mondjuk nagy szukség nincs is rá mert - amint látod - elég minimális az aktivitás. Mindenki megveszi az új részt mikor megjelenik, aztán vége is a kommunikációnak :D

(#6) TazLeacher válasza Ilsyde (#5) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

De, meg lehet elvileg. Ha bedobják akcióba, én megveszem. Ki akarom próbálni, mert 2012-2013-2014 van meg, kíváncsi vagyok, milyen volt az első.

2 napig nyomtam, tegnap pihi volt, ma megint játszom egy kicsit. A Single Campaign-t végig nyomtam. A játék nagyon jó, a deck-ek viszont ebben az évben nem az én ízlésemnek valóak, kevés jó "mókadeck-et" találtam. Nagyon tetszett a 2013-ban a dobatós, és a repülös counter-illuzió deck a 2012-ben az Artifact deck, meg az ilyen nem standard "megyünk-ütünk-varázsolunk-nyerünk" fajták. Mondjuk itt is van 1-2, amiben látok fantáziát, majd rá kell nézni, most a zöld full unlock után Jace illuzinoista deck-jét kezdtem el próbálgatni, ami kb. ugyan az, mint a 2012-es verzióban volt, ezt legalább ismerem valamennyire.

Egyelőre a zöldről mondanék véleményt, szerintem a "nagylényes" deck jobb lett, mint a tavalyi. Nem is igazából jobb, hanem inkább élvezetesebb vele játszani. Az előzőekben unalmasnak találtam, az ideiben jó volt a 30 meccs, amíg kiszedtem az összes lapot.

Sealed-et próbáltam gép ellen, elcsesztem a dekc-em, mert az hittem itt is 60-as deck kell, és beleraktam minden sz@rt. Egyelőre elég tré bontásom volt (alap + 1 booster unlockolva), ha lejön egy repülő lény, meg vagyok lőve. Se varázslatom, vagy képességem, amivel le tudnám szedni, se repülő vagy reach-es lényem. Remélem a 28 lapból azért még dob valamit...ha nem, akkor jöhet a következő kanyar.

Szerintem az akciókban fogok hozzá venni helyeket, kíváncsi vagyok, hogy több leosztásból mit lehet összehozni. A feelingje nagyon tetszik, tisztára olyan, mint az élő játékban a frissen bontott paklik versenye, de valóban, egy több játékos játékmód még nagyon el kéne hozzá, akár a Sealed 2v2 -ben.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#7) HPAA


HPAA
őstag

üdv
a 2012-13 ast én is megvettem , "kijátszottam" számtalanszor , remek
lehet erre is benevezek , már csak az új lapok/paklik miatt , d előbb kipróbálom , mennyire is újak

az én kedvencem a fehér "gyógyulós" volt , passzióból feltornáztam magam 900 as életre

[ Szerkesztve ]

************* censored

(#8) TazLeacher válasza HPAA (#7) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

És nem gyógyulós deck-el...ez a 2013-ból van. :))

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#9) ldave válasza TazLeacher (#8) üzenetére


ldave
félisten

Te jó ég, hiba van a mátrixban :D

A Slime draws near! Command?

(#10) TazLeacher válasza ldave (#9) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Semmi hiba nincsen. Ez az az eset, amikor a saját fegyvereddel szúrnak hátban, avagy a fagyi visszanyal. :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#11) Gothmog válasza TazLeacher (#10) üzenetére


Gothmog
aktív tag

És hogy jött össze? Csak egy (vagy több) idejekorán elsütött kickeres Rite of Replication (a Celestial Forcra) (bocs, ha rosszul írom a kártyaneveket, fejből megy, munkahelyről írok :D ) és végtelen türelem, vagy volt még valami más cucc is (amit a képből nem tudok kivenni), ami így megdobta végül a hp-dat? (Szvsz kellett, hogy legyen más is)

Egyébként jó nagy paklival nyomultál a földek szá. Én elvből sosem rakok össze 60 laposnál nagyobbat. Ami nem fér bele, arra nincs szükség, illetve minden plusz lap csak rontja az esélyét annak, hogy pont a szükséges típusút be tudd húzni. Igaz, nem vagyok nagy Magices. '94-'96 között játszogattam vele (gimis fejjel), majd 2006 környékén (Time Spiral blokk idején) volt egy rövidke visszatérésem (kb. a blokk időtartamára, bár inkább extended-et játszottam), amikor beszippantott a játék hangulata megint. Csak az valahogy már nem volt olyan, mint a legelején, amikor még (15-16 éves bamba fejjel) tátott szájjal bámultuk, hogy hű: Shivan Dragon, Force of Nature, Sengire Vampire meg Serra Angel stb. :DDD

Endure. In enduring, grow strong.

(#12) TazLeacher válasza Gothmog (#11) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Érdekes dolog volt. Igazából nem volt más.

A deck "véletlenül unalomból" volt ekkora. A 2013 megjelenésekor kezdtem el játszani. Az összes deck ki volt unlockolva, rengeteg lap is, rendesen össze voltak rakva a deck-ek is, az összes single kampány és challange meg volt csinálva. Ekkor jött az a patch, ami miatt a játékosok egy része elvesztette a mentését, és minden totál 0-ra ugrott vissza. Na, ekkor hagytam abba a játékot, és kb. 1 hónapja vettem elő megint, mert tudtam, hogy jön idén a 2014, és vissza akartam rázódni. 1 percet nem döltöttem a dekc managerben, végignyomtam a Single kampányt, meg nyomtunk egy pár 2v2, F4A meccset, és ennyi. Lusta voltam megcsinálni és foglalkozni vele, amolyan "már úgy is mindegy" indokkal. 1 deck-et raktam össze végül összesen, azt is a 2014 előtt 2 nappal.

A helyzet meg az volt az adott mecsen, hogy majdnem beszívtam, valami eszeveszett HP különbség volt (nekem 7 neki valami 90 körül), ekkor jól jöttek össze a dolgok. Pár kör alatt patt helyzetet csináltam, és elkezdtem mókázni, hogy felviszem 200-ra a HP-t...legyen inkább 500...aztán már csak valami 25 lap volt a dekcjében, gondoltam megcsinálom a deckelfogyasztós acsit. Erre jól besz*ptam, mert abban a deckben van az a lap, amit kijátszás után vissza lehet keverni a deckbe, így lényegében sosem fogyott el a paklija. Lényegében addig játszottam, amíg countert nem húztam, kijátszotta, counter, passz, nincs lapja, nyertem. De rohadt unalmas volt, valami 2 óra volt a meccs...de a screen miatt megérte.

Szerk.: a Magic nekem kimaradt, én HKK-ztam. 14 éves korom körül. Ma, hogy lenne pénzem normális lapokra, most meg időm nincs ilyeneket játszani. Ez az én játékom. :))

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13) Gothmog válasza TazLeacher (#12) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Erre jól besz*ptam, mert abban a deckben van az a lap, amit kijátszás után vissza lehet keverni a deckbe, így lényegében sosem fogyott el a paklija.

Aha, így már érthető. Mert a körönkénti kb. 30 Hp-val, amit nyerhettél, elég sokáig tarthatott felmenni arra a Hp szintre, és csodálkoztam, hogy miként nem fogyott el addig az ellen paklija? De így már érthető.

Igazából gépen nekem a Micropose féle Magic The Gathering a kedvencem (lehetett vele sealed deck versenyeket nyomatni, plusz nem előre összerakott és minimálisan változtatható paklik voltak csak benne, hanem az adott kiadás, illetve kiegészítő összes lapja). De a DotP 2012-vel és 2013-mal is jól eljátszogattam. (A 2013-ban jópofa volt Jace pakliégetős deckje, bár a legkeményebb a goblin rohampakli. Negyedik körben lehet vele nyerni, ha kijön a lépés. Igaz, ha rossz a leosztás, és van az ellenfélnek 4-5 nyugodtabb köre, akkor onnantól már semmit sem ér.)

HKK-t én is játszottam a megjelenés környékén. Akkor még megvolt a Holdbázis - ha jól emlékszem a bolt nevére -, és ott pechemre sikerült rögtön néhány tesztelővel cserélgetnem, így hamar le lettem cápázva :DDD De osztálytársakkal nyomtuk a suliban, és bár ronda volt a játék (Hörcher rajzok), de sokkal olcsóbb volt, mint a MtG, ami nem elhanyagolható dolog egy gimis srácnál, így jól elvoltam vele. És a kezdeti ügyetlenkedés után már lecápázni sem tudtak (inkább mi cápáztuk a még kisebbeket.) A Chara-din kiegészítő megjelenésekor hagytam abba.
De később, néhány éve (2008 környékén talán) a HKK-ba is újra belefogtam egy rövid időre. Egy sárkányos deckem még most is megvan összerakva. (Sokat változott a játék. Ami nekem a legfeltűnőbb volt, hogy iszonyatosan begyorsult. Persze ha nem számítom, hogy anno a megjelenéskor is volt nagyon gyorsan nyerős pakli (Szürkeállomány- Transzformáció, Fülemüle meg a franc sem emlékszik, hogy még milyen repülő, nagyot ütő dögös kombóval.)

Na ja, régi szép emlékek. Elég sok kártyajátékot kipróbáltam gimis koromban (Középfölde, Star Trek, Spellfire, Vempire), de a Magic és a HKK fogott meg a leginkább.

[ Szerkesztve ]

Endure. In enduring, grow strong.

(#14) TazLeacher válasza Gothmog (#13) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igazából szívesen bíbelődök el a pakliépítéssel (a valós játékokban is imádtam), de költeni nem szívesen költenék már rá annyit. Nem mondom, hogy a játék hibátlan, de mostanában ez is jobb, mint a semmi, mert fizikai játékot a haverokkal esélyem sem lenne összehozni. (Bár gondolkodtam rajta, hogy veszek 1-2 ilyen Magic dupla deck-et ökörködni...de aztán mégsem, jó ez így.)

Hörcher rajzok...LOL. Aztán jött a Fisher korszak, ami a mai napig tart. Pont 1 hónapja tévedtem fel a Beholder honlapjára, nézegettem az új lapokat (persze egy kukkot sem értek már belőle...), és mindegyik lap szinte Fisher. Az a gond, hogy nem tud realisztikusan rajzolni, egy Magic lap mellett egy HKK lap úgy néz ki, mint egy az állatkerti medve mellett a Mici mackó.

Chara-din kiegészítőnél kezdtem, pár évig játszottam, de elég sokáig figyeltem a játék útját, de amikor már az Ősök városa meg a szabálylapok meg a többi extra dolog jött, már nagyon elvesztettem a fonalat. Pár éve még gondoltam, hogy ha lesz valahol verseny, lenézek, hogy milyen ez mostanában. Mi anno Magic Shop-ba jártunk cápázni az V. kerületbe a Petőfi Sándor utcához. Régi szép idők...

A kedvenc deck-em a Hőskorszak alapdeckből való Visszacsatolásos pakli volt (csak mire én összeraktam egy ilyen decket, már elég erőtlen volt az újabb lapok miatt). Amint láttam újra kiadták a lapot. Valami ilyesmi elférne a Magic-ben is. Jobban szeretek kreatívoskodni, mint a szokásos rush deck-el ledarálni az ellent.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#15) HPAA válasza TazLeacher (#14) üzenetére


HPAA
őstag

ahogy látom itt mindenki HKK -val kezdte :) ,én is anno

ha esetleg nem tudnátok , annak is folyamatosan csiszolják az elektronikus változatát , egész játszható már
csak a bonyolult/abb/ -sága miatt ,no meg az "amatőr" fejlesztés mioatt persze más tészta az egész , de érdemes kipróbálni

a MtG lapot valóban gyönyörűek , pláne a feketék tetszenek !!!

[ Szerkesztve ]

************* censored

(#16) TazLeacher válasza HPAA (#15) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Jó játék volt az, mondjuk én játszottam TF-et és ÖV-t is, a maga idejében az is jó móka volt, még az MMO-k előtti hősi időkben. :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#17) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Ja, igen, egy kis ON, ha nem zavarok: :DDD

Hol lehet átnevezni (elnevezni?) a kész Sealed Deck-et? Egyszerűen nem találtam meg ezt a funkciót. :F

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#18) Ilsyde válasza TazLeacher (#17) üzenetére


Ilsyde
őstag

Miután megnyitottad akkor bal fent, ha jól emlékszem.

Tényleg visszahozták a 2010-est. Kár hogy nem lehet kulon megvenni hozzá a DLC-ket.

(#19) joysefke válasza TazLeacher (#6) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Nekem a 2013-ból a Yeva deck tettszett, na az állat nem is csak az ereje miatt, hanem hogy óriási eséllyel lehet vele epikus küzdelmet összehozni illetve vesztett helyzetből is tud fordulni...

J.

(#20) joysefke válasza joysefke (#19) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

M2014-ben van olyan jellegű pakli mint a 13 Yevája?

J.

(#21) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Csak, hogy a 2014 se maradjon ki a mókából:

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#22) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

Sziasztok.

Megvettem a játékot, de nem tudom telepíteni a steamről. Immár 4 napja próbálkozok vele, mindig azt irja ki hogy: Hiba történt a Magic 2014 telepítése közben (kapcsolati időtúllépés).

Valaki találkozott már ezzel a problémával? Segítséget köszönöm.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#23) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

Megoldottam, átállítottam a letöltési szervert párszor mire sikerült. A mexikói lett a siker kulcsa.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#24) HPAA


HPAA
őstag

androidon is elérhető , most töltöm !

************* censored

(#25) HPAA


HPAA
őstag

ma 50% -al olcsóbb a steamen akit érdekel !

************* censored

(#26) HPAA


HPAA
őstag

új DLC 5 deck

************* censored

(#27) szallasi007 válasza HPAA (#25) üzenetére


szallasi007
őstag

Na erről csúnyán lekéstem :) Kipróbáltam a demót, nem bírtam lerakni szóval gyorsan megvettem, eddig best buy nálam :)

(#28) Lmh


Lmh
őstag

Sziasztok!

Elég régóta tolom a magicet, de csak élőben, illetve a magic online triallal játszogattam régen párszor.
Nem vagyok egy hardcore játékos, elég olcsó lapokkal toltam mindig is, sajnos elég kevés haverom tolja, ezért nem igazán ástam bele magam.
De most látom ezt a duels of planeswalkers cuccost steamen, ráadásul most le is van árazva. Kipróbáltam kicsit a demót és most nagyon ráizgultam. Meg is venném izomból, de nagyon örülnék, ha valaki tudna kicsit mesélni róla, hogy milyen, hogy működik, mik a határok, lehetőségek, mennyit kell külön belefektetni, kell-e/lehet-e ingame külön lapokat venni vagy van egy fejlődési lehetőség új lapokat szerezni csupán játékkal for free, szóval mint mondjuk egy mmo-ban. Illetve neten mások ellen hogy működik. Rommá verne mindenki a méregdrága paklijaival amit összevásárolt? Ilyesmikre lennék kíváncsi, iszonyatosan sok kérdésem lenne. Igazából a leghálásabb akkor lennék, ha valaki esetleg TS-re vagy ilyesmire fel tudna jönni egy 10-percre és akkor elhadarnám a kérdéseimet, ő meg válaszolna xD
Ha ez nem lehetséges, akkor a legfontosabb, hogy szerintetek most melyik verziót érdemes megvenni, mert van vagy 6000000 féle steamen. Melyik éri meg a legjobban?

Előre is nagyon köszönöm a segítséget!! :R :R

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#29) Lmh


Lmh
őstag

Kár, hogy így lehalt ez a fórum, átment mindenki hearthstone-ozni vagy mi a fene? :-)
Azt a játékot is véletlenül szúrtam ki twitchen és ott jött meg a kedvem az online magichez megint. Az a hearthstone elég "gyerekesnek" tűnik a MTG-hez képest. Azzal esetleg vmi tapasztalat így magices szemmel?

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#30) HPAA válasza Lmh (#29) üzenetére


HPAA
őstag

ne aggódj , én itt vagyok ,és játszom is , tartom életben a fórumot , szívesen segítek

************* censored

(#31) Lmh válasza HPAA (#30) üzenetére


Lmh
őstag

dejó! nagyon örülök :) Első nekifutásra tudnál ajánlani, hogy melyiket vegyem meg? Nem szeretnék vmi jó akcióról lemaradni. Esetleg Ts-ben is benne lennél? Steamen felveszel? payomay néven megtalálsz (kép nélkül)

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#32) HPAA válasza Lmh (#31) üzenetére


HPAA
őstag

ts-t meg ventrilo-t utoljára lineage2 nél használtam , teljesen kiesett mit/hogy de ha privátban elküldöd a legegyszerűbbet , amint időm engedi szívesen

************* censored

(#33) Lmh válasza HPAA (#32) üzenetére


Lmh
őstag

írtam privit :)

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#34) HPAA válasza Lmh (#33) üzenetére


HPAA
őstag

ok

************* censored

(#35) Lmh


Lmh
őstag

Köszi a segítséget!
Meg tudnád mondani annak a cseh fejlesztésű magic online-nak a nevét, amiről meséltél? Esetleg egy linket hozzá... én nem találtam.
:R

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#36) HPAA válasza Lmh (#35) üzenetére


HPAA
őstag

erről lenne szó

illetve ennek a fejlesztéseiről

************* censored

(#37) HPAA


HPAA
őstag

pár video is

************* censored

(#38) HPAA


HPAA
őstag

most hétvégén -75% !!!

gondolom az új game előtt ...

************* censored

(#39) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Akit érdekel, Steamen előrendelhető a 2015. Én már meg is vettem, mint minden eddigit a 2012 után, elővételben. Az eddigieknél nagyobb szabadságot ígérnek ÁLLÍTÓLAG TELJESEN SZABAD LESZ A DECKÖSSZEÁLLÍTÁS. Majd meglátjuk, hogy ez milyen formában valósul meg.

Ha ez igaz, akkor ezzel "történelmet írnak", és ismét megcsinálják a tutit, mint minden évben.

Van normál verzió 9,99€-ért

Special Edition - 19,99€-ért
Egy kis háttérrel, zenével meg ebookal.

Complete Bundle - 31,99€-árt
Összes SP-ben unlockolható lap feloldva és 300 db foil card

Steam link

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#40) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Még valami: aki meg akarja venni a 2015-öt, az nyugodtan jelöljön be Steam-en.

Profilom: TazLeacher

Csak dobjatok egy üzit, hogy Magic miatt. A 2015 megjelenése után szerintem megint sokat fogom tolni, az első 2-3 hétben biztos, hogy csak Single, hogy megismerjem a lapokat (én sosem játszottam a valós játékkal, tehát nekem ami lap új a játékban az tényleg új...).

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#41) Attila! válasza TazLeacher (#40) üzenetére


Attila!
tag

Én letöltöttem ipadre ingyen, a kérdésem az lenne, hogy úgyis tudok a játékban haladni és lapokat szerezni, hogy nem költök rá? Eddig csak a tutoriált játszottam végig.

(#42) TazLeacher válasza Attila! (#41) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az valahogy máshogy működött tavaly is. (A mobil verzió.) Egészen biztos vagyok benne látatlanban is, hogy nem, ha nem költöd rá az árát valahol el fogsz akadni. Ez úgymond trial verzió, előbb-utóbb bele fogsz futni abba, hogy költened kell rá. Tavaly úgy volt, hogy X pálya után nem engedett tovább, idén az új rendszer miatt (meg mivel én még nem is láttam a játékot) elképzelésem nincs, hogy milyen formában korlátozhat.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#43) Attila! válasza TazLeacher (#42) üzenetére


Attila!
tag

Tutorial után kaptam egy boostert, amugy nagyon sokféle vásárlási lehetőség van benne, nem csak egybe lehet megvenni hanem lehet settenként is pl.: ravnica stb.., és van benne premium booster vásárlási lehetőség js.

(#44) TazLeacher válasza Attila! (#43) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ezt eddig is tudtam, a leírásból kiderül, csak arról nincs fogalmam, hogy ezek mit is érnek a játékban, mert ugye nekem még nincs meg, PC-re csak holnap este 7től érhető el.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#45) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Olvasgatom az új rész (2015) steam-oldalán az értékelőket, elég lehangolónak tűnik. Közel 60 értékelés van eddig és szinte senki sem ajánlja.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#46) Attila! válasza TazLeacher (#44) üzenetére


Attila!
tag

Ha mindenképp fizetni kell az szerintem elég elavult üzleti modell, inkább a hearthstone példáját kéné követniük, h aki akar fizet és hamar lesznek lapjai, aki nem az meg ráérősen építi a lapkészletet.

(#47) Ereshkigal válasza Attila! (#46) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Nem mondom, hogy a Wizards nem remél pénzt az évente megjelenő Magic játékokból, de szerintem ez csak aprópénz nekik, amiért cserébe sokat nem kell dolgozniuk: évről évre picit pofoznak a játékon. A lóvé a bő 20 éve futó papír alapú játékból, illetve a Magic Online-ból dől (talán még a könyvekből is). A cél szerintem leendő játékosok verbuválása az előbbi két játék táborába. Konkurenciát meg nem akarnak állítani egy már jól futó játékuknak, így ez a sorozat sosem fog annyi játékmódot, lapot kínálni, mint az Online.

(#48) TazLeacher válasza Dr.F.E.R.I. (#45) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem sokat játszottam vele, 2-3 órát, de semmi olyat nem találtam benne, ami meglepő lenne. Pontosan azt kapták az emberek, amire lehetett számítani, meg ami megjelenés előtt már kiderült...tehát igazából nem értem.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#49) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

2015-ös topic, akinek azzal kapcsolatban lenne kérdése...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.