Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GeG


GeG
tag

Sziasztok,

Kaptam egy Logitech Cordless Desktop MX-t ( billentyuzet + eger ) karacsonyra es a kov. problemam van vele.
Az egeret sikerult az uj Mouseware szoftver segitsegevel feltelepiteni rendesen, de a billentyuzet nem akar mukodni.
A Windows XP Cordless Desktopkent ismeri meg es a hibajelenseg az, hogy a funkcio + multimedia billentyuk teljesen osszavissza vannak cserelodve.
Megnyomom az E-mail gombot es a Messenger funkcio indul el stb.stb.
Ugy tunik, mintha nem ezt a billentyuzetet probalna meg kezelni az XP.
Esetleg tipp valakitol , hogy mi lehet a baj?
Azt sem ertem, hogy miert nem tudom beallitani Xp alatt , hogy ez Cordless Desktop MX billentyuzet...
Elore is kosz

GeG

[Szerkesztve]

(#2) GeG válasza GeG (#1) üzenetére


GeG
tag

A helyzet tegnap ota annyit valtozott. hogy feltelepitettem az uj iTouch 2.2 programot enneh hatasara az XP ''Easy Internet Keyboardnak'' ismeri fel de igy is fel van cserelodve mindegyik funkciobillentyu....
Tenyleg nem tudtok segiteni, hogy mi lehet a gaz?

Udv
GeG

(#3) burgatshow válasza GeG (#2) üzenetére


burgatshow
veterán

Ott van vmi hátha:
[L]http://www.logitech.com/index.cfm?page=downloads/finder&CRID=270&countryid=24&languageid=1[/L]

(#4) GeG válasza burgatshow (#3) üzenetére


GeG
tag

Hello,
Ezt mar probaltam, sajnos csak annyi lehet csinalni, hogy letolteni a 2.2-s iTouch softwaret, amit mar megtettem.
Igy sem mukodik.
Azt nem ertem, hogy az XP hogyan kulonbozteti meg, hogy most 1 Cordless Optical - Elite - MX stb. billentyuzet van-e hozzacsatlakoztatva?
A rohej az, hogy minden gomb mukodik csak totalisan felcserelodve....
Az eszkozkezeloben hiaba allitom at a billentyuzetet ( raadasul csak regi modelleket ismer) , ez a felcserelodes nem valtozik.
Hasznal valaki itt a forumon ilyen billentyuzetet ?

GeG

(#5) Trak válasza GeG (#4) üzenetére


Trak
addikt

Hmm, minden gomb mást nyit meg?
Akkor állítsd be az ITouch-ban, hogy mi mit nyisson meg. Az arra van, nem?:)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#6) GeG válasza Trak (#5) üzenetére


GeG
tag

Nem ez a baj :-)))
Hanem az, hogy a My Home feliratu gombot hiaba allitom at iTouch alatt, amikor megnyomom ugy viselkedik mintha a Favorites gomb lenne.
Es ugyanigy az osszes tobbi gomb rosszul mukodik pl: a Messenger helyett - Mute parancs indul el, a Webcam helyett a Media Player stb.stb.
Ez elott a billentyuzet elott is egy Logitech Cordless Opticalt hasznaltam (korabbi modell) lehet hogy az kavart be valamit az XP-ben????
Teljesen feleslegesen viszont nem vagnek belei egy reinstallba.

GeG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.