Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Linksys router problem... help! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19) gedikart válasza Bhoeurh (#18) üzenetére


gedikart
aktív tag

Hali!

A WRT54G-vel nem volt gondom (ver 2), hanem a WAP54G (Ver 1) szakította meg állandóan a kapcsolatot. WAP54G V2 már tökéletes.

WRT54G oldalán 14 Mbit/s volt a sebesség, a WAP54G-re kötött gépnél meg 3,5-4 Mbit/s. És ez mind csak attól, hogy a WAP54G-re egy szutyok UTP volt kötve. Pingelésnél rájöttem, hogy ha UTP keresztül 65500 bájttal pingeltem a rákötött WAP54G / WRT54G eszközt, akkor kva nagy volt a veszteség kb 30%!!!

Vettem egy FTP kábelt a WAP54G-re és azóta nincsen veszteség. (WRT54G-re már először is azt kötöttünk, azért volt 14 Mbit/s-os a kapcsolat)

Kipróbáltam a gyárilag hozzá adott 1,5 m-es UTP--it is, de ott is elég nagy a veszteség 25%, szal én inkább FTP kábelra szavazok, ha gyenge a kapcsolat (pingeléskor kiderül)

Ja, Csütörtökön elküldtem postán, pénteken megkapták, (telefonon előtte azt mondták, hogy kb 1-1,5 hét lesz míg kicserélik), DE aztán hétfőn rámcsörögtek, hogy Kedden várjam a postást, mert hozza az új kütyüt.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Linksys router problem... help! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.