Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tobika1


Tobika1
senior tag

Üdv mindenkinek! Van nekem 1 lg gsa 4167b dvd íróm eddig nagyot csalódtam ebben az íróban már vagy 20-25 dvd-t elrontott, mindig azt írja ki a nero, hogy illegális lemez vagy érvénytelen blokk cím stb, nemrég frissítettem a firmware-t de az sem segített rajta, nero-ból is a legújabbat használom (7.2) , nem tudom, hogy mit kezdjek vele, vigyem vissza gariba? vagy van valamilyen ötletetek? ja és az alaplap chipset driverét is frissítettem de az sem segített

(#2) Trak válasza Tobika1 (#1) üzenetére


Trak
addikt

Mi az istennek vártad meg a 20-25. lemezt:F :F

Az első néhány után megcsináltad volna a frissítéseket, ha úgy sem jó, akkor elviszed egy ismerőshöz, kizárni az esetleges kompatibilitási problémákat, ha nála sem megy, akkor vissza gariba.
Nem kell ebben csalódni, jó író, de mivel hetente eladnak belőle több száz darabot, előfodulhat hibás darab.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#3) KrAt válasza Tobika1 (#1) üzenetére


KrAt
veterán

Azt had kérdezzem meg, hogy előtte jól írta a lemezeket, és elromlott, vagy már mióta a gépben van, nemjó?
Mert nekem mióta az új gépembe raktam a dvd íróm, azóta az egyszer írhatókat nem írja meg (illegális lemez). Meg néha csinál érdekességeket.

(#4) Trak válasza KrAt (#3) üzenetére


Trak
addikt

Ez jó kérdés.

Kompatibilitási gond? Software gond?
De ahogy látom szépen tuningolod minden alkatrészedet, akár attól is lehet:U

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#5) KrAt válasza Trak (#4) üzenetére


KrAt
veterán

Én is ezen filóztam, de most egy ideje (pont emiatt :) ) alapon mászkál minden :(
Szoftvereket végignéztem. Semmi. Nero 6, 7, alcohol, minden. Egyik se írja meg..
Visszaraktam tesóm gépébe (az volt az enyim, előtte abban volt) ugyanez...
De mindent megír (bár legutóbb egy cd-rw-vel bajom volt, de az más) dvd-rw, cd, cd-rw, minden tökéletes..
Na de majd havernál, egy ''független'' gépben megnézem, csak lusta vagyok :B

(#6) Tobika1 válasza KrAt (#3) üzenetére


Tobika1
senior tag

Néha megírta, néha meg nem :( , de ma derült ki, hogy hibás az egyik 512-es ddr-em azt visszaviszem gariba kicserélik, de megnéztem egy jó rammal azzal is el*****-t 2db dvd-t , na mind1 ezt már lassan kezdem megszokni : ( , ja és az írót átraktuk a haverom gépébe ott is elrontott a 4-ből 2 db-ot. Azt a kettőt amit sikerült megírni azt 16X-os sebességgel írtam, de elég furcsa, hogy 10 percig írta meg eléggé akadozva, holnap viszem is vissza. Eddig azt hittem, hogy szoftveresen lehet valamilyen probléma, de nem tudtam rájönni, hogy mi, de úgy tűnik, hogy az író a hibás.

(#7) Tobika1


Tobika1
senior tag

Ma vittem vissza, azt mondták, hogy 2 hét múlva kapok egy újat vagy ezt javítják meg ha meglehet.

(#8) Csabee. válasza Tobika1 (#7) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Tuti széria hibás volt! LG-nél sokszor előfordul sajna..:S

Üdv: Csabee.

(#9) Trak válasza Csabee. (#8) üzenetére


Trak
addikt

Ha valami rossz, akkor miért szériahibás? Konkrétan tudod, hogy visszahívtak az LG dvd írókból egész szériákat? Szerintem ez csak simán egy meghibásodás, ennyi, ezért van a 2 év gari.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#10) clerick


clerick
csendes tag

Sziasztok! Hozzám került egy ilyen LG író és két gépben is csak DVD-RAM-ként ismeri fel az SP2-es XP és semmilyen lemezt nem olvas be. 11-es fw-el kaptam, frissítettem rajta 12-re, majd miután az sem volt jó 13-ra, de így sem jó. Több jumper állást is megpróbáltam, több kábelen, de sajna sehol nem ó. Ami a nagy gond, hogy nincs garancia rá... Nincs valami tippetek erre? Több helyen olvastam hogy többeknek volt már ilyen gondja.

cL3r1cK

(#11) Tobika1


Tobika1
senior tag

Kicserélték gariba a régit most már tökéltes!!! :)) :))

(#12) Trak válasza Tobika1 (#11) üzenetére


Trak
addikt

Na. tessék :)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#13) Trak válasza clerick (#10) üzenetére


Trak
addikt

Kitől került hozzád? Használt?

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.