Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) alcher válasza jerry311 (#36) üzenetére


alcher
csendes tag

sikerült,nagynehezen kicserélték az irómat,kaptam egy4120b-tez már tudja a dual laert.ez a jóhirem.közben tegnap megnéztem miután feltelepítettem a nero6.3.10progit,a túlirást,csak cd-re lehet beállítani!dvd-re nem vonatkozik!DE AZ MÁR BIZTOS,HOGY LEMEZMINŐSÉG FÜGGÖ A TÚLIRÁSI LEHETŐSÉG!MÁRKÁSABB LEMEZT INKÁBB TÚL LEHET ÍRNI,MINT A NONAMEKET!DE TERMÉSZETESEN MINIMÁLISAN!CSODÁT NEMLEHET VÁRNI! 700mb-ra az a 708mb-ráhagyás az korrekt!valószínüleg dvd -re pedig olyan 4.75körül vagy kevesebb lehet!DE CSODÁT NE VÁRJUNK 700MB-RA 800-BIZTOSAN NEMFOG RÁMENNI,4.7GB,HELYETT 5GB-BIZTOS NEMFOG RÁMENNI EGY DVD-RE! röviden ennyit a túlirásról!ezt a témát jól kielemeztük.
AZ UJ IRÓMRÓL,TEHÁT 4120B.
2.4dl,apluszos lemezt12xtudja irni,minuszost8x-an,5x-en a dvd-ramot.tegnap tesztelem arita szitázású ritek-os4x-irható lemezzel,6db-ot irtam,természetesen 4x-ben,jól sikerült az irás,és mintha irás után nem melegedne annyira,de azért tartottam szüneteket,az irások között.a közeljövöben fogom tesztelni +-os lemezekkel,mert átfogok térni a +-os lemezekre,mert valahogy jobb a minőségük,mint a - -osnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.