Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kazi king


Kazi king
tag

Segijjetek emberek :)

Nem vagyok az a számitógép mágus, olyan levelező progi kellene amivel egyszerű modon lehet akár 100 db azonos emailt küldeni különböző címekre egyszerre. Az a kritérium hogy a címzett ezt ne lássa, mert én eddig csak olyannal találkoztam ahol benne van a mailben hogy x,y,z, szintén megkapja.

(#2) Viktor77 válasza Kazi king (#1) üzenetére


Viktor77
titán

Spammelni akarsz?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) I_Am válasza Viktor77 (#2) üzenetére


I_Am
veterán

Vagy csak körlevelezni? :DDD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4) Kazi king


Kazi king
tag

nem spam csak majdnem, elöször csak engedélyt kérek a hogy megkereshessem az ajánlattal (a tövény szerint) :) aztán küldök ajánlatot ha ast válaszolta a delikvens hogy mehet (vazze 100k lehet a bünti /emil ha nem igy csinájják)

(#5) rdi válasza Kazi king (#4) üzenetére


rdi
veterán

úgy hívják, hogy titkos másolat .Ezt mindegyik levpprogi tudja. esetleg bcc funkció. :)

Fej! Tor! Potroh!

(#6) Kazi king


Kazi king
tag

asszem ez még nem reklám (remélem)
hirdetési felületek értékesítéséről van szó.

(#7) Kazi king válasza rdi (#5) üzenetére


Kazi king
tag

thx akkor keresgélek

(#8) kiraly45


kiraly45
csendes tag

Hali!
WinXP SP3 + Outlook 2003 Pro SP3 + Norton Internet Security 2008 mellett problémám van a levelezéssel. Az ADSL e-mail-em a bejövő és a kimenő levelek kiszolgálásakor is titkosított kapcsolatot (SSL) igényel. A Gmail-nél csak a bemenő leveleknél kell ezt beállítani az Outlook 2003-ban. Az a problémám, hogy az SSL titkosítást igénylő fiókok olvasása akadozik. Általában megy gond nélkül, de sokszor leakad az olvasás hibaüzenettel. Ezt a hibaüzenetet kapom XXXXX fióknál: Fogadás' feladat hibát jelzett (0x8004210A): 'A művelet időtúllépés miatt leállt, mert a fogadó kiszolgáló (POP) nem válaszolt. Ha ez az üzenet a továbbiakban is megjelenik, forduljon internetszolgáltatójához vagy a kiszolgáló rendszergazdájához.' Már többször fordultam az ADSL szolgáltatóhoz (ICE DSL), de nem tudtuk a problémát megoldani. A Gmail fiókoknál ugyanez szokott előfordulni. Annyi talán kijött a tesztekkel, hogy ha kikapcsolom a Norton tűzfalát, akkor elolvassa az Outlook rendesen a leveleket.
Nem tudtok valamit mondani erre a problémára? Lehet állítani esetleg a Nortonban valamit, hogy ne legyenek akadozások a levelezésben?

[ Szerkesztve ]

Számítógépet használni olyan, mint tengeralattjárót vezetni...ahogy kinyitjuk az ablakot, máris kezdődnek a problémák.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.