Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kovi


kovi
senior tag

Sziasztok !

A fórumtéma lenne az első kérdésem, de mélyebben arról lenne szó hogy olyan letöltésvezérlőre lenne szükségem ami adott URL-t adott időpontban tölt le. Magyarán navigálni tudjam hogy kb 4 perc lesz a letöltés, akkor a következő cuccot 5 perc múlva kezdje el.

Az nem működik sajna hogy behúzom az URL-t a listába mert elszáll ''503-as php-vel''. Valamiért amikor rögtön csatlakozik a serverhez akkor lehet valami bibi. De ha ezt lehetne időzíteni valamilyen letöltésvezérlővel az tuti befutás lenne.

Előre is köszi a válaszokat.

Ja, próbáltam Flashgetet, Netpumpert s Download Acceleratort.

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#2) #54715584


#54715584
törölt tag

és nem működtek?
akkor getright
egyébként meg: Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#3) Amigo78 válasza kovi (#1) üzenetére


Amigo78
senior tag

én ezt használom: Leechget 2004 PE ingyenes, magyarul tud stb...csak ajánlani tudom

(#4) kovi


kovi
senior tag

Nem müködtek. Köszi megnézem a Getright-ot.

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#5) kovi


kovi
senior tag

Ez a leechget beépülőmodul vagy külön progi?

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#6) Amigo78 válasza kovi (#5) üzenetére


Amigo78
senior tag

külön progi... de van operához mozillához pluginja én kb fél éve használom és megvagyok elégedve vele

(#7) Amigo78


Amigo78
senior tag

http://www.leechget.net/en/ itt le is lehet tölteni

(#8) kovi


kovi
senior tag

Köszi Amigo! Elemzem!

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#9) Amigo78


Amigo78
senior tag

majd ird meg milyennek találod

(#10) kovi


kovi
senior tag

Nagyon komoly! Köszönöm!

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#11) Amigo78 válasza kovi (#10) üzenetére


Amigo78
senior tag

örülök hogy tetszik:) és amire kerested meglehetcsinálni vele?


[Szerkesztve]

(#12) kovi


kovi
senior tag

Éppen most nézegetem, iszonyú komoly tudása van! Minden ami kell !
Köszi ! Magyar, most húztam le a legfrissebb változatot.

KIRÁLY VAGY!

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#13) gLes


gLes
őstag

Azé próbáld ki ezt is, sztem elég jó, és lehet vele időzíteni: Bővebben: link

Magyar nyelvi fájl itt van hozzá, mer nem frissítik azok a setét egyének akik csinájják :DDD

Bővebben: link

(#14) kovi


kovi
senior tag

Köszi neked is gles !

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#15) ollie válasza kovi (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem értem, hogy miért nem jó neked az, hogyha befejezi a letöltést, rögtön elkezdje a következőt?

***

(#16) ebx


ebx
aktív tag

UP.

Tudtok olyan letöltésvezérlőt, amely a flash-ban készült site-ról készít másolatot - offline böngészésre?

For every complex problem, there is a solution that is simple, neat and wrong.'' H.L. Mencken

(#17) ollie válasza ebx (#16) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

http://www.httrack.com/

***

(#18) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

Getright-ban hogy lehetne beállítani hogy van 3 letöltendő fájl,és amikor az egyik elkészül elkezdje a másikat?

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#19) devast válasza kovi (#1) üzenetére


devast
addikt

Szerintem win32 platformra kizárólag flashget/jetcar. Linket nem adok lusta vagyok nézz utánna ha érdekel :)

(#20) Warlock_42


Warlock_42
senior tag


Szintén letöltésvezérlőt keresek. Három szempont lenne:
- tudjon olyat, hogy megadok egy oldalt és az ott lévő linkekből automatikusan leválogat egy adott típust és csak azokat tölti le (nem nekem kell szűrögetnem)
- amikor egy-egy új oldalról töltök le, a letöltéseket rakja új könyvtárba, a könyvtár neve pl. dátum vagy automata sorszámozás, stb..
- azért legyen valamennyire gyors :)

Eddig próbáltam:

Flashget - jó de nem tudja az első kettőt (vagy csak én nem jöttem rá, hogyan)
Mass Downloader - tudja az elsőt, de a másodikat nem

Ezenkívül próbáltam pár nonamet :D de nem találtam még megfelelőt és már unom próbálgatni őket. Valaki?

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#21) ollie válasza Warlock_42 (#20) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

HTTRACK és teljesen ingyenes. Alapvetően weboldal letöltő, de lehet benne szűrni is, hogy csak pl a zip-eket szedje le.

***

(#22) Warlock_42 válasza ollie (#21) üzenetére


Warlock_42
senior tag


Hm, régebben próbálkoztam vele, néhányszor keményen be bírt fagyni :D
Remélem az új verziók jobbak. Nem rossz ötlet amit mondasz, ha jól emlékszem, lehet benne ilyen 0 (vagy 1) szintet állítani, hogy csak az adott oldalról szedjen és ne menjen beljebb? Könyvtárcsinálást meg lehet neki adni, hogy ne az url-ből hanem valami másból (pl. dátum) ? Még egy: böngészőbe vajon lehet integrálni (jobb gomb, oldal letöltése) ?

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#23) Warlock_42 válasza Warlock_42 (#22) üzenetére


Warlock_42
senior tag


Nos úgy nézem (Bővebben: link), hogy frankó lesz ez a cucc, tud mindent amit szeretnék és van egy Mozillás beépülő plugin is hozzá.

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#24) Totyi


Totyi
őstag

Sziasztok.Olyan letöltés vezérlő kellene nékem ami:ingyenes,opera 8-al működik,be lehet állítani benne;az egyes letöltések sebességét.Tud ilyen progit vki?A flshget jó erre a feladatra;vagy a getright?Azt nem tudom,hogy ezek együtt működnek-e az opera 8-al.Ja,és még egy lenne:ha lehet,akkor tudjon magyarul.Előre is köcce.

(#25) szabika


szabika
csendes tag

Sziasztok!

Windows alatt nagyon jó letöltésvezérlő a flashget és a reget.
Én Linux-ra keresnék hasonló jót, de sajna eddig nem találtam sehol.
Tudna valaki segíteni?

Előre is köszönöm.

Blog: http://kindledxhu.blogspot.com

(#26) T. Almeida válasza szabika (#25) üzenetére


T. Almeida
senior tag

IglooFTP?

(#27) MyKonzerv


MyKonzerv
senior tag

hi

na nekem egy olyan vezérlő kéne, amibe berakhatok egy halom letöltést (20db) és egyesével automatikusan egymás után letölti őket

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#28) nofreenick válasza MyKonzerv (#27) üzenetére


nofreenick
aktív tag

a flashget mérnem jó? beállítod, h 1xerre csak 1 filet töltsön (esetleg max 1 szálon) és kész...

(#29) MyKonzerv válasza nofreenick (#28) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

ahhoz balta vagyok :DDD
valami másik progi?

mod: nem zöld manó voltál eddig? :)

[Szerkesztve]

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#30) nofreenick válasza MyKonzerv (#29) üzenetére


nofreenick
aktív tag

vagyis konzerv nem? :P
sztem ez a legjobb... szánj rá 1 kis időt...

de, csak nem tetszettek az új (vékony hegyes) fülek... :DDD

(#31) LordDarkness


LordDarkness
aktív tag

Üdv mindenkinek! Szerintetek flashget vagy uTorrent,lenne a jobb?

Rock Katona

(#32) Ramius válasza LordDarkness (#31) üzenetére


Ramius
őstag

torrenthez mindenképp utorrent.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#33) LordDarkness


LordDarkness
aktív tag

Köszi! :R eddig fleshget-et használtam,lehet azért volt lasú a letöltés? A moobsról töltögetek inkább.

[ Szerkesztve ]

Rock Katona

(#34) zvaragabor válasza LordDarkness (#31) üzenetére


zvaragabor
senior tag

Ha csak ritkán, elvétve töltesz 1-1 valamit torrenttel, akkor a flashget is bőven elég, az is megfelelően ellátja a dolgát. Ha gyakran, majd mindennap torrenteznél, akkor utorrent.

I put a joke into the joke so you can laugh while you laugh,

(#35) LordDarkness válasza zvaragabor (#34) üzenetére


LordDarkness
aktív tag

Meg kérdezhettem,hogy miért? Csak kiváncsi vagyok nem kötekedni akarok! :))

Rock Katona

(#36) LordDarkness válasza LordDarkness (#35) üzenetére


LordDarkness
aktív tag

Szóval: csak! :DD

Rock Katona

(#37) nagash


nagash
senior tag

Szerintem torrent-hez utorrent. Nekem bevált, egyszerű és gyors (ez persze változó).
Letöltéshez GetRight-ot használok most. Jól konfigurálható, egyszerű és nálam mindig a teljes rendelkezésre álló sávszélt kihasználja.

Knoblauch macht einsam.

(#38) LordDarkness válasza nagash (#37) üzenetére


LordDarkness
aktív tag

:R :R Köszi

Rock Katona

(#39) qwertly


qwertly
addikt

Nem tudom miért nem javasolják a Free Download Manager szerintem van olyan jó mint a GetRight és inyenes.A gépedet meg nem szemeteli tele mint a GetRight.Egy probát megér :K

(#40) LordDarkness válasza qwertly (#39) üzenetére


LordDarkness
aktív tag

Köszi kipróbálom! Nem akarok fizetni ha egy mód van rá,ha más nincs marad a flashget! :DD

Rock Katona

(#41) qwertly válasza LordDarkness (#40) üzenetére


qwertly
addikt

Szerintem jobb mint a flasget ha pedig egyszerű kell arra ott van az Orbit és mind a kettő ingyenes.

(#42) LordDarkness válasza qwertly (#41) üzenetére


LordDarkness
aktív tag

Kösz a tipet! :R :R :R :R

Rock Katona

(#43) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Milyen letöltésvezérlőt használjak ami win7+ie8 alatt is működik?

(#44) Fecogame válasza ToBeY (#43) üzenetére


Fecogame
veterán

Torrenthez az Utorrent 2.0 beta, egyébhez meg flashget.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#45) ToBeY válasza Fecogame (#44) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Felraktam ezt a flashget-et de angol.Nem lehet valahogy magyarra átállítani?

(#46) Fecogame válasza ToBeY (#45) üzenetére


Fecogame
veterán

Beállításokban ott van a magyar, mint lehetőség?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#47) ToBeY válasza Fecogame (#46) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nincs. Külön le lehet tölteni hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#48) Fecogame válasza ToBeY (#47) üzenetére


Fecogame
veterán

Nem találtam hozzá, de azért google a barátod marad :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#49) ToBeY válasza Fecogame (#48) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez flashget összeakad az utorrent-el + amire rákattintok ie-al azt is le akarja tölteni pedig én azt ie8-al akarom letölteni :((( Ja és fagy az egész flashget :)

(#50) atesz117 válasza ToBeY (#49) üzenetére


atesz117
aktív tag

Free Download Manager? Vagy az Orbit?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A34 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.