Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) durkonorbi


durkonorbi
tag

A segítségeteket kérném: adott egy ASUS A3000 -es noti. A jelenség a következő: normál használat mellett semmi ... viszont filmnézés, teljes méretű képek vetitése, esetleg a mediaplayerben ha zene megy és megy a video effekt, akkor pár percen belül elmegy a kép ... :( de nem akárhogy: a háttérvilágitás megy,de a TFT-n nincs kép, vagyis olyan mint amikor fekete képernyőt akar megjeleníteni valaki... ha a kijelzőt lecsukjuk, és felnyitjuk ujra akkor visszajön a kép ... de ha megy film, ujra eltünik .... normál használat melett semmi ilyesmi nem jön elő... valami sis vga van benne, eddig ment a gyári driverrel, de semmi gond nem volt ... most kipróbltuk ugy is, hogy driver leszed, és amit xp flpakol, az marad, de azzal is ilyet prdodukált, illetve vissza lett egy pár hetes backup file-ból állítva egy korábbi "hibátlan állapot" állítva, de igy hasonló a hibaelenség ... öcsémé a gép , egyik este használta még, jó volt, hazament, bekapcsolta filmet nézni, és bejött a hiba .. semmi más előzmény ... a hiba a tft mozgatására nem jön elő, ha előjött nem múlik el ...

Bárki tapasztalt ilyet, esetleg van valami használható ötlete, légyszi ossza meg velem! :) Min. a hiba okáig el kéne jutnom ... :) Egy ideje javítok notikat, ismerem is őket, de ilyennel még nem találkoztam .. .:(

(#2) bnss válasza durkonorbi (#1) üzenetére


bnss
veterán

Asus notebook-ok, PDA-k

Ez a topic zárva lesz, mert felesleges. A fenti topicban kérdezz. Egérmozgatás, billentyű leütés sem segít?

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#3) Gh0sT válasza durkonorbi (#1) üzenetére


Gh0sT
addikt

Nem lehet, hogy csak bekapcsol a képernyővédő?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#4) durkonorbi válasza bnss (#2) üzenetére


durkonorbi
tag

Ok, bocsi, esetleg egy-két napig légyszives hagyd élni, mert nagyobb az esélye, hogy olyan valaki látja, aki már látott ilyet... tartok tőle ez nem asus jellegű, inkább általános hiba... De perze ahogy döntesz, ugy döntesz ... nem akarom bontani a rendet ... :R

Szóval nem szünik meg semmire, csak a lecsukásra, ujraindításra ilyemire, igy nemhiszem, hogy képernyővédő lenne, ráadásul rendszertelenebb is annál ... :( De azért megnézetem Öcsémmel, de nem hiszem ...

(#5) greatchaos válasza durkonorbi (#4) üzenetére


greatchaos
addikt

én még itt próbálkoznék a segítségkéréssel

(#6) durkonorbi válasza greatchaos (#5) üzenetére


durkonorbi
tag

köszönöm, akkor oda is belinkelem, hátha ott tudnak tanácsot adni! Addig légyszi ne zárjátok be!!! :) :R

(#7) Bash válasza durkonorbi (#6) üzenetére


Bash
őstag

A topic-ot zártam.

http://bashtravel.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.