Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lego star wars

Hozzászólások

(#1) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Nem tudom, ki hogy van vele, sztem sokan szerették kiskorukban a Legót. Nekik és Star Wars arjongóknak mondhatni kötelező darab lesz ezaz alkotás. Március 14-én érkezik egy demo is, áprilisban pedig a teljes játék is megjelenik. Ha jól tudom mintegy 30, az Episode 1-3 -ban felbukkanó karaktert irányíthatunk majd a játékban. Kíváncsian várom.

Honlap: Bővebben: link
Video: Bővebben: link
Képek: Bővebben: link
Közelgő demoról egy cikk: Bővebben: link

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2) Spyx


Spyx
tag

Jó kis játéknak igérkezik nagyon várom már a demót.
Kell valami fénykardos kis csihi-puhi. Nekem a Jedi Knights sorozat után a KOTOR nem jött be az irányítás miatt. Szóval tényleg várok már valami jó kis fénykardozós játékra.
Egy up a Lego star warsnak

Gyötrődő halálos játék: élet! Tőled én még mit kívánnék?!...

(#3) X@b3e


X@b3e
addikt

6+ éves kortól:DDD

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#4) Kraptor


Kraptor
őstag

Ez a Lego annyira kivan. Ki a franc akar Legózni a PCjén. A Lego legalább is régen azért volt király, mert rakosgatni lehetett és fejlesztette az ügyességét az embernek. Ezt soha nem értettem meg, hogy ki vesz Lego videjó játékot PCre. Azt hittem már leépítették ezt a részlegüket.

(#5) Spyx válasza Kraptor (#4) üzenetére


Spyx
tag

Ezt most halkan mondom.
Ki mondta hogy ''venni'' fogunk.
Ennyi. én ehhez a témához nem szólok többet. nem akarok moderálva lenni

Gyötrődő halálos játék: élet! Tőled én még mit kívánnék?!...

(#6) Shim válasza Kraptor (#4) üzenetére


Shim
őstag

azok tolnak lego játékot PCn akik kiskorukban éjt nappallá téve legóztak de ma már inkább hentelnek, ilyen vagyok pölö én is ;]

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#7) Kraptor válasza Shim (#6) üzenetére


Kraptor
őstag

Én i sLegóztam mint állat, de nekem valahogy ez nem fekszik. Nemtuom iért. Régebben Lehetett egy baromi nagy X-Winget És Tie Fightert venni a Dunában. Na azok még most is bejönnek mint állat:)


Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#8) Shim válasza Kraptor (#7) üzenetére


Shim
őstag

amikor megjelent a lego racers hát én éjjel nappal azzal játszottam, régi szép időket idézte fel, építgetés stb, csak még verseny is volt, kell ennél több? kvájgondzsinn fejét mikor megláttam majd megszakadtam a röhögéstől :DDD alig várom azt az öt napot a demóig! gyilkolni a sok kis figurát yehaa ;](előtört belőlem a gyerek, én kérek elnézést:U)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#9) Kraptor válasza Shim (#8) üzenetére


Kraptor
őstag

Én mindig egy olyan lego traint szerettem volna. Azok nagyon bejöttek csak hát az áruk anno marha sok volt, gondlom még most is, de többen engedhetik meg manapság azt mint akkor.

(#10) Kraptor


Kraptor
őstag

Ami nagyon durva, de nem tudom, hogy lehet e MOn kapni az a Lego Mindstorm. Robotokat tudsz építeni vele és programozni is tudod őket egy nagyon egyszerű kis programnyelven. Nagyon tutkó.

[Szerkesztve]

(#11) Dilikutya válasza Kraptor (#9) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ne gondold. A keresetek reálértéke csökkent azóta, míg az árak nőttek... egy olyan vasút egy vagyon lehet.
Én anno igen bő 10 éve megépitettem egy X-winget és egy birodalmi lépegetőt mindenféle alkatrészekből :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#12) Kraptor


Kraptor
őstag

Srác egy kicsit unatkozott:):)

Bővebben: link

(#13) Shim válasza Kraptor (#10) üzenetére


Shim
őstag

az nagyot üt! kissrácként mindig arra vágytam! emlékszem amikor öt évesen megkaptam az első Technic szériás legóm, az felejthetetlen volt :) mikor látták, h negyed óra múlva kész van megijedtek a szüleim :)
van egy olyan érzésem, hogy ez a topik át fog csapni lego élménybeszámolós témába, nembaj úgysincs ilyen még ;] (sorry a topikindítótól)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#14) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Még 5 nap a demóig... illetve a yahoo-n keresztül asszem már holnaptól elérhető. Kíváncsian várom, jó móka lesz ez :)

Ez a 6000. hozzászólásom [kép]

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15) e-biza


e-biza
őstag

jonak tünik végre egy játék amiben a 2 episodeot is belecsempészték. sajnos a kotor 1-et sem játszotam végig, viszont hiányzott már egy játék az episode 2-röl. :) kár hogy olyan sokára jön ki.

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#16) zoleeE 13 válasza Dilikutya (#1) üzenetére


zoleeE 13
tag

bakker szeretem Star Wars-t és nagyon várom a gamet hiszen egész jó lesz
hány cd-s?????
és mennyi a gépigénye???

LollR fiam LollR

(#17) Dilikutya válasza zoleeE 13 (#16) üzenetére


Dilikutya
félisten

Honnan a bánatból tudjam hány CD.... gépigényt se tudom, ha az oldalon nincs fönn akkor más se tudja.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18) zoleeE 13 válasza Dilikutya (#17) üzenetére


zoleeE 13
tag

oké oké ne diliz be csak kérdeztem;]

LollR fiam LollR

(#19) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Itt a demo: Bővebben: link.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#20) Shim válasza Dilikutya (#19) üzenetére


Shim
őstag

Kirah! Habár még csak 11-dike van, de nem baj, annál jobb, reggel már ezt fogom nyomni :DDD HIvatalos oldal még mindig 14-i dátumot ad meg a demó megjelenésének :C

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#21) Dilikutya válasza Shim (#20) üzenetére


Dilikutya
félisten

Írták hogy a Yahoo-n már 11-én fönt lesz. De hogy máshonnan is elérhető, ez új nekem is. De nem baj. Még 1 óra és lenn van :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22) Shim


Shim
őstag

nah felraktam de indulnom kell és nem tudom kipróbálni :(

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#23) Dilikutya válasza Shim (#22) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nemsoká lent van már, kicsit szüneteltettem. 20 perc és startol :) nem is tudom mi volt játékdemo aminek a leérkezését ennyire vártam volna. szerintem ez atomjó kis játék lesz :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#24) Dilikutya válasza Dilikutya (#23) üzenetére


Dilikutya
félisten

Failed to create d3d device. Application will now exit. :(((

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#25) corlagon


corlagon
senior tag

Megnéztem a demót, marha jó, főleg hogy lehet ketten coop módban kaszabolni.
Jó rég láttam ilyen stílusú gámát...

(#26) Dilikutya válasza Dilikutya (#24) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem továbbra sem akar elindulni. Kezd bosszantani. :(((

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#27) corlagon válasza Dilikutya (#26) üzenetére


corlagon
senior tag

Hú pedig istenkirály a játék Dilikutya!
Az év játéka lesz! Elájultam tőle, le sem tudtam tenni (5 percig)! Mit veszít, aki kihagyja! ;]

Befejezem a szemétkedést, DirectX és/vagy video driver reinstallt javaslok.

(#28) Shim


Shim
őstag

Wáá ez überállat egy játék! Kár, hogy tényleg végig lehet vinni 5 perc alatt :( A ko-op mód meg büntet :DDD
A végén a free play mód vicces, lehet nyomni Jarjarral, vagy R2-val is, így nyitottam ki egy részt ahol volt egy hajó, ami összeszerelés után átment egy erőtéren és leszállt (jah, itt találtam egy szép kis bugot, ha egy játékos van free playben és nekimegy az erőtérnek akkor a másik játékos karaktert vált, vicces :)
Na ezt az erőteret kéne vhogy kikapcsolni de nem megy. Van ott egy kis szállítókocsi, azt először a helyére irányítottam, majd próbálkoztam rárakni vhogy a tartályt a sarokból, de csak megdőlt egy kicsit, és adott egy életet. Aktiváltam a szórófejeket is, de semmi...
Amúgy könnyű gamma, de ennél a résznél megakadtam, biztos vmi titkos pályarész lesz a vége :)
Jut eszembe volt még egy rész, dobozokat kellett egymás tetejére rakni, hogy elérjem azt a cuccos legó konténert a magaslaton, de nem tudtam odaugrani, vagyis mindig leesett, mintha egy bugos láthatatlan fal lenne előtte...

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#29) joe69


joe69
senior tag

jo jatek 0-12 eveseknek...

(#30) Dilikutya


Dilikutya
félisten

felrakom az új Catalystot, hátha....

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#31) Dilikutya


Dilikutya
félisten

A lelkesedésem alábbhagyott csúnyán. A nem tudom melyik driverrel a lentebb/fentebb leírt hibajelenség jött elő. Felraktam az 5.3-as drivert, azzal egy ideig ment, de radlinkerrel elkedztem babrálni a filtereket, mivel zavartak a recés szélek, a kártya meg bőven bírta volna... de erre emgint genyózik, ugyanúgy. Kár érte, jó kis játék, szórakoztató. Abban a teremben, ahol a ládákat kell pakolgatni, elakadtam... ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#32) anulu


anulu
félisten

ez a gyme nagyon beteg! :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#33) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Aki még nem tudná: aranylemezen a játék, megjelenés hamarosan már :) Kár hogy nekem még mindig kifagy inditáskor :U

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#34) Anthony001


Anthony001
senior tag

Emberek!!!

Ez yo game lesz????

Graffja yo nem???

Most láttam hogy már le lehet szedni a full verziót.

(#35) Dilikutya válasza Anthony001 (#34) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azt hiszed, érdekelsz valakit, hogy láttad? Szedd le a demót és megtudod milyen :((( De senkit nem érdekel, hogy mit láttál.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#36) Anthony001 válasza Dilikutya (#35) üzenetére


Anthony001
senior tag

Hurrá.

Veled élvezet beszélgetni.
Csoda hogy még nem vágtak ki a modorod miatt a PH-ról.
Amúgy ha így válaszolsz vissza embereknek akkor minek csinálsz topikot.
Olyan csináljon aki NORMÁLISAN viselkedik.......
Gondolom te nem ismered ezt a szót.

(#37) Dilikutya válasza Anthony001 (#36) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hadd segítsek: Bővebben: link. Unom, hogy mindenki azzal jön, hogy itt látta, ott látta a teljes letölthető verzió. Ez warez, aminek nem itt van a helye. Olyan nehéz ezt felfogni? Tudod mit? Panaszolj be a modorom miatt. Kíváncsi vagyok, nekem szólnának-e, vagy neked a warezra utaló magatartás miatt. Nem egy embernek mondták már fentről, hogy senkit nem érdekel, le lehet-e tölteni :)
Itt panaszkodhatsz: Bővebben: link. Nem mondhatod, hogy nem vagyok rendes és segítőkész :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#38) Anthony001 válasza Dilikutya (#37) üzenetére


Anthony001
senior tag

Figyelj!

Én nem panaszkodom.
És nem warezen láttam, hanem SG-n írták hogy megjelent a teljes verzió.
Abszolút nem tom miért kell ekkora ügyet csinálni abból hogy annyit kérdeztem:
Jó a grafikája, és jó játék?
Ennyi....

(#39) Dilikutya válasza Anthony001 (#38) üzenetére


Dilikutya
félisten

Most láttam hogy már le lehet szedni a full verziót...... te csináltál ügyet belőle. Én megjegyeztem, hogy ez senkit sem érdekel. Téma lezárva, OFF vége.

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#40) Anthony001


Anthony001
senior tag

YO, Rendben

(#41) illusiON


illusiON
őstag

megvan a full game... hát... idegölő, keresgélős gyerekes játék, mint a ps-es spyro-gamek... de annak ellenére tetszik, és bennevan a 3. epizód története is lejátszásban :C

( : no woman no cry : )

(#42) Archer


Archer
őstag

Azt nem értem, hogy ha benne van a 3.rész története akkor miért jelenik meg a film előtt?

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#43) zoleeE 13


zoleeE 13
tag

kipróbltam egy pár hete a demot hát nem valami nagy szám de unalomüzésre SZIGORÚAN AJÁNLOM :D:D

LollR fiam LollR

(#44) Anthony001


Anthony001
senior tag

Van egy kis problémám a játékkal..
Már mind a 3 részben eljutottam majdnem a végéig, de egy résznél mindig fagy..
Valaki tudna segíteni??
Más játék nem fagy..csak ez..
De ez is csak a játék vége fele...:(((

(#45) Archer válasza Anthony001 (#44) üzenetére


Archer
őstag

Lehet, hogy nagyon hideg van.:DD:DD

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#46) mattheus


mattheus
őstag

Lehet, hogy furcsán fog hangozni a kérdésem és a problémám, de egy kivételes alkalomtól eltekinte (tiszta véletlen), nem tudom, hogy hogyan tudok menteni a játék alatt....? Vki segítsen ! :F

[Szerkesztve]

(#47) lapa


lapa
veterán

(#48) mattheus


mattheus
őstag

#46 :F



[Szerkesztve]

(#49) Anthony001


Anthony001
senior tag

ööö

Auto Save van:DD

(#50) mattheus válasza Anthony001 (#49) üzenetére


mattheus
őstag

Az is va, de külön még lehet mentegetni is. Legalábbis 1x sikerült előhívni :F

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lego star wars
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.