Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Don Vittorio válasza kalema (#600) üzenetére


Don Vittorio
őstag

De, keresek. Most 32.

Az első mondatot nem is láttam. :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#602) maniac válasza m4n0k4 (#584) üzenetére


maniac
senior tag

Kérhetek rólad én is egész alakos képet?:)


Mellesleg az egész topic szvsz kezdd átmenni társkeresőbe :D
No nem mintha baj lenne.


[Szerkesztve]

(#603) LLKobe


LLKobe
veterán

Hy!

Gondoltam beírok ide is, elvégre én indítottam a csajos topikot vagy mi:D
Szerintem ha nő lennék az ilyen típusú fiúk teccenének, habár nem sok ilyen fazon szaladgál az utcán:D:

Mint pl: Ville Valo,
Bővebben: link

és Dave Gahan:
Bővebben: link

Csipázom az olyan embereket akiknek van stílusa, és ezt fel is vállalják minden szinten.
Ezért szeretem a barátnőmet is.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#604) Twiggydoll válasza LLKobe (#603) üzenetére


Twiggydoll
tag

nagyon jó ízlésed van gratu:)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk hogy milyen messzire mentünk.

(#605) m4n0k4 válasza maniac (#602) üzenetére


m4n0k4
csendes tag

Én hímnemű vagyok gondolom Te is így nem szeretnék Neked küldeni képet :P

Dikk mááá

(#606) maniac válasza Twiggydoll (#604) üzenetére


maniac
senior tag

Ville Valo telleg jo. Meg ugye Johhny Depp, David Duchony is, szal van par :) No meg persze en :) - na jo az utso csak vicc volt :)

(#607) LLKobe válasza Twiggydoll (#604) üzenetére


LLKobe
veterán

Úgyérted lenne, ha nő lennék? Köszi:D:D

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#608) Twiggydoll


Twiggydoll
tag

igen,arra gondoltam ha nő lennél

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk hogy milyen messzire mentünk.

(#609) maniac válasza m4n0k4 (#605) üzenetére


maniac
senior tag

Csak hogy leessen miert kertem kepet :) :

Bővebben: link

(#610) tildy válasza m4n0k4 (#605) üzenetére


tildy
nagyúr

Gondolom amiatt , hogy tudja, ki az aki a barátnőjéről egész alakos képet kért;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#611) kalema válasza LLKobe (#603) üzenetére


kalema
csendes tag

A HIM énekese nekem is nagyon bejön, épp róla kerestem képet, mikor észrevettem, hogy megelőztél. Olyan kisugárzása van, hogy valami észveszelytő!!! :C

(#612) _az válasza kalema (#611) üzenetére


_az
senior tag

ez hihetetlen, ti teljesen kiszámíthatatlanok vagytok :D
az a csávó tök gizda, énekesnek se csúcs, ilyen vámpír sztájl és döglenek utána...
loller
bezzeg ha én vámpírnak öltözök a reakció annyi, hogy: nézd má a buzernyákot... :DD

[Szerkesztve]

az

(#613) kalema válasza _az (#612) üzenetére


kalema
csendes tag

Ha be tudsz vágni olyan tekintetet, annyi időn keresztül mint ő, akkor már rossz nem lehet... :DD

(#614) Dilikutya válasza _az (#612) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mondta valaki, hogy a nők kiszámíthatóak? Isten hozott a való világban ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#615) kalema válasza Dilikutya (#614) üzenetére


kalema
csendes tag

:D

(#616) _az válasza kalema (#613) üzenetére


_az
senior tag

mi? karikás szemek? az megvan :D vagy gürü tekintet? hát végülis játék közben van, hogy túlzottan beleélem magam a monitorba :DD

bár mindezt néhány sör+kevert is előhozza ;]

az

(#617) gregorik válasza _az (#616) üzenetére


gregorik
senior tag

ha ez megnyugtat, a Him-arc legalább annyi lánynak nem tetszik, mint amennyinek igen, ez biztos...

off
holnap teló, most schlafen.

(#618) tildy


tildy
nagyúr

Csajok, ő hogy tetszik?
Bővebben: link
Bővebben: link

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#619) kalema válasza tildy (#618) üzenetére


kalema
csendes tag

Ennyiből nem rossz... de többet kéne látnom belőle... ;)

(#620) tildy válasza kalema (#619) üzenetére


tildy
nagyúr

[kép]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#621) _az válasza tildy (#620) üzenetére


_az
senior tag

hát ööö érdekes :D... várj kitalálom, ő azért szép, mert olyan mediterrán a sérója és törött az orra, ettől olyan jó kisugárzása van, mi? viihihihiihiii ;]

az

(#622) tildy válasza _az (#621) üzenetére


tildy
nagyúr

1: tudomásom szerint finn
2: a sérója khm, a raszta(akármi akárminek mondja én így hívom) és a nemtudommi között kéepz átmenetet.
3: szvsz szép szemei vannak:U

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#623) Don Vittorio válasza kalema (#615) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Nem gondoltam, hogy a 32 ilyen ijesztő. :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#624) Don Vittorio válasza tildy (#620) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Svédországban tombolnak értük.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#625) Zamery válasza kalema (#573) üzenetére


Zamery
senior tag

Jajj, kalema olyan rendes, meg kedves vagy csak azt felejted el, hogy az még 1997 előtt volt. Mostmár kicsit ''megférfiasodtam''. :D A ''csajok'' pedig akik odavoltak a nyolcosztályos gimi alsóbb évfolyamából kerültek ki egyébként. Ez mondjuk nem az ő érdemeiket kisebbíti csak az enyémet....

DE ha akarod megigérem, hogy teszek fel képet, ha találok egy elfogadhatót....
Már ha találok. De csak egy gimis képedért cserébe. :P

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#626) Szalma


Szalma
őstag

(Esetleg: Bővebben: link, hátha nem volt még...)

Szeretettel:
Szalma

szerk.: Rossz link...

[Szerkesztve]

(#627) ipgirl válasza tildy (#618) üzenetére


ipgirl
tag

na igen....tényleg nagyon jól néz ki sztem is :D és sztem így kép alapján van kisugárzása is :U

HIM :U

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#628) kalema válasza Don Vittorio (#623) üzenetére


kalema
csendes tag

Nem ilyesztő egyáltalán, csak minden idegszálam megfeszítve vártam a képedet! :D:P:D

[Szerkesztve]

(#629) kalema válasza tildy (#620) üzenetére


kalema
csendes tag

Ez igen! Tényleg nagyon helyes! Szépek a szemei! És az ilyen szélesebb arccsonttú pasik is (általában) bejönnek! :C

(#630) tildy válasza kalema (#629) üzenetére


tildy
nagyúr

Hugom kedvence ez az együttes (vagy az volt..).
Csak emiatt tudtam hogy nem néz ki rosszul:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#631) Don Vittorio válasza kalema (#628) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Na ja, csak ahhoz kapirgálnom kell. Most 5 évvel ezelőttit találtam. :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#632) kalema válasza Zamery (#625) üzenetére


kalema
csendes tag

Kikérem magamnak, én négyosztályosba jártam... (Igaz csak elsős voltam, mikor még te is oda jártál!) :D:DDD:D

(#633) kalema válasza Don Vittorio (#631) üzenetére


kalema
csendes tag

Az is már haladás lenne... :)

(#634) Janesz


Janesz
őstag

hát ahogy nézem itt a belinkelt képeket,tényleg kiszámíthatatlanok ezek a nők...vagy csak ez a csoport aki itt van...
úgy látom ti velünk ellentétben nem szeretitek a gyönyörű testet...ezek lehet,hogy rendelkeznek kisugárzással de olyan hitvány nyeszlett emberkék,hogy ha én nő lennék ki sem lépnék velük sehova...szerintem egy férfinak legyen már szélesebb válla mint egy nőnek és ne is legyen olyan nyámnyila testalkata mint egy nőnek...
ha példát akartok,hogy ki az aki megfelel akkor azt mondanám,hogy :50cent már kifejezetten az aki a normális férfi testet képviseli...

(#635) kalema válasza Janesz (#634) üzenetére


kalema
csendes tag

Imádom 50 cent-et, ezt nagyon eltaláltad! Be akartam linkelni, csak nem találtam róla igazán jó képet! :C

(#636) sky77 válasza ipgirl (#566) üzenetére


sky77
aktív tag

Köszi, jól aludtam, csak nem eleget :)
Link vagyok: Bővebben: link a teljesség és igényesség igénye nélkül. :D Mindazonáltal szeretnék egy versenyt hirdetni köztem (lehet, inkább aludnom kéne): melyik képet tegyem fel szerintetek a PH! albumba (jelenleg a 8. van ott)?

MOD: Határozatlan ideig lesznek csak fent.

[Szerkesztve]

''Emberek, vessetek a mókusok elé!''

(#637) vtechun


vtechun
veterán

a megasztáros palcsó tomira hasonlítok, sokan mondták már, nem tudom, hogy ez jó vagy rossz nekem :), szerintem nem hasonlítok rá annnyira...

(#638) tildy válasza Janesz (#634) üzenetére


tildy
nagyúr

A nők nem annyira vizuális típusok ilyen tekintetben mint a férfiak.
Vagy lehet csak más terletet vesznek górcső alá:U
Szvsz.
Pl. a férfit egy szép női test látványa izgalomba tudja , fordítva az esetek nagyrészeben szvsz nem így van.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#639) Janesz válasza kalema (#635) üzenetére


Janesz
őstag

tessék pár kép...
[kép]
[kép]

(#640) ipgirl válasza Janesz (#634) üzenetére


ipgirl
tag

ez valószínűleg azért van, mert sztem a nőknek /persze van kivétel/ nem a férfi teste a lényeg. Nekem pl. nem tetszenek a kigyúrt pasik. Szerintem sokkal fontosabb a kisugárzás, mint az, hogy milyen teste van. Ez csak az én véleményem, biztosan sokan vannak, akik inkább a féri testét részesítik előnyben. Mindenesetre az biztos, hogy a pasiknak nem minden esetben tetszik egy olyan nő, akinek szép az arca,van kisugárzása, de mondjuk tök lapos, vagy nagy a segge, vagy esetleg molettebb....

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#641) Janesz válasza tildy (#638) üzenetére


Janesz
őstag

azért ne mond már,hogy látványilag neked jobban tetszik egy bojlerhas mint egy szép formás lapos izmos has...

(#642) aesir válasza Janesz (#634) üzenetére


aesir
veterán

Egy kicsit érettebb fejjel tapasztalni fogod, hogy egy szép test nem feltétlenül partner a gyereknevelésben és a család összetartásában. Nem árt ha van a partnernek személyisége, empátiája, érzelmei és egyéb érzései.

Van saját életem...

(#643) sky77 válasza Janesz (#641) üzenetére


sky77
aktív tag

Bocs hogy beleszólok, de nem is ezt mondta, hanem azt, hogy nem ez az elsődleges szempont.

''Emberek, vessetek a mókusok elé!''

(#644) kalema válasza Janesz (#639) üzenetére


kalema
csendes tag

:C:C:C
Látványilag a topon van!

(#645) kalema válasza aesir (#642) üzenetére


kalema
csendes tag

Igen, de a topi címe: Ki a legszebb férfi a világon? Ebben az esetben...

(#646) tildy válasza Janesz (#641) üzenetére


tildy
nagyúr

NEm zavar.
A kettő közt (gyk. nem zavar- illetve az jön be) igencsak nagy különbség van:U
A formás, kidolgozott has nálam amúgyis hátrány, nem szeretem ott a kockákat.Lapos has jöhet, de nem zavar az sem, ha van a páromon felesleg.
Egy dolog van azonban ami irritál, de rettenetesen:az a TOKA.

Szerkesztve: nekem az átlagos testű pasik tetszenek. Nekem ne eddzen a pasim, max ne hízzon el úgy, hogy már guruljon.
+-15 kg simán elmegy.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#647) kalema válasza Don Vittorio (#631) üzenetére


kalema
csendes tag

(((Feltettem még képeket magamról a lapomra!, úgyhogy mostmár tényleg hátrányban vagy...))):)

(#648) aesir válasza kalema (#645) üzenetére


aesir
veterán

A topik címe: ''Szerinted ki a legszebb pasi a világon''

Nekem egy pasi egyben az egész, Neked csak test.
Lehet maximalista vagyok...

Van saját életem...

(#649) Janesz válasza ipgirl (#640) üzenetére


Janesz
őstag

csak ugye sokféle kigyúrt pasi létezik..van olyan aki azért edz, hogy másnak tetszen... de sok olyan is van aki azért hogy ne otthon üljön és a gép előtt pötyögjön és egy nagy léhűtő legyen...

(#650) kalema válasza aesir (#648) üzenetére


kalema
csendes tag

Igen idézőjelben tényleg így hangzik!!! :D
Kész szerencse, hogy én nem tettem ki, nem gondolod?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.