Hirdetés

2024. szeptember 1., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gasMask!


gasMask!
tag

Szerintetek melyik a:

legparásabb
legelgondolkodtatóbb
legjobb forgatókönyvű
legsokkolóbb
leglátványosabb
legviccesebb
legszarabb

horror (vagy thriller vagy pszicho-thriller vagy ijesztegetős) film?

szerintem:
legelgondolkodtatóbb, legjobb forgatókönyvű, legsokkolóbb a fűrész!

legviccesebb pedig az evil dead 2-3:D (1-et nem láttam :( )

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#2) bobace válasza gasMask! (#1) üzenetére


bobace
őstag

a legviccesebb a Hullajó,
a Fűrész nagyon jó, forgítókönyvben még teccet a Magasfeszültség is,
ami nem teccet az a Freddy vs Jason, meg még vagy egy tucat de nem irom le.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3) LucifeI2


LucifeI2
őstag

F.E.A.R. :U Amúgy nem látam sok horrorfilmet... nem naon szeretem őket :P

(#4) ladybug


ladybug
őstag

Nálam az Alien sorozat viszi az elsőbbséget. Minden idők legjobb sci-fi-thriller sorozata.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#5) Markgx10 válasza gasMask! (#1) üzenetére


Markgx10
őstag

Kezdeném akkor. A legszarabb egészen biztosan az Élőhalottak éjszakája Az annyira durván szar, hogy az már nem is igaz :O :D

(#6) Dilikutya válasza Markgx10 (#5) üzenetére


Dilikutya
félisten

Night of the Living Dead? Az klasszikus, alaphorror. Bár azt még nem láttam, de a sorozat többi részét igen, kivéve az újat. Szerintem jó filmek, és a 68-as első rész a legelső igazi horrorfilmek között van szerintem.
Ami nagyon rossz, az a House of the Dead, Dr. Boll(enstein) agyréme a sikeres játéktermi program alapján. Illetve Sam Raimi, a Pókember rendezőjének egyik korább műve, az Evil Dead sem lehet egy túlzottan jó film, legalábbis a 2. részből kiindulva.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7) WilktorD


WilktorD
tag

Lehetne egy olyan kategóriát nyitni,hogy ''legtucatabb''?
A Dawn of the Dead-et nevezném be rá.Se eleje,se vége,se értelme.

(#8) Markgx10 válasza Dilikutya (#6) üzenetére


Markgx10
őstag

Hiába klasszikus, nagyon szar. :D Az Evil Dead sokkal jobb, ha egyáltalán jónak vesszük. Legalábbis kisebb koromban attól be voltam tojva rendesen. ;]

(#9) Dilikutya válasza WilktorD (#7) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ugye a 2004-es remake-ről beszélsz (az eredeti 1978-ban készült)? Valóban nincs eleje... az előzmények az 1968-as Night of the Living Dead-ben láthatóak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#10) Woodslave


Woodslave
félisten

Minden zombis. az jöhet minden menyiségben. Bejövős a modern Dawn of the Dead, the a legújabb is tetszett (Land of...) Csak kicsit túl volt ideologizálva a dolog, de zombifanatikus vagyok. :DD
Most próbáltam megnézni a House of 1000 corpses - nagyon elborult..

[Szerkesztve]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#11) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

A Fűrész tényleg nagyon jó! Már várom, hogy elérjen hozzánk is a folytatás, kiváncsi vagyok, hogy elszarták vagy még jobb lett-e.

Viszont nálam egy másik kategória győztese a Texasi láncfűrészes, a 2003-as verzió. Ami nekem ebben sokmindenen túl nagyon bejött, az az, hogy nem nagyon ''enged el'' a film. A legtöbb horrorban, vannak könnyed részek, amikor ''kipihenheted'' az előző izgisebb részt és rákészülhetsz a következőre. Ebben viszont nincs ilyen. Folyamatos nyomás alatt tart a film. Szerintem nagyon jó.

Feel Good Inc.

(#12) Face8814 válasza gasMask! (#1) üzenetére


Face8814
őstag

Nálam a best a Kör! Ez üt mindent. Majdnem becsináltam alatta! :DDD
A legszarabb a Jason X. Hát ez akkora egy tróger film, amitől srosszabbat még nem nagyon láttam. A legviccesebb természetesen a Hullajó.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#13) redblack válasza gasMask! (#1) üzenetére


redblack
csendes tag

Klasszikus darab: Az ördögűző.

(#14) gabranek


gabranek
aktív tag

manapság már nem nézek horrorfilmeket...többre tartom, hogy nyugodtan tudok aludni :)

viszont ha igazán durva filmet akartok látni és gyomrotok is van hozzá akkor a Guinea Pig sorozatba kukkantsatok bele. 6 részes japán darabolos movie. én csak az egyik részébe pörgettem bele, de számomra még az is elég volt :9

egy kis info:
1. rész: [link]
2. rész: [link]
3. rész: [link]
4. rész: [link]
6. rész: [link]

az 5-ik résznek most lehet hogy csak én nem találom az ismertetöjét, vagy az a rész kimaradt és a 4 után egyböl a 6 jön...passzolok, már nem emlékszem.

田中れいな

(#15) -conrad- válasza Pompi (#11) üzenetére


-conrad-
addikt

Bizonyos forrásokon már elérhető... :)

(#16) Woodslave válasza -conrad- (#15) üzenetére


Woodslave
félisten

Ja egy ismerősnek is megvan, azt hittem, hogy a második részből csak ilyen ''tékás'' változatot csináltak, mert én nem is hallottam róla...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17) Markgx10 válasza gabranek (#14) üzenetére


Markgx10
őstag

Ekkora köcsögök is csak a japánok tudnak lenni :D Megnéztem a linkeket, de beszartam a röhögéstől ;] Beteg agyú japók :U

(#18) @rglaaf válasza Woodslave (#16) üzenetére


@rglaaf
veterán

most a hétvégén hoztam ki a tékából a Viasztestek cimű kis para filmet és azt kell hogy mondjam egész jó főleg amikor Paris Hilton fejét átlyukasztják egy vascsővel :DDD
egyébként kedven filmjeim Kedvencek temetője,Péntek13,Hasznos holmik

PSN:BiZzare_0 ️

(#19) maniac válasza Markgx10 (#17) üzenetére


maniac
senior tag

Nanana...
Egyébként aki tényleg sz*r B kategória alatti horrort szeretne nézni, annak ajánlom a necro files 1-2-t, valamint a necromantic c. filmet (bár ezt még nem néztem meg).

[link]
[link]
[link]

(#20) nofreenick válasza maniac (#19) üzenetére


nofreenick
aktív tag

jézusom... ez nagyon beteg... :Y

(#21) Thulcandra válasza maniac (#19) üzenetére


Thulcandra
senior tag

A szem (the eye/jian gui) egy nagyon jó film! Elgondolkodtató, és parás. [link]
Ajánlom egy sötét szobában nézni, és figyelmesem. Egyedül a legparásabb. Olyan emberekkel nem érdemes nézni, akik mindíg pofáznak mer akkor szar. Ezt tapasztalatból tudom, egyszer megnéztük nagyob társasággal, s egyik haver leszarozta... Aztán megnézte egyedül ;]
Legvicesebb a Hullajó [link] meg a Haláli hullák hajnala [link]

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#22) maniac válasza Thulcandra (#21) üzenetére


maniac
senior tag

A szem tényleg jó film :). Van egy kollégám ő nagy japán horrorfilmgyűjtő szóval majd kéregetem el tőle a filmeket :).

(#23) Woodslave


Woodslave
félisten

A Kör egy még jó volt, de a kettő, meg az Átok, meg a Szem, sztem már nem annyira jük. Nem szeretem ezt a nyikorgós, susogós, de aztán macsakakiugrós dramaturgiát.

Kampókéz? Én azért utána nem mertem 5* kimondani tükör előtt. :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#24) maniac válasza Woodslave (#23) üzenetére


maniac
senior tag

3* :)

(#25) Woodslave válasza maniac (#24) üzenetére


Woodslave
félisten

Akkor ezt elbaxtam... :Y :Y :DDD [link]

[Szerkesztve]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#26) Markgx10


Markgx10
őstag

Ami még nagyon rossz az a Massza :Y :DDD

(#27) Silencer83


Silencer83
addikt

szombaton néztem meg a Kör 2.-őt, háát nem ment túl könnyen az elalvás utánna! :B :D

(#28) maniac válasza Woodslave (#25) üzenetére


maniac
senior tag

en 3-ra emlexem :)

na megkell neznem ujra

(#29) Face8814 válasza Silencer83 (#27) üzenetére


Face8814
őstag

Azért az első része sokkal jobb volt.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#30) Ráczkölke


Ráczkölke
tag

Abszolút támogatok mindenkit: a Hullajó a legállatabb film :C .
Zombis film: Holtak hajnala
Elborult gyilkosos: Halloweeni feltámadás (Michael Myers), Texasi Láncfűrészes (Thomas Hewitt)

De a mostani favoritom a komolyabb horrorból: 28 nappal később ... a sztori itt-ott a RE2-re hasonlít, de tuti, h Jovovich-ék koppincsoltak.

(#31) zLegolas


zLegolas
őstag

Barátok közt. Szomszédok. Meg ilyesmi.

2 percen belül remegek, ha kibírok hármat öklendezek...

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#32) Silencer83 válasza Face8814 (#29) üzenetére


Silencer83
addikt

sajnos még nem láttam :U , úgyhogy be kell pótolnom, de már előre fosok, ha ennél is parásabb :D

(#33) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Evil Dead sorozat... na ez vicces, sok vér, hent... :)

Ja és még az etalon Nightmare on Elm Street 1-7... LOL

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#34) Ráczkölke válasza Silencer83 (#32) üzenetére


Ráczkölke
tag

Sokkal parásabb, a 2.on bealudtam igazság szerint... az első után viszont forgolódtam egy darabig.

(#35) ToRR3nt3


ToRR3nt3
senior tag

Szvsz Hullajó.
Mikor a végén abba a nagy szörnybe (ami valójában az anyja) beleszúrja a főhős a kardot. Na annyi vér filmben még nem volt!

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#36) Pompi válasza Ráczkölke (#30) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

''28 nappal később ... a sztori itt-ott a RE2-re hasonlít, de tuti, h Jovovich-ék koppincsoltak.''

Főleg, hogy a 28 nappal később jóval előbbi film. Amúgy nagyon jó darab az is. itt figyel a polcon. Bírom a főszereplő csókát benne.

A már említett Kedvencek temetője is elég megrázó volt számomra elsőre... igaz viszonylag fiatalon láttam.

Feel Good Inc.

(#37) Silencer83 válasza Ráczkölke (#34) üzenetére


Silencer83
addikt

a 2.-őn bealudtál :Y :D ! omg tényleg készíthetem a tiszta alsókat ;] , 7végén nézem is ...

(#38) ToRR3nt3 válasza Pompi (#36) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Kedvencek temetője... én is besz@rtam pedig már 14 voltam mikor először láttam. Épp tegnap akartam megnézni de sajna nem találtam a kazit.:(

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#39) Face8814 válasza Pompi (#36) üzenetére


Face8814
őstag

Erről a ''28 nappal később''-ről lehúztak mégegy bőrt Holtak Hajnala címen. Kritikán aluli harmadosztályú förmedvény ez az újbóli ''feldolgozás''!

TheSilencer Az első klaszisokkal jobb, hátborzongatóbb, parásabb, ötletesebb, ...stb, mint a második. Az nekem is elég uncsi volt. Főleg az első rész tükrében!

[Szerkesztve]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#40) Woodslave válasza Face8814 (#39) üzenetére


Woodslave
félisten

Mondjuk ez ebben a formában nem igazán állja meg a helyét..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#41) Face8814 válasza Woodslave (#40) üzenetére


Face8814
őstag

Hááát! Szerintem egyértelmű a hasonlóság ( és akkor még elég finoman fogalmaztam ) a két film között! :U

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#42) gasMask!


gasMask!
tag

LucifeI2 így hogy F.E.A.R. én csak játékról hallottam :F
ladybug :R :R :R Nálam is régi favorit az aliens 1-4
Dilikutya a house of he dead-ről és uwe boll-ról eddig énis csak rosszat halottam :)
WilktorD Szerintem a dawn of the dead (az új) k*rvajó lett! 5 perc és utána már eksön :D az tetszik benne hogy marha realisztikus, én ilyennek képzelem a zombik által megszállt földet, igazi zombifilm! (nem úgy mint a resident evil 2 :((( az egy szar.
Markgx10Evil Dead az király!!! :DD én a 3 -at láttam kiskoromban ( sötétség serege ) a 2-t csak most, de azén szétröhögtem az agyam ''valaki lejött az én pincémbe'' :))
Woodslave igen, modern holtak hajnala király, a land of the dead-et ma nézem meg! :D
Pompi na a texasi láncfűrészes 2003-as változata télleg nagyon király lett! főleg h Jessica Biel játszik benne :DD :DD :DD Meg szerintem a forgatókönyve is jó lett. ku*rvajó!
A végén a csaj hogy elintézi a szemét zsarut, az durva volt, és mikor levágja a láncfűrésszel a csávó lábát, + rak rá egy marék sót nehogy elfertőződjön :D . És mikor mászik át a drótkerítésen, magára ejti a fűrészt és csontig bemegy a combjába... hogy visít. :D
maniac amit te leírtál az nem B hanem Z kategória!!! ezt a filmet akkor se nézném meg ha fizetnének érte! :(( nekrofil zombi, vér szar geci mindenhol! undorító már a történet elolvasása közben majdnem elhánytam magam :((( .

naggyonjó a topic így tovább :R

ne csak a címet írjátok le, hanem azt is hogy miért tetszett/nemtetszett a film, meg egy kis infót

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#43) Woodslave válasza gasMask! (#42) üzenetére


Woodslave
félisten

Mondjuk én jobban szerettem az agyatlan lassan csoszogó zombikat. A modernekben már rohannak mint állat.. :DDD Sokkal jobb amikor 100 lassan vánszorgó zombi tépi az ajtót meg ablakot.. :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#44) Boxer001 válasza Woodslave (#43) üzenetére


Boxer001
veterán

Pont neked valók... :D süt belőlük az értelem. :DDD

(#45) BenJoe válasza Dilikutya (#6) üzenetére


BenJoe
senior tag

Evil dead 2 szar, mert megpróbáltak humort belecsempészni as horror rovására... Egyik szempontból sem lett jó. A 3. márinkább vicces...
Viszont az első!! Habár kicsit gyurma, kicsit régi, de akkor is az jó kis horror... ;]

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#46) Face8814


Face8814
őstag

Eszembe jutott egy nagy kedvencem. Bár nem horror de talán illik ide.
A bárányok hallgatnak
Szerintem piszok jó volt!

[Szerkesztve]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#47) Silencer83 válasza Pompi (#36) üzenetére


Silencer83
addikt

Kedvencek temetője... még mindíg kiráz a hideg :B / hozzáteszem nem mostanában néztem meg, és evvel sok mindent elmondok

(#48) Ráczkölke


Ráczkölke
tag

Szerdán megyünk hawerommal moziba. A Titkok Kulcsa c. filmet nézzük. Tudna valaki mondani róla pár pozitív dolgot?

(#49) Face8814 válasza Ráczkölke (#48) üzenetére


Face8814
őstag

A végkifejletben van egy jó nagy csattanó! Alapjában véve a story nem rossz, de nem valami parás. In félelmetesebbet vártam tőle, ezért csalódtam is egy kicsit. Viszont a vége azért tetszett!

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#50) Brae válasza maniac (#19) üzenetére


Brae
őstag

Ááállat :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.