Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) codec


codec
senior tag

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy hogyan lehetne megoldani, azt hogy több gépre, főleg p3-asokra windows xp kerüljön, és ez legális legyen?
A gépek eladásra kerülnének ezért lenne fontos a legális xp.
Létezik próbaverziós xp, vagy mi lehet a legolcsóbb megoldás erre?

Segítséget előre is köszönöm!

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#2) moonman válasza codec (#1) üzenetére


moonman
titán

volt próbaverzió, sajnos egy ideje nincs.
oem-et mindegyikre matricával, számlával, és beépíteni az árba.

ha egy helyre lesznek, lehet akár volume licenc is, 5 db-tól.

[Szerkesztve]

(#3) Sihto_ válasza codec (#1) üzenetére


Sihto_
tag

Igen létezik próbaverziós, de az csak a tesztelőknek.
Olcsóbban megvenni diákoknak illetve oktatási intézmények tanulóinak és dolgozóinak lehet 3évre azthiszem 3000 ft-ért.

A példa minidg erősebb az utasításnál

(#4) moonman válasza Sihto_ (#3) üzenetére


moonman
titán

publikus volt az a próbaverzió csak valamiért leszedték, már többször lett szólva miatta, de egyelőre szarnak rá.

(#5) codec válasza moonman (#2) üzenetére


codec
senior tag

Erről az oem-es verzíóról tudnál kicsit többet mondani?
Mennyibe kerül, és ez licenszenként mennyi plussz költséget hoz?
Szóval ha veszek egy ilyen oem-es windows-t akkor az ha pl 20gépre kerül fel az xp akkor ez gépenként mennyibe kerülhet, ilyen oem-es cd-t is kell adni a géphez vagy csak simán rárakni és a mtrica jelzi az eredetiséget?

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#6) moonman válasza codec (#5) üzenetére


moonman
titán

pl mindegyik gépbe veszel egy floppy meghajtót, mindegyikhez egy oem windows-t. ez gépenként kb 27ezer nagyker áron. matricát a gépre kell ragasztani, a CD-t oda kell adni a géppel.
oem ugye azt jelenti, hogy hardverrel együtt forgalmazott, ezért olcsóbb, mint a dobozos.

[Szerkesztve]

(#7) codec válasza moonman (#6) üzenetére


codec
senior tag

Köszi az infót!!

Ez így sajnos nagyon erős :(
+27-et beépíteni egy használt p3-as konfigba....
Hát úgy lehet a kutyának se kellene.
Pedig én mindenképp legálisan szeretném ezt az xp témát összehozni..

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#8) Flashy válasza codec (#7) üzenetére


Flashy
veterán

processzort is tenned kell minden gépbe. a szoftver ugyanilyen tétel. nem lehet máshogy megoldani csak vagy ingyenszoftver, vagy veszel hozzá 1-et.

(#9) moonman válasza codec (#7) üzenetére


moonman
titán

add szoftver nélkül és írd rá: akció! most 27ezer forinttal olcsóbban ;)

(#10) Darth_Revan válasza Sihto_ (#3) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Tudnál erről még mondani valamit? Én informatikai szakközépiskolában tanulok,nekem igénybe lehet ezt venni?:) Vagy csak felsőoktatási intézményben tanulok vehetik ezt igánybe?

[Szerkesztve]

(#11) MUŁĐER válasza Sihto_ (#3) üzenetére


MUŁĐER
addikt

annak már vége ha jól tudom

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#12) moonman válasza Darth_Revan (#10) üzenetére


moonman
titán

csak felsőoktatásban, vagy nonprofit intézményeknek igénybevehető. a campus programról van szó Bővebben: link de egyelőre lejárt a magyar állam szerződése a microsofttal, folynak a tárgyalások. szal perpill ez sem megy.

(#13) TexT-BoY válasza moonman (#12) üzenetére


TexT-BoY
addikt

bocsi lehet off nembaj
én általános iskolás vagyok és NOD32-t és XP-t szereetnék(vagy szerettem volna) venni gépre mert az ugy nem lett volna drága hogy diákkedvezményekre veszem... de most kiderül hogy rám nem is vonatkozik ez az egész? OMG

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#14) moonman válasza TexT-BoY (#13) üzenetére


moonman
titán

hátnem Bővebben: link
a nod32 50%-os diákkedvezmény asszem diákigazolvánnyal megy, szal az oké.

(#15) TexT-BoY válasza moonman (#14) üzenetére


TexT-BoY
addikt

felső oktatási intézménynek jó az Egri tanárképző Fősuli fizetős része ?
anyám jár oda Pedagogiát tanulni de csak levelezőre... az érvényes?:D rweméélem meg azt is hogy ujra indul a rendszer... amugy lehet akciós Ms csomagokat venni pl a ramiba is de ott is asszem 100db oem cuccot kell venni.. minimum

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#16) codec


codec
senior tag

A 64bites windows kizárólag 64bites procikkal hajlandó együtműködni, vagy feltelepíthető régebbi rendszerekhez is?

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#17) X-COM válasza codec (#16) üzenetére


X-COM
nagyúr

System Requirements:

• Supported processors: AMD Athlon 64, AMD Opteron, Intel Xeon with Intel EM64T support, Intel Pentium 4 with Intel EM64T support

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.