Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) manhun1222


manhun1222
csendes tag

Sziasztok!
Nemrég vettem egy ssd meghajtót és elsőnek arra gyanakodtam ,hogy az miatt fagyhat a gép. De mivel már 1 hónapja ki lett húzva a gépből ,így most már fogalmam sincs ,hogy mi miatt fagyhat a gép!
Játszok ,mondjuk 4-5 órát. Leteszem asztalra a játékot ,megnyitok egy youtube videót ,lefagy a gép ,beáll a kép és nincs hang, manuálisan kell újraindítanom.
Másik példa: Csak úgy játszunk haverokkal cs:go-t ,4-5 óra játék után csak fogja magát és lefagy, ugyan úgy, befagy a gép,nincs hang .. manuális restart.
Nem tudom mennyi köze lehet a hanghoz ,de az nem lehet ,hogy sok a hang egyszerre? Azért gondolom ezt ,mert érdekes ,hogy máskor 6-7 órákat megy a játék, semmi. De olykor 2-3 óra cs:go +ts+zene hallgatás és amikor valami nagy hangeffekt van (pl gránát robban) befagy a gép,de lehet ,hogy most oltári nagy hülyeséget mondtam!
Megpróbáltam azt ,hogy a ramot leveszem 1333MHz-ra ,ugyan úgy fagyott.Processzornak adtam 1,4voltot ,ugyan úgy fagy!

Sz.gép:
Op.rendszer: windows 10 Pro 64 bit.
Alaplap: MSI 970A-G46
Processzor : AMD FX-6300
VGA: ASUS R9 280
8 GB ram
2x 1TB WD winchester
1x 120GB Kingston Hyper x fury (jelenleg nincs bedugva)
nem hiszem ,hogy túlmelegedhet ,mert 2 ventillátor+procihűtő+2 a videókártya ventillátor ..van a gépemben.
Mi lehet a gond?
A válaszokat előre is köszönöm!

Koeman

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.