Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • hcs57

    őstag

    válasz BBéci #42319 üzenetére

    Részleteznéd a Philips digitális hibáit?

    Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

  • Alex1978

    csendes tag

    válasz BBéci #42319 üzenetére

    Kb. 2.5m-ről néznénk a TV-t, de - természetesen - megoldható, hogy 2m-ről nézzük. :)

    Engem is érdekelne, hogy milyen hibákkal találkoztál Philips LCD-k esetében!
    Én többféle márka képét megnéztem. (Igaz, általában max. 1-1.5m-ről, mert az áruházak terméksorai között nincs túl nagy távolság, hátrább nem tudtam menni.) Úgy láttam, a Samsungok mellett a Philips TV-knek is igen szép képe van (37" - 50"), semmi negativumot nem vettem észre, még ilyen "túl közelről" sem. (Leszámitva 1-1 kóbor példányt, ahol erősen pixeles volt a film képe, de sztem azon "alacsony" felbontású DivX videó ment.)

    Szóval egyelőre én nem vetem el a Philips márkát. Bár a kontrasztjuk ált. alacsonyabb (csak 50000:1 v. 80000:1), mint a Samsungoké, de vannak összességében elég jó tipusok is! Persze, azt nem tudom, hogy mennyivel rosszabb egy 50000:1 kontrasztú Philips LCD a 100000:1 vagy 1000000:1 kontrasztú Samsungokhoz képest.

    Továbbra is várom a hozzáértők és/vagy friss tulajdonosok ajánlatait! Mondjatok több TV-t is, ami megfelel a fentebbi elvárásoknak és nem lépi túl a 200eFt-os határt!
    Előre is köszönöm!

    "In a digital binary world, are you the zero or The One?"

Aktív témák

Hirdetés