Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fatpingvin


fatpingvin
őstag

na, ez így már egy értelmes konstrukció.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#2) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Feltételezem, hogy akkor maga a tápkábel is lecsatolható egy-egy ventilátorról, mivel fölösleges, ha mondjuk 3 darab láncba van kötve ezzel a módszerrel.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3) Mekiúr válasza tibaimp (#2) üzenetére


Mekiúr
tag

Igen.

(#4) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

Tetszik kivitelezés és a specifikációk is, ha nem lesz elszállt árazása, és a tesztek is kijönnek és jókat írnak, beruházok 2 csomagra a 14-esből.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#5) tibaimp válasza Mekiúr (#3) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igen, az lesz az!

Ugye, hogy nem csak rgb-vel lehet innovációt belevinni akár egy "sima" ventilátorba is. Na, ez így már fasza!! :C

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#6) Mekiúr válasza tibaimp (#5) üzenetére


Mekiúr
tag

Csak neked: :N

(#7) Busterftw


Busterftw
veterán

Nem eppen ezert a designert/mukodesert perel valaki epp valaki mast? :D

[ Szerkesztve ]

(#8) omfgk válasza Busterftw (#7) üzenetére


omfgk
addikt

De. Lian Li a Phanteks-et.

(#9) plömplöm


plömplöm
őstag

és ez a hármas csomag azt jelenti, hogy a csomagban három darab ugyanolyan felépítésű ventilátor van? és a harmadikból is kikandikál a négy rugós érintkező, amin ott figyel a 12V? vagy van két db ugyanolyan felépítésű ventilátor, fogadó és továbbító csatlakozókkal; és van egy db harmadik felépítésű, továbbadó nélkül?

miért van négy érintkező, egyáltalán? nem canbus (pld) ez, hogy egy fordszám érintkezőn több fordszám lehessen...

[ Szerkesztve ]

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#10) tibaimp válasza plömplöm (#9) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Jogos felvetés. Gondolom jár hozzá valamiféle "takaró" az utolsó lábsorhoz, hogy ne csak ott kandikáljon a 12V, vagy oda kell dugni a kábelt.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#11) Alusky


Alusky
aktív tag

Végre valami ami egy fasza ötlet.

(#12) ledgeri válasza plömplöm (#9) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A pwm 4 tűs, azért! :P

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#13) niof válasza Alusky (#11) üzenetére


niof
addikt

Nem újdonság. A Lian Li-nek már régóta van ilyenje (Uni Fan).

Amúgy, nekem aggályaim vannak a mágneses egymáshoz csatolással. Hacsak nem valami rohadt erős ritkaföldfém mágnessel oldják meg, én nem bíznám rá magam. A Lian Li-nél legalább van 2 műanyag pöcök, ami egymásba kapcsolódik, az tuti nem jön szét.
Tudom, most jön az valakitől, hogy de hát oda lesz csavarozva. Hát, ez a másik aggályom. Ha nincsenek tökéletesen illesztve egymással, a csavarozás el tudja húzni őket egymástól, így nem biztos, hogy olyan f@sza lesz a kontakt. Ismét egy pont a Li-nek... Szerintem...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#14) wolfpapa72 válasza plömplöm (#9) üzenetére


wolfpapa72
csendes tag

Igazából majdnem mindenre megadtad magadnak a választ. Természetesen mindegyik uolyan felépítésű.

Ezt Lian Li már régen megcsinálta. Szerintem a szabadalom miatt a Thermaltake is bajban lesz mint a Phanteks. Nekem Lian Li van és mint láthatod minden csavarra is jut takarás Kicsit a Lego-ra hasonlít mikor szereli az ember. (7db reverse blade hajtja befele a levegőt.)

[ Szerkesztve ]

(#15) wolfpapa72 válasza plömplöm (#9) üzenetére


wolfpapa72
csendes tag

Ez meg a fiam gépe a szabadalom miatt említett Phanteks D30 (reverse blade) ventilátorokkal. Amik ugyan csak takaró lemezekkel fedik a további csatlakozás lehetőségét.

[ Szerkesztve ]

(#16) Busterftw válasza wolfpapa72 (#14) üzenetére


Busterftw
veterán

Legjobb tenyleg az lenne, ha nem csavarral, hanem eros magnessel lehetne ezeket a hazra pattintani :K

(#17) Feri1984 válasza wolfpapa72 (#14) üzenetére


Feri1984
tag

Elég brutál.
Lenne egy kérdésem.
Látom hogy a felső radiátoron lévő ventik belső oldala lefele "konyúl".
Ez miért van és miért jó?
Hozzá ér így rendesen a radihoz?

(#18) wolfpapa72 válasza Busterftw (#16) üzenetére


wolfpapa72
csendes tag

Nem tudom.. Nekem nem hangzik egészségesnek az ötlet.- de ki tudja, lehet az lesz a jövő..

(#19) wolfpapa72 válasza Feri1984 (#17) üzenetére


wolfpapa72
csendes tag

Szerintem azt rosszul látod .Megtéveszt a kép. :) Nem "konyúl" az sehova.. :) Az alsókat meg felfelé látod . :)

[ Szerkesztve ]

(#20) Feri1984 válasza wolfpapa72 (#19) üzenetére


Feri1984
tag

Tényleg csalóka.Én is csináltam képet és nekem is ilyen lett. :)

(#21) niof válasza Busterftw (#16) üzenetére


niof
addikt

Nagyon erős mágnes kellene. Meg ugye eleve rezeg, vibrál, ez miatt szerintem nem alkalmazható. Meg persze a nem mágnesezhető házanyagokat el is lehetne felejteni ebben az esetben.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#22) sixpak válasza niof (#13) üzenetére


sixpak
nagyúr

A Corsairnek is...bár nem tudom melyik volt az első.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#23) yericho800 válasza wolfpapa72 (#14) üzenetére


yericho800
aktív tag

Komoly, hogy kijelző van a venti közepén?? :DDD :C :DDD

R7 3800x 4,5ghz -32gb tridentz neo 3600mhz - asrock phantom 6800xt

(#24) MWhite válasza wolfpapa72 (#15) üzenetére


MWhite
csendes tag

Van valamelyik gyártónak jelenleg ilyen kábelmentes csatlakozós konstrukciója ami sima fekete vagy fehér nem ilyen rgb őrület? Ja és csendes legyen az fontos (nekem) :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.