Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Közzététel a weben -help! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

frontpage-dzsel csináltam wboldalat. regisztráltam ingyenes tárhelyet is. Közzététel a weben varázslóval fel is tettem -valahova-. De nem tudom, hogy most hol is van az a hat megányi cucc. az uw.hu-n regisztráltam, és oda tettem fel. De nem látom, hogy ott lenne, nem is tudom elérni. Mi lehet ezzel a gáz?

az extra.hu-ra meg fel sem akarja tenni. Lehet, hogy valamit rosszul csinálok. De nem tudom, mit. Örülnék, ha valaki elmagyarázná nekem, hogyan működik ez a közzététel a weben dolog.

mert egyesével is felpakolhatom a fájlokat, de addig lemegy a nap, és ilyen alssú neteléréssel reménytelennek tűnik. Ráadásul sztem szar az extra kezelőfelülete.

segítséééég!

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#2) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

És ami még idegesít: az extrára csak fájlonként lehet feltölteni. úgy meg egy rémálom az egész.

A másik bajom az, hogy a főoldalam neve nem index.html, hanem index.htm. Ha átnevezem, akkor eltűnik a szalagcím, és minden baja lesz. Szóval help. Találtam hasnló topicokat is, de azok nem voltak kielégítőek számomra.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#3) intelfan válasza Dalai Láma (#1) üzenetére


intelfan
aktív tag

Feltölteni FTP-n szokás az ingyenes webtárhelyekre.
Olvasd el biztos van róla infó és akkor windows commander-el lazán feltöltheted az összes fájlt.

az összes magyar ISP tehet egy szivességet...

(#4) Dalai Láma válasza intelfan (#3) üzenetére


Dalai Láma
őstag

az uw.hu-ra sikerült is felpakolnom, de valamiért nem találtam meg. Bárcsak működne az extrán is az ftp feltöltés! :o

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#5) Dalai Láma válasza Dalai Láma (#4) üzenetére


Dalai Láma
őstag

műköik! Jólvan kicsit gondolkodhattam is volna! De látom a cuccaimat! Azt hiszem, menni fog a dolog!

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#6) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

Feltöltéshez használd a FileZilla-t,a legjobb SZVSZ.És ingyenes.
[L]http://prdownloads.sourceforge.net/filezilla/FileZilla_2_2_4f_setup.exe?download[/L] Innen.

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Közzététel a weben -help! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.