Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Közvélemény kutatás!

Hozzászólások

(#1) Facy


Facy
csendes tag

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek Százhalombattán és környékén mekkora igény lenne Hardware és Modding bolt nyitására? :F

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#2) liquidmoon válasza Facy (#1) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

Sztem semmi...De ez csak egy privát vélemény. Akkor már inkább Érden kellene egy normális számtech boltot nyitni. A modding cucc csak kis rétegben elterjedt, mert a többség örül, ha csak a fejlődéssel valamilyen szinten lépést tud tartani, nemhogy még csilli-villi kiegészítőket tudjon vásárolni magas árakon. De ez tényleg csak a privát véleményem. :U

(#3) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Jah, Érden vagy bumburnyákok az eladók, vagy drága a kapható cuccos... Anno pls. kerestem középkategóriás tápot, de választhattam Codegen/Mercury vagy Chieftec között...

https://www.coreinfinity.tech

(#4) Facy


Facy
csendes tag

Én is Érdre gondoltam először, de úgy voltam vele, hogy Érd azért elég nagy és talán akad jó pár szemtech bolt. Akkor ezek szerint nem? sh4d0w nálad mit jelent a drága?

(#5) liquidmoon válasza Facy (#4) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

Hi! Tudom nem engem kérdeztél, de az alap a számtech cuccok árainak összehasonlításához a depo.hu . Én személy szerint, ha veszek valamit, és azt nem itt a ph-n, akkor megnézem a depot és kiválasztom a boltot. Én Fehérváron/Velencén lakom és még mindig jobban megéri felmennem Pestre egy-egy cuccért( jó, nem 1eHuf-os ventiről van szó). De ha kinyitnál Érden, és jó áraid lennének :D
Ui.:
Az átlag user nem néz depot, de kiindulási és árkalkulációhoz sztem nem rossz támpont.

(#6) sh4d0w válasza Facy (#4) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Az átlagárnál drágább, pls Chieftec 360-as tápot 17K-ért akartak nekem eladni...

https://www.coreinfinity.tech

(#7) Facy válasza sh4d0w (#6) üzenetére


Facy
csendes tag

Akkor az nem drága hanem k***a drága! Én olyan 9k és 10k között láttam álltalában a boltokban.
És kb. mire lenne igény Érden?
Hardware? Azon bellűl (pl.: alaplap;proci; winyó; vga;)? Vagy átlagban minden?
Szervíz tevékenység?

(#8) sh4d0w válasza Facy (#7) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Szvsz mindre; volt ott a Speed Computer, de már megszűnt kb. 2 éve - náluk még érdemes volt vásárolni... szervizeltek is, talán a Diósdi úton is szervizelnek, de ott mindenáron meg akarták nekem magyarázni, hogy a Codegen nem rossz táp, csak nem kell 100 cuccot ráaggatni... :Y

https://www.coreinfinity.tech

(#9) Viszlát válasza sh4d0w (#8) üzenetére


Viszlát
addikt

Mer' ismernek mint a rossz pízt, tudják, hogy s*gghülye vagy ;] :DDD

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#10) tiv61us


tiv61us
őstag

Egy a lenyeg, Hidyt vedd fel uzletvezetonek

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#11) sh4d0w válasza Viszlát (#9) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Jaja, én nem értek semmihez... csak véletlenszerűen nyomogatom itt magam előtt a gombokat - hát nem értelmezhető dolgok jönnek ki belőle...??? ;]

https://www.coreinfinity.tech

(#12) Viszlát válasza sh4d0w (#11) üzenetére


Viszlát
addikt

Mint tudjuk, vastyúk is talál szeget :))

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#13) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Hát nem tudom, de sztem érden nincsen egy normálisabb , vagy nagyobb hardverekkel foglalkozó üzlet se, vagy pedig nagyon el vannak dugva és nem lehet megtalálni

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#14) Facy


Facy
csendes tag

Köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólását. Végeztem egy nagyobb kutatást és kiderűlt, hogy nagyobb kereslet van a dologra mint ahogy én az gondolni mertem volna.
Valószínüleg hamarosan megnyitjuk a boltot, ha minden igaz a központban.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Közvélemény kutatás!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.