Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

03.19.
"Over 15000 Roku TV accounts hacked, sold"

04.15.
"Credit cards abused again in second Roku hack affecting 576,000"

04.16.
"A Roku alapvetően smart rendszeréről és az ahhoz szervesen kapcsolódó streaming szolgáltatásairól vált ismerté."

:))

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) bteebi válasza AxBattler (#1) üzenetére


bteebi
veterán

Na ez így nagyon kemény! :DDD Az áraik amúgy nem rosszak, a legtöbb mini LED ettől drágább szokott lenni. Viszont (többek között) két lényeges kérdés nem derül ki: milyen az LCD, és hány a zóna.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#3) AxBattler válasza bteebi (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

Roku rendszer nekem mindig szimpatikus volt, de az utóbbi negyed év hírei alapján inkább maradnék a GoogleTV-nél.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4) bteebi válasza AxBattler (#3) üzenetére


bteebi
veterán

Nem kell Roku accountot készíteni. Vagy muszáj? Akkor max. beregisztrálod egy "regisztrálós" email címhez.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#5) Low Noise


Low Noise
senior tag

Nem kerestem rá, de szerintem ennyiért már TCL-is kapni es az biztos jó. Én tavaly nyáron 420 ezerért vettem a TCL 65" C845, Mini LED, VA, Quantum Dot-ot.

[ Szerkesztve ]

(#6) bteebi válasza Low Noise (#5) üzenetére


bteebi
veterán

Az VA-s volt? Talán egy évvel korábban kb. mindenki csak IPS-t használt. El is vették a kedvem az LCD-ktől. Egy OLED persze így is, úgy is jobb lenne, de a beégés még mindig probléma valamelyest, úgyhogy általános célra (2 kisgyerek mellé) nem mernék OLED-et venni. "Mozizós" TV-nek, meg a mi hálószobánkba jöhetne, de nappaliba nem merném tenni.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#7) PTM válasza bteebi (#6) üzenetére


PTM
junior tag

A TCL C8x5-ök tényleg klasszul sikerültek, ahhoz mérten ráadásul kifejezetten jó áruk van. VA panelesek, de még pozitívabb talán, hogy a local dimming nagyon jól működik bennük, játék módban is.

[ Szerkesztve ]

(#8) Qkac79 válasza PTM (#7) üzenetére


Qkac79
tag

Marmint a TCL-ben?

"You can't wait until life isn't hard anymore before you decide to be happy! ...Nightbirde

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.