Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-07-12 20:08:34

LOGOUT.hu

Az új hardverapróban beépített értékelési rendszerét használd, de ha szeretnél, itt is adhatsz e szabályok betartásával:
- akkor értékelt, ha már nem fog megváltozni a véleményed!
- rögzített pontokat az értékelésből nem törlünk
- hozzászólásodban szerepeljen a hozzászólásban üzletfeled neve, linkeld a megkötött üzletről szóló apróhirdetést és az üzletfél adatlapját is. például: kukoricajános: piros pont, mert megvettem ezt.
- hozzászólásod NE tedd OFF-ba, ezt a Topikgazdák teszik, ha lepontozták!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19551) Laci811


Laci811
csendes tag

Pirospontot kérnék winston_80-nak az üzlet gyors lebonyolításáért.

(#19552) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

nagy pirospont remusz911 és puff-puff fórumtársaknak hogy kedvező áron kaptam tőlük e-cigaretta alkatrészeket :) minden rendben volt ajánlom őket!

(#19553) fr3ntzen


fr3ntzen
aktív tag

Attila_26 - nak egy pirosat adnék korrekt gyors segitokesz. :R

PS4,PS3,PSP,PS One, Huawei p30pro, Canon Eos 7D, Valami i7es erőmű :) Instagram: heroldhenzphotography, henzherold

(#19554) Ghost84


Ghost84
aktív tag

Kérnék egy piros pontot Rick4 kollégának Synology 212j-ért. Nagyon korrekt és megbízható ajánlom mindenkinek :)

(#19555) gergoacc19


gergoacc19
csendes tag

Huawei X3 telefonért jár a piros pont zsolti1902-nek. Korrekt és szuper gyors üzleti partner. Külön köszönet a gondos csomagolásért!

(#19556) Lineup


Lineup
csendes tag

Szeretnék egy piros pontot kérni DarkRider fórumtársnak ezért az üzletért: Dungeon Siege III . Megbízható és pontos volt mindenkinek ajánlom! :R

(#19557) Corsair12345


Corsair12345
csendes tag

Szeretnék kérni egy pirosat [jaky90]fórumtársnak
[ezért] az üzletért!

[ Szerkesztve ]

(#19558) Viper26


Viper26
nagyúr

Piros jár JohnnyX kollégának, ezért a vásárlásért, köszi! :R

iPhone 15 Pro | FR 955

(#19559) spywear


spywear
tag

Kérnék pirosat [ezért az] üzletért kollégának [deraponak] köszönöm a vásárlást! :R

Megbízhatóságom: Találat spywear felhasználónak 21 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi fórumon! az új fórumon pedig 291 pozitív értékelés SZÁMOM:06203443021 Viberen is wats up is

(#19560) Apika


Apika
Közösségépítő

Eddig frissítve, a piros pontokat kiosztottam...
___________________________________________

(#19561) Idiofil


Idiofil
aktív tag

Nem tudom mennyiben változott a rendszer, de szeretnék értékelni az egyik vásárlómat.
Kérnék Szipi -nek egy váráslói piros pontot, az üzlet tárgya egy Galaxy Nexus.
Minden példaértékű volt, zökkenőmentes, gyors ügyintézés ;)
Üdv

"Those who want respect, give respect"

(#19562) Drizzt01


Drizzt01
őstag

Szeretnék kérni egy pirosat lazydawed kollégának , ezért az üzletért . Minden a megbeszéltek szerint zajlott . Csak ajánlani tudom a vele való üzletet .

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#19563) embe


embe
nagyúr

Kérek egy PHiros pont bejegyzést adorjant fórumtársnak. Itt a helyi adás-vétel fórumban kerestem DDR2-es ramot. Jelentkezett, és a megbeszélés után leszállította a keresett modulokat.
Köszönöm!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#19564) Weaver


Weaver
senior tag

drater-nek [link] mehet a piros, mint vevő, ezért az üzletért:
[link]

korrekt, megbízható!

(#19565) waithEard


waithEard
őstag

Pirospont jár csirkes11 kollégának. Pontos , korrekt fél, ajánlom mindenkinek. Ezt vettem tőle. :R

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#19566) Weaver


Weaver
senior tag

Termi92-nek [link] mehet a piros, mint vevő, ezért az üzletért:
[link]

korrekt, megbízható!

(#19567) joky72


joky72
csendes tag

Pirosat szeretnék kérni winston_80 kollégának [link]ezért az üzletért [link]. Vinyokat vásároltam tőle,okés volt minden
Gyors megbízható.

(#19568) derapo


derapo
tag

Kérek szépen spywear kollégának egy pirosat,ezért az üzletért. Megbízható eladó mindenkinek ajánlom.

https://www.youtube.com/watch?v=etVHIG8i_Ls

(#19569) TnR OFFICIAL


TnR OFFICIAL
csendes tag

Szeretnék kérni egy pirosat [Steve(AMD)] felhasználónak !
Gyors, megbízható ! ezért az üzletért

[ Szerkesztve ]

Felelősségem teljes tudatában kijelentem, hogy az oldalon közölt adatok a valóságnak megfelelnek. ! Aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart, és ezzel kárt okoz, csalást követ el "

(#19570) Sareth


Sareth
senior tag

Hát eljött az utolsó értékelésem kiosztásának az ideje is...

Kérnék egy pirosat Joey03 kollégának. Egy Bioshock II. Artbook-ot vásároltam meg tőle innen. Az üzlettel minden rendben volt ezúton is köszönöm szépen.

Ha már köszönetnyilvánítás. Itt ragadnám meg az alkalmat hogy minden önkéntes piros pontozónak megköszönjem az eddigi önfeláldozó munkáját. Még ha nektek sok munkátok is volt vele de nekem hiányozni fog ez az értékelős topik és vele együtt a régi apró. Köszi minden fiúk...

(#19571) HyppoDrome


HyppoDrome
csendes tag

Szeretnék kérni egy pirospontot *Szájber* kollégának a megbízhatóságáért és a gyors üzletért. :R

(#19572) allexr


allexr
csendes tag

Szeretnék kérni egy piros pontot Jamy01 fórumtársnak
ezért a fantasztikus kártyáért

Amit ajánlott, azt kaptam!
Korrekt, gyors, pontos, megbízható eladó!
Csak ajánlani tudom!

(#19573) allexr


allexr
csendes tag

Szeretnék kérni egy piros pontot Cleinor fórumtársnak
ezért az átalakítóért!
Tökéletes állapotban van, bontatlan, perfekt.. még műanyag szagú volt :)

(#19574) i400


i400
senior tag

Piros pont opeter87 kollégának az alábbi üzletért!!! :R

(#19575) gabi123


gabi123
senior tag

Sanchezsa kollégának jár a piros ezért az üzletért!

Forza Ferrari!

(#19576) stawros


stawros
tag

Pirospontot kérnék az üzletért beldecki kollégának.Korrekt vevő... :)

Ha nem érsz el telón hagyj privit, mindenképp válaszolok, ahogy időm engedi.Ha privátra nem válaszolok az azért van mert nem vagyok gép előtt, jelenleg.

(#19577) vmiki4


vmiki4
tag

Szeretnék kérni egy piros pontot ronin73 fórumtársnak ezért az iPhone tokért! :R
Gyors és nagyon korrekt eladó! :C

Privátra illik válaszolni!

(#19578) Trinityy


Trinityy
csendes tag

Szeretnék kérni egy pirosat [joky72] kollégának [ezért] az üzletért. Pontosan és gyorsan kifizette a terméket amit postán kapott meg.

[ Szerkesztve ]

(#19579) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Kérek egy hatalmas pirospontot Pistma kollégának hogy megvásárolta ezt
a Pentium D 945 procimat
Nagyszerű partner ajánlom másoknak is. :R

(#19580) Jamy01


Jamy01
csendes tag

Kérnék egy "vissza-pirosat" [allexr] kollégának [ezért] az ügyletért!!! Full korrekt és gyors!!! ;)

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#19581) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

voodooman fórumtársnak kérek egy pirospontot a DT880 fejhallgatóért!

(#19582) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Sziasztok

Először is, mind örülünk az új Hardverapro-nak, végre van saját értékelési rendszer! :)
Ha jól sejtem, már mindenki, vagy is a legtöbben megtaláltátok az új értékelési lehetőséget
Minden hirdetésnél láthattok egy ilyen gombot / menüpontot, itt tudtok értékelést adni egymásnak, vásárlás illetve eladás után.

A legfontosabb, hogy senkinek(!) nem tudjuk átvinni az előző (itteni piros pont) pontjait az új rendszerbe!
Mindenki nulláról kezd, ezért megkérünk titeket, hogy szép lassan ott kezdjétek el az értékelések leadását. A topikot továbbra is lehet használni egyelőre, nem tudjuk meddig, de a frissítések mennek továbbra is az atw-s oldalon. Viszont szép lassan mindenki térjen át az új lehetőségre, hogy egy rendezett eladási oldalra tévedjen minden új és régi vásárló illetve eladó :)
Reméljük szépen lassan (igazából reméljük, hogy gyorsan:) ), mindenki hozzászokik az új oldalhoz, és mindenki megszereti, és reméljük, hogy az új rendszer segítségével még hatékonyabban ki lehet majd szűrni a csalókat, ezzel is biztonságosabbá téve az oldal használatát.

További Jó Üzletelést, Fórumozást, és További Szép Estét Mindenkinek!

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#19583) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

Pirosat kérnék Viper26-nak ezért az üzletért. :R

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#19584) DeathAdder válasza enginev3.0 (#19582) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ez a piros pont dolog fáj legjobban az egész újításban, de azért köszi a felvilágosítást.

(#19585) Gaabbaa


Gaabbaa
aktív tag

Sziasztok!

piros pontot kérnék szépen Locsi kollégának ezért az üzletért: [link]. Korrekt, megbízható eladó! :K

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#19586) imiadmin


imiadmin
őstag

dane fórumtársnak kérek egy pirosat ezért a bizniszért...

(#19587) bercii


bercii
csendes tag

Sziasztok!

Hatalmas pirospont tamas.nick fórumtársnak ezért az üzletért!

Üdv

bercii

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?sfor_all=bercii&submit= EMAIL: headset1000@hotmail.com TELEFONSZÁM: 06-20-543-1969

(#19588) KiSSuE


KiSSuE
tag

Szerernék kérni egy pirosat zka79 kollégának, a tőle vásárolt intel 478 hűtőért. Korrekt eladó.

A szex olyan, mint egy számítógépes játék: A szerencsésebbeknek mászkálós-lövöldözős, a kevésbé szerencséseknek stratégiai, a pecheseknek meg szimulációs.

(#19589) maxxenergie


maxxenergie
senior tag

Kérnék egy Phiros pontot iniedra kolléga részére. Minden a megbeszéltek szerint zajlott, hibátlan a termék is köszönöm. :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#19590) maxxenergie


maxxenergie
senior tag

Kérnék egy PHIROSAT bazsy_ kolléga részére ezért a kártyáért, melyet rugalmasan eljutatott hozzám. Bátran ajánlom mindenkinek. Köszönöm. :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#19591) maxxenergie válasza CocooN-z (#18171) üzenetére


maxxenergie
senior tag

CocooN-z részére a viszont Phiros, a HDD-k -ért. Minden a megbeszéltek szerint zajlott. Köszönöm. :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#19592) bAtt001


bAtt001
addikt

kano-nak szeretnék egy pirosat kérni, ezt vettem tőle, minden rendben volt, gyors, korrekt eladó :K

(#19593) N_A_S


N_A_S
veterán

Imi91 fórumtársnak kérnék egy pirosat, a következő bizniszért: Western Digital (WD), Claviar Blue 320GB

Korrekt, megbízható eladó! :R

https://tinyurl.com/phnas

(#19594) lazydawed


lazydawed
csendes tag

Én viszont kérnék egy pirosat Drizzt01 felhasználónak, ezért az üzletért. Nekem volt ilyen kártyám és a megbeszéltek szerint nagyon gyorsan lezajlott az üzlet! Csak ajánlani tudom!

(#19595) Remington


Remington
őstag

Pirospontot érdemel Atom_Anti a ramokért.

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#19596) spiritex


spiritex
veterán

Hatalmas piros pont jár Slownz részére a gyors és korrekt Üzletért, ami most konkrétan egy Sansa Clip+ volt.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#19598) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

a topikot átmenetileg megnyitjuk, hogy addig is, amíg kikalapáljuk az új rendszert, itt is lehessen pirosat adni. de mindez egy-két napra szól csak reményeink szerint, mert addigra hibamentesen feláll az új.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#19599) Zso Ro


Zso Ro
senior tag

Akkor addig is szeretnék kérni egy pirosat spiler666 kollégának a kártyáért

OFF: Azokkal a pirosakkal mi történik,melyek az új rendszer előtt lettek megszerezve?Át lesznek vezetve az új rendszerbe?
Köszi a választ

[ Szerkesztve ]

(#19600) Parci válasza Zso Ro (#19599) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

NEM!

de ugyanúgy lehet hivatkozni rájuk, belinkelni őket, mint eddig.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.