Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3901) bob011


bob011
tag

Egy kover piros pont colos890721 -nek egy GeForce Ti4200 videokari bizniszert.

(#3902) gee84


gee84
tag

Újabb pirospontokat osztanék:
mormota9-nek, egy processzorért
jege84-nek pedig az LCD kijelző-ért

(#3903) Calibra72


Calibra72
aktív tag

Egy nagy piros pont borsi kollégának,,jó volt vele üzletelni!!!

(#3904) gee84


gee84
tag

Na még két pirospont:
fricz19-nek a procihűtőért
z00mhead-től pedig egy jó kis vga kártyát sikerült beszereznem

(#3905) Sanya595


Sanya595
senior tag

Piros pont jár : hyperlac kollégának ezért a biznisz -ért.Korrekt,gyors,pontos vevö!

(#3906) Santosh válasza kNG (#2) üzenetére


Santosh
tag

Pirospont irsaab -nak ezért az üzletért Korrekt eladó.

(#3907) boxer200


boxer200
csendes tag

Piros Pont SpZ -nek [link] :R

[ Szerkesztve ]

(#3908) boxer200


boxer200
csendes tag

piros pont rvn_10 -nek ! [link]

(#3909) Zoloo


Zoloo
csendes tag

Nagy piros pont ezért a Vásárlásért High-technek

Lap:Gigapyte 965P-S3 Proci:Q8200 2,4Ghz Hűtő:Coller Master Hyper TX3 Videokártya:Asus 8600Gt 512Mb Ram:4Gb

(#3910) Reszi


Reszi
tag

Piros pont riov -nak a gyors ér korrekt üzletért

(#3911) Rolci


Rolci
tag

Piros Pont jár cliorn fórumtársnak, ezért az üzletért:
Eladó Új Gigabyte HD 5970 2gb DDR5

(#3912) kimi02


kimi02
őstag

Egy pirosat kérnék plaszy fórumtársnak ezért az üzletért.

Megbizható tag.

(#3913) .tnm


.tnm
addikt

gépet bővítettem, szal tömbösítve jönnek a pirospont kérések:

speti03 -nak ezen VGA zökkenőmentes megvásárlásáért

Savanya -nak ezen VGA eladásáért

icecave -nek ezen ram-ok eladásáért

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3914) kimi02


kimi02
őstag

Még egy pirosat kérnék citrom904-nek ezért az üzletért

Megbizható fórumtárs.

(#3915) Savanya


Savanya
addikt

Pirosat kérnék .tnm - nek ezért .

Köszönöm az üzletet :R

Mobilszámom: 70-516-8068

(#3916) Spire


Spire
csendes tag

Szeretnék palbence kollégának egy -ot adni a következő üzletért! Korrekt, megbízható!!! Ilyen embereket sokat a HP-ra :R :R :R !

Olyan sokoldalú vagyok, hogy az már majdnem gömb!

(#3917) izomtibor


izomtibor
csendes tag

Egy jó nagy kövér pirospont [kgergo23]
kolegának [ezért] a korrekt üzletért

[ Szerkesztve ]

(#3918) rvn_10 válasza boxer200 (#3908) üzenetére


rvn_10
senior tag

Pirosat seretnék kéri boxer200-nak ezért az üzletért.

Gigabyte B760M Gaming X, I5 13400, 2x16 DDR4 Corsair Vengeance 3600Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

(#3919) Grof-Zero


Grof-Zero
tag

Szeretnék kérni egy pirosat whabaky kollégának az alábbi ramokból vett meg egy db-ot korrekten fizetve, csak ajánlani tudom.

Thx
Üdv

Grof-Zero, mindig írd meg mi iránt érdeklődsz privátba, mert nem 1 db hírdetésem van, thx.

(#3920) Pusztító88


Pusztító88
csendes tag

Micuir_M érdemes üzletelni kiváló partner korrekt mindenkinek ajánlom

XBOX360 Gamertag: PusztitoHUN Skype: v.robin

(#3921) Daert


Daert
őstag

Piros pontot kérek Iron Head kolegának.EZt vettem tőle.
Korrekt,rugalmas eladó volt.

(#3922) G4ga válasza izomtibor (#3917) üzenetére


G4ga
őstag

izomtibor-nak jár a piros visztont!
ezért. Ö vette meg a Little Sister figurát!

Amennyiben van lehetöség kérnék egy Moderátort javitsa ki az Ö pirosát, ugyanis kgergo23 nevét linkelte az enyim helyett! Nagyon köszönöm!

(#3923) izomtibor


izomtibor
csendes tag

Egy piros pontot adtam kgergo23nak de nem őt illeti sajnos félreírtam a kövér piros[G4ga] illeti [ezér] a korrekt üzletért

(#3924) Grof-Zero


Grof-Zero
tag

Szeretnék egy piros pontot kérni flashr kollégának az alábbi hirdetésből vette meg a maradék összes ramomat :)

Thx
Üdv

Grof-Zero, mindig írd meg mi iránt érdeklődsz privátba, mert nem 1 db hírdetésem van, thx.

(#3925) Iron Head


Iron Head
csendes tag

Sziasztok!

Daert kollega megérdemel egy piros pöttyöt, mert pontos és becsületes vásárló. Ezt vette meg tőlem ma délelőtt.

Nyugalom, a hosszú élet Ritka!

(#3926) kaktusz2


kaktusz2
tag

merlinmesternek 1 piros kijár mert!
oda figyel a részletekre korrekt megbizható

(#3927) ztoldy


ztoldy
senior tag

Pirospontot érdemel lorinczatti, ebből vásárolt tőlem.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#3928) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Piros pont chruze fórumozónak egy Resident Evil 5 játékért, melyet tőle vettem. Korrekt, pontos, jó kommunikáció, minden rendben volt.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#3929) sapphie


sapphie
csendes tag

pirospontot kérnék [winhate] kollégának ezért az üzletért [maxtor_6y120l0]

(#3930) AI-Tom


AI-Tom
csendes tag

04ahgy kollégának, eladott egy Kingston 667-es modult nekem, minden rendben zajlott személyesen boltoltuk le. [link]

(#3931) Eddie141


Eddie141
senior tag

Piros pontot kérnék AttiQa kollégának a remek N95 8Gb-ért! El is hozta nekem. Korrekt eladó, csak ajánlani tudom mindenkinek.

(#3932) 04ahgy válasza AI-Tom (#3930) üzenetére


04ahgy
nagyúr

AI-Tom is megérdemli a pozitívot, nem az első bizniszünk volt. Egy Kingston 667MHz 1024MB DDR2 modult vett tőlem, bontatlanul, garisan.

kisninja - 2*2GB memóriát vásárolt tőlem, mely üzlet nem mostanában, de itt köttetett.

kkriszx - hibás RAM-ot vettem tőle, postával. Itt történt: [link]

harfox - Biostar 945GZ Micro lapot vett, személyesen a Nyugatiban futottunk össze. Még 2009-ben. Kissé elmaradtam a pirossal. :U

audigy - Egy nVidia Gigabyte GeForce 9500GT videokártyát vett tőlem [link], a körúti McDonaldsban találkoztunk. Minden rendben zajlott, ajánlott vevő.

Haart - 2GB 1333MHz Kingmax DDR3 memóriát vett tőlem, a Westendben találkoztunk személyesen.

Pretested processzort is árultam ám, Athlon X2 5000, garantáltan négymagosítható verzió. Az alábbi úriemberek mind-mind vettek egyet belőle, ki személyesen, ki pedig postán. Na jó, van aki hármat is. :) Jár nekik a pirospont!
poffsoft
fkaresz
kormi0312
kooc
aginor
amigo87
adamka16
olta
alias_bobo
HaZsolt
Maestrohun

Tim82 - Egy Dawn of War Dark Crusade játékot vett tőlem. [link]

Paul119 - MSI Radeon HD5850 volt a postás, utánvételes biznisz tárgya. Sokan akarták azt a kártyát megkaparintani, de övé lett.

elithun - Egy Gigabyte P35-DS3P alaplapot vett, nagyon korrekt srác.

Calibraman2 - GA-K8VM800M alaplapot vett tőlem, és a legnagyobb rendben zajlott minden.

ProEvoFan - DIRT2 kódot küldtem neki e-mailben, majd a kupont küldtem neki postán, miután ő elutalta az árát. Korrekt vásárló.

arpadmaigc - A ceglédi vasútállomáson hoztunk össze egy személyes találkozót, egy WD5000AAKS elboltolása okán. Nagyon pontos és korrekt üzletpartner!

hegeanabol - 3200+ Venice processzort bizniszeltem vele. A hirdetés még az előző nickjén van, de elhamarkodottan és igazságtalanul bannolták - szerintem. Velem 3 (!!!) üzletet is kötött, olyan cuccokat, amik akár jöhettek volna hibásan is, de nem így jöttek, hanem tökéletes, működő állapotban. :R

Elnézést az ömlesztett, kisregényes hsz-ért, de el voltam maradva sokak pirospontjával. Ez lenne a törlesztésem.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#3933) wipes


wipes
senior tag

Aracone kollegának szeretnék egy nagy pirosat kérni a jó kis laptop billentyűzetért

(#3934) Zirowe válasza Adri0119 (#3884) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Köszönöm.:R

Én is kérnék egy pirosat Adri0119nek ezért.

Pontos, megbízható, türelmes!
Ajánlom mindenkinek!:)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3935) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

koviprog fórumtárs részére szeretnék kérni egy piros pontot ezért az üzletért.
Az XBOX360 remekül működik. :R

(#3936) kaktusz2


kaktusz2
tag

sajnos ujonc vagyok de igyekszem tanulni:DD

módositanám az elözö h.szólásom hogy értékelhetö legyen

[link] 1 nagy pirosat
kérnék bevésni mert üzleteltem vele ezt[link]
megbizható korrekt eladó

remélem most jól csináltam és értékelhetö a h.szólás

(#3937) boogie84


boogie84
veterán

Sziasztok. kezu kollégának egy fekete pont! Ezen apróhirdetés utolsó hsz-ében írtam a kollégának h csomagolja a terméket. 1. nem új a termék, 2. garancia is csak 1 hónapos ,és az is csak úgy , h megoldható esetleg. Ergo nem korrekt üzletember. A csomagolás a kért megoldással ellentétben egy csomó ragasztószalag (ezzel megspórolva azt az összeget amit én kifizettem neki) a gyári dobozra, amivel szépen leszedtem a hologramos matricákat. :((( Kartondobozban vártam, nem pedig a gyárit átszalagozva.
Inkorrekt üzletember. :(

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#3938) FlashR


FlashR
tag

Kérnék kNG -nek egy nagy pirosat ezért az üzletért, ugyanis rendkivül korrekt üzletfél és mert van egy szép nővére akivel volt szerencsém találkozni :B

300 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#3939) kaller1


kaller1
veterán

Kérnék egy pirosat feljegyezni spec06 kollégának. 6230i alaplapot vitt, a megbeszélt helyen és időben percre pontosan megjelent. :R

.::> <::.

(#3940) DavideX


DavideX
aktív tag

Kérnék egy pirosat énis bakerman89 kollégának ezért :)

(#3941) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Piros pötty XuChi fórumtársnak, aki egy ASUS Rampage Formula lapot vett tőlem, még február végén. Nagyon korrekt srác, igen pontosan érkezett a villámtalira, azonban másnap ismét találkoztunk, és visszavettem az alaplapot, ugyanis az nem működött. Kár érte. A garis problémát is korrekten, higgadtan kezelte. Ajánlott!

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#3942) bakerman89 válasza DavideX (#3940) üzenetére


bakerman89
tag

Énis kérnék egy pirosat DavideX kollegának ugyan ezért[link]

[ Szerkesztve ]

(#3943) spec06 válasza kaller1 (#3939) üzenetére


spec06
csendes tag

Szintén jár a piros pötty Kaller1 kollégának a 6230i alaplapért, tökéletesen szuperál :)

[ Módosította: Sareth ]

(#3944) "Infinity"


"Infinity"
aktív tag

Kérnék egy pirosat bevésni Chaplin kollégának is , a GTX285 kártya üzlete rendben és gyorsan zajlott le. http://hardverapro.hu/apro/galaxy_gtx285_1gb_standard_elado_gyarilag_heat-pip_2/hsz_1-50.html

(#3945) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Piros pont Gardo fórumtársamnak is. Még márciusban cseréltünk, ilyeneket. Én négy darabot kaptam, cserébe adtam egy Sapphire Radeon HD3650-t.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#3946) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

marcus.fenix - ő is jogosult egy pirospontra, mert egy Assassins Creedet vett tőlem meg, utalt, postáztam. Teljes mértékben korrekt vásárló.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#3947) C64 válasza "Infinity" (#3944) üzenetére


C64
őstag

Piros pont "Infinity"-nek a vásárlásért!

[ Szerkesztve ]

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#3948) Pregator


Pregator
újonc

04ahgy-nak is jár a piros pont az áru átvételének lebonyolításával kapcsolatban rugalmas és pontos volt.

(#3949) Gardo


Gardo
tag

Piros pont [04ahgy] fórumtársamnak! Rendkívül korrekt és kapcsolattartó! Még márciusban cseréltünk [Pendrive-kat]. Én négy darabot adtam, cserébe kaptam egy Sapphire Radeon HD3650-t. Köszi és ajánlom!

Annyi vagy, amennyit a szavad ér.

(#3950) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Piros pont merkava fórumtársamnak. AsRock K8 Combo-Z (754 és 939 egyszerre!) alaplapot vettem tőle, vacsi újonnan. El is hozta, atomkorrekt eladó!

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.