Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3601) trinity2


trinity2
csendes tag

Piros pötty rx7tommy -nak ezért a kis bizniszért: http://hardverapro.hu/apro/iphone_3g_alkatresz_csomag/hsz_1-50.html

-Sok nő jóhíre a férfiak hallgatásán múlik...Üdv : trinity

(#3602) dongo1208


dongo1208
csendes tag

feri555-nek FEKETE PONT. Az indok: a hirdetésen az árakat naponta változtatgatja, a vevő által lefoglalt termékeket nem adja el neki, indokolva hogy más hamarabb ment érte és többet fizet, aztán másnap felrakja újra a hirdetést... Sokat variál, szerintem azt se tudja, hogy el akarja-e adni vagy sem...

(#3603) nagyix


nagyix
csendes tag

Kérnék egy hatalmas piros pontot coolermaster fórumtársnak ezért a tökéletes plexi tetőért

"Szolgálunk és védünk" halálunkig! (köszönjük Viktor "király")

(#3604) dozó


dozó
tag

Kérnék egy nagy piros pontot bundata kollégának, nagyon korrekt gyors és kitűnő munkát végez, mindenkinek csak ajánlom akinek

ilyen jellegű problémája van.

[ Szerkesztve ]

(#3605) QwerG


QwerG
tag

Szeretnék kérni egy nagy piros pontot Grof-Zero kollégának az alábbi hirdetését.

(#3606) trinity2


trinity2
csendes tag

Piros pontot repítenék : ezért a bizniszért :
ry7tommy kollegának!

-Sok nő jóhíre a férfiak hallgatásán múlik...Üdv : trinity

(#3607) trinity2


trinity2
csendes tag

Pozitív vélemény rx7tomy kollegának az iPhone kiegészítős biznisz lebonyolítása alkalmával :K

[ Szerkesztve ]

-Sok nő jóhíre a férfiak hallgatásán múlik...Üdv : trinity

(#3608) tozo63


tozo63
tag

Kérnék LGLuke Úrnak egy pirosat,a korrekt pontos megjelenésért és vásárlásért.Az üzlet. :R

(#3609) marcipan72


marcipan72
csendes tag

Piros pont spartan1 fórumtársnak ezért az üzletért. Előreutalás után azonnal postázott,mindenkinek ajánlom :K

Lusta pásztor mellett gyapjút szarik a farkas

(#3610) sNORh


sNORh
addikt

rento megérdemel egy nagy pirosat előre utaltam neki 50k-t egy q9650-re, hibátlanúl kaptam meg.. köszönöm neki topikja nincs mivel én hirdettem hogy érdekel, a topikom

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#3611) Rottweiler89


Rottweiler89
aktív tag

Piros pont keroatis kollégának ezért az üzletért!Gyors,megbízható eladó! :K

Üdv: Rottweiler89

(#3612) riska1982


riska1982
tag

Piros Pont Attix82 kolegának! Kiváló korrekt és pontos üzletember! Ő álltala gazdagabb lettem egy 3. generációs Ipod Shuffle készülékkel, amit az alábbi hírdetésen hírdet: IPod
:R

https://autofejlesztes.hu Ahol az autódhoz szinte mindent megtalálsz. 06/70-507-08-38

(#3613) keroatis


keroatis
tag

Egy nagy piros pontot kérnék Rottweiler89 -nek, ezért az üzletért : AMD Phenom II " X4 B50 BE " . Korekt gyors és megbizható vevő ! :R

[ Szerkesztve ]

(#3614) ÉM


ÉM
tag

Kérnék egy pirospöttyöt Recon fórumtársnak ezért az üzletért. Minden a megbeszéltek szerint zajlott. Nagyon korrekt üzletfél! Köszönöm!

(#3615) szotyivaan


szotyivaan
csendes tag

Egy piros pontot kérnék szépen rx7tomy kollégának a sikeres üzlet miatt :R

[ Szerkesztve ]

Sztreccs Strucc Cucc...Három napi gyakorlás az elsajátítása.

(#3616) usane


usane
csendes tag

Egy pirospontot kérek Willowfield
kolléga részére ezen üzlet korrekt lebonyolításáért.

x x x

(#3617) Breaker


Breaker
tag

Hali!

Egy piros pont jár sbt kolleganak, a gyors es korrekt lebonyolitasert, ebben a businessben (Halo 3 ODST):

http://hardverapro.hu/apro/eredeti_jatekok_xbox360-ra/friss.html

Udv,
Breaker

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#3618) LGLuke


LGLuke
őstag

Egy hatalmas pirosat kérek Benoe77 kollégának a rendkívül korrekt üzletért!
Nagyon gyors és pontos üzletfél.
Íme a deal.

(#3619) tkesy


tkesy
őstag

.

Ph! megbízhatósági oldal idáig frissítve!

.

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#3620) Prohard22


Prohard22
csendes tag

Egy nagy piros pontot kérnék beirnihttp://hardverapro.hu/tag/mukika66.html kollegának az alábbi üzletértAsus EN9500GT Megbizható és pontos KÖSZÖNÖM

[ Szerkesztve ]

CPU: Intel(R) Core(TM) i9-9900K CPU @ 3.60GHz Alaplap: Asus TUF Z390 Plus Gaming GPU: GeForce RTX 2070 SUPER RAM: KIngton HyperX Predator RGB32GB 3200MHZ M.2SSD 500GB Samsung EVO Vízhűtés: Cooler Master ML240L V2 RGB Cooler Master MB520 RGB Ház

(#3621) Madmax81


Madmax81
aktív tag

Szeretnék adni egy pirosat ladaracer kollégának a korrekt, gyors üzletért.

1956-2010 07.22 Varga László

(#3622) Antimatrix válasza kte0 (#3528) üzenetére


Antimatrix
tag

piros pontot kérek kte0 fórumtársnak ezért a halk Gigabyte Vga-ért
most is vettem tőle és korrekt módom járt el a postával becsomagolással beltartalommal - külön védte a VGA-t és külön becsomagolta!!!

öröm egy ilyen korrekt emberrel üzletelni :C

[ Szerkesztve ]

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#3623) Antimatrix válasza Zozzy (#3543) üzenetére


Antimatrix
tag

piros pontot kérek Zozzy fórumtársnak ezért a halk MSIVga-ért
most is vettem először - ez szerintem folytatódni fog
a postával becsomagolással beltartalommal - ugy bevédte boborékos fóliával szvsz szerint egy repülőgépről való ledobást is túlélne biztos működne -1szóval katonai atombiztos PH csomagolás + külön védte boburékkal a VGA-t

öröm egy ilyen korret emberrel üzletelni :C

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#3624) Lacimacika


Lacimacika
csendes tag

Üdvözlet.Szeretnék adni egy hatalmas pirospontot Lujgi kollégának ezért az üzletért Logitech Z5500 mélyláda .Előreutaltam a megbeszéltek szerint küldte is a csomagot.Csak ajánlani tudom megbízható partner ;) :K . :R Ja a csomag bombabiztosan be volt csomagolva :C .

[ Szerkesztve ]

(#3625) colos890721


colos890721
tag

gabx76 társunk teljesen megbízhatóan viselkedett ebben az üzletben.
Csak ajánlani tudom minden kedves kollégának, mivel gyors, rugalmas és megbízható.

colos890721 felhasználónak 176 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! https://www.faceboook.com/compharvest https://comp-harvest-kft.business.site/

(#3626) kopy33 válasza Hege1234 (#3530) üzenetére


kopy33
tag

Hege1234 -nek is jár a piros pontos megbízható szavahihető vásárló.

Tel:70négy57251négy

(#3627) szab.tam


szab.tam
nagyúr

pirosat kérnék tome.jr -nak ezért .

pontos, korret eladó.
köszönöm!

:R

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3628) szumo


szumo
senior tag

Piros pont smog86 kollégának, ezért az üzletért.
Korrekt gyors ügyintézés, a kései óra ellenére.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#3629) tome.jr válasza szab.tam (#3627) üzenetére


tome.jr
addikt

Jár a piros pont szab.tam kollégának ezért az üzletért. Gyors, pontos, korrekt üzletfél.

[ Szerkesztve ]

(#3630) gabx76 válasza colos890721 (#3625) üzenetére


gabx76
senior tag

colos890721 részére szintén pirospont jár - ugyanazért :)

(#3631) petrelli86


petrelli86
aktív tag

N-vidi-A fórumtársunknak kérnék egy pirosat a gyors üzletért..

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#3632) Prohard22


Prohard22
csendes tag

http://hardverapro.hu/tag/mukika66.html egy nagy piros pontot kérnék mukika66
ezért az üzletért http://hardverapro.hu/apro/asus_en9500gt_di_1gd2_v2/hsz_1-50.html
megbizható és pontos :R

CPU: Intel(R) Core(TM) i9-9900K CPU @ 3.60GHz Alaplap: Asus TUF Z390 Plus Gaming GPU: GeForce RTX 2070 SUPER RAM: KIngton HyperX Predator RGB32GB 3200MHZ M.2SSD 500GB Samsung EVO Vízhűtés: Cooler Master ML240L V2 RGB Cooler Master MB520 RGB Ház

(#3633) bananjoe


bananjoe
csendes tag

Ombi5-nek jár egy piros pont ezért az üzletért. Előre utaltam neki, minden ment simán.

(#3634) msajt


msajt
csendes tag

kérnék egy pirosat[danomiki]tagtársnak a gyors ,korrekt ügyintézésért:[nyomtatófej]

(#3635) baphomet


baphomet
senior tag

Pirospont Crus-nak ezért az üzletért. Előre utaltam neki, semmi gond nem volt. Megbízható, segítőkész eladó.

(#3636) Crus


Crus
őstag

Szeretnék egy szép kövér pirospontot adni dzsikonzols úrnak, ezért az üzletért mert megbízott bennem, előreutalt és semmi gond nem volt.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#3637) toga007


toga007
tag

Piros pont jár az elmúlt heti üzleteimért:

coulthard kollégának ezért a remek tápért.A csomagot időben postázta,hiánytalanul,és hibátlanul érkezett meg.Megy már egy hete kb. a gépben.A legnagyobb problémát igazából a gépbe szerelés okozta...

Juszan kollégának is jár egy óriás piros.
Ezt, és ezt vittem el tőle cakk-pakk postával, és hát meglepődtem mikor kibontottam.
Az utolsó 20 forintos EDO ramig minden külön szakszerűen becsomagolva, kb mintha vmi fél millás cuccot hozattam volna Taiwan-ról.Szal minden elismerésem, és ajánlom mindenkinek...

+36 7O 532 II47

(#3638) rollerphreak


rollerphreak
csendes tag

Hatalmas piros jár [levi1108] egy zsír Cooler Master tápért!

NAGYON korrekt eladó mindenkinek cask ajánlom, forduljatok hozzá bátran!

where am I?

(#3639) N-vidi-A válasza petrelli86 (#3631) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Szintén nagy pirosat érdemel petrelli86 kolléga, gyors pontos üzletünk volt! :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#3640) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Pirospont elmaradásom törleszteném nekik:

freeeka - DIRT2 kupont vett tőlem postán.
joky72 - P5ND2 SE alaplapot vásárolt, szintén postai úton.
terrion - GeForce 210 típusú videokártyát cseréltünk KP + CPU-ra, postával.
atuci - AMD Athlon X2 5000 válogatott négymagosítható procit vett, nagyon pontos személyes talival.
bjozef - Egy kétmagosítható AMD Sempron 140-ért jöttel személyesen, ki is próbáltuk.
Sleepmore - AMD Athlon X2 5000 válogatott négymagosítható procit vett postával.
almafa42 - AMD Athlon X2 5000 válogatott négymagosítható procit vett, személyesen futottunk össze.
schlecker - Gigabyte EP45-Extreme alaplapot vett tőlem, utánvételes csomagként szállítva, Magyar kir. Posta által tanúsított hathatós közreműködéssel.

Mindannyiuk igen korrektnek, szavatartó üzletpartnernek bizonyult.

Felhasználót és adásvételt tudatosan nem linkeltem.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#3641) bossvico


bossvico
senior tag

pirosat neki

crabi, korrekt üzletelés volt megint. :R

R5 5600X AIO 240mm Cooler, MSI B550-A Pro, 32 GB Crucial DDR4, EVGA 750W, Sapphire Pulse RX 7700 XT 12GB

(#3642) pjani54


pjani54
csendes tag

Figyelmetekbe ajánlom VAN der BOSS kollégát egy gyors és precíz üzlet miatt.

2 db 1GB/400 DDR RAMot vásároltam Tőle; a hirdetést már törölte, így nem hivatkozhatok rá, pedig piros pontot érdemelne.

Üdv. mindenkinek

[ Szerkesztve ]

pjani

(#3643) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Deller2010 fórumtársnak jár egy pirospont, korrekt és gyors volt a biznisz :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3644) Crus


Crus
őstag

Szeretnék egy durván felhizlalt piros pontot adni baphomet játékos kollégának
ezért az üzletért, mivel megbízott bennem, előre utalt és mind a ketten elégedettek voltunk.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#3645) Fifi válasza drpele (#3529) üzenetére


Fifi
őstag

Jár a piros pötty oda is. :D
Köszönöm a vásárlást drpele-nek. :R

(#3646) kolakola


kolakola
tag

Egy nagy pirospont invasio kollégának ezért az üzletért. Korrekt volt, hibátlan árút küldött, tökéletes csomagolásban!

(#3647) pierpont


pierpont
csendes tag

piros pontot kérek pegazus részére az i5 650 procijáért

és milánp részére a geil ramok miatt

köszi!

(#3648) juszan


juszan
csendes tag

Hatalmas piros pontot kérnék toga007-nek a sikeres és gyors üzletünkért! :R
Örülök,hogy elégedett vagy,nekem mindig ez a cél! :))

[ Szerkesztve ]

(#3649) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

maximuska89-nak a CX400-IIért piroska

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#3650) dzsikonzols


dzsikonzols
csendes tag

Vissza is jár a pirospont Crus
kollegának a gyors korrekt üzletért.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.