Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Kingston v300 120gb ssd PROBLEM help (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Bacsi27


Bacsi27
csendes tag

Sziasztok, van egy olyan problémám hogy a mai nap folyamán vettem egy kingston v300 120gb ssd-t. Alapból a dobozra az van irva hogy 450mb/s irás és olvasás sebesség, az alaplapom amivel használom FM2-es (Asrock fm2a75 pro4-m) amin van 6 darab sata 3 csatlakozó, a bios bevan állítva ahci vagy mire, a kábel amit használok fekete SATA 6G szóval ezekkel nem lehet probléma. De mégis az eredmény írás és olvasási sebességnél közel sem azt mutatja aminek kellene lennie. Megjegyzem a töltési idő, reakció satöbbi az nagyon durva szóval bekapcsolom gépet 15 ig elszámolok és már firefoxban nyitom meg a facebookot. De azért idegesít hogy másolni csak 130 mpbs el tudok. Akkor miért van 450mbps irva a dobozra? Aki tud ebben segíteni kérem írjon köszi :R

Ja és a másik hogy teszteltem ezzel a crystaldiskmark programmal is abban is ilyen az eredmény de viszont olvastam hogy van ez a "0 fill" beállítás ezzel már megközelítette a dobozra írt sebességet. Ez mi lenne?

(#2) GrooveHero válasza Bacsi27 (#1) üzenetére


GrooveHero
addikt

Szia. BUÉK neked. Ugyan nem SSD-s topic, de azért próbáld meg itt, hátha tudnak segíteni. De itt meg minden bizonnyal. Legközelebb kérlek használd a keresőt, tapasztalatból mondom, hogy nem harap :N Ne nyiss egyből újat.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

A topicot zártam.

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Kingston v300 120gb ssd PROBLEM help (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.