Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) S W A T


S W A T
senior tag

Nos ? :)

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#2) FRENK1988 válasza S W A T (#1) üzenetére


FRENK1988
veterán

Akkor nyitok én: Nokia N82: ő 7 hónapos (régebben volt egy HTC Htyphoon ő pedig 1 éves). Általában évente szoktam cserélni de most szerintem maradni fog egy ideig.

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#3) (Bundás) válasza S W A T (#1) üzenetére


(Bundás)
addikt

Valami kutatás? :U

Júniusba lesz 3. éve, hogy egy Nokia 6230i társaságában gerjesztem az étert.

Vagy fel lesz újítva, vagy most lesz véve másik és azt is hosszú évekig szándékozom használni. Telefonálásra, SMS-re használom, másra pedig más készüléket, ennyi.

(#4) S W A T válasza (Bundás) (#3) üzenetére


S W A T
senior tag

Nem kutatás :)

Egyszerűen csak érdekel :D

Elég vegyesen vélekednek erről az emberek sokak szerint max 2-3 van 1 telefonba és tönkre megy sokan félévente egy évente cserélgetik mert megunják és vannak olyanok akik a "végsőkig" kihasználják tehát amég a készülék bírja addig használják akár 5 évig is.

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#5) Lenry


Lenry
félisten

egy 7 éves Nokia 3510-esem van... ebből nem nehéz kitalálni, hogy ritkán cserélek telefont :D

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) S W A T válasza Lenry (#5) üzenetére


S W A T
senior tag

MENNYÍÍÍÍÍÍÍ????????? !!!

Jól olvasom 7???

És hogy bírja ? A gombok stb.

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#7) (Bundás) válasza S W A T (#4) üzenetére


(Bundás)
addikt

Kasza Tibi évente 3-4 telefont zabál fel, mert mindig történik valami baleset a készülékkel, de a lényeg hogy Ő környezettudatos, hiszen nem dobja a kukába a telefonokat, a fiókjába őrizgeti - from MTV. :D

(#8) Lenry válasza S W A T (#6) üzenetére


Lenry
félisten

a gombok feliratai már teljesen lekoptak, úgyhogy már csak megszokásból tudom, hogy mi hol van, ezen kívül kifogástalan a külseje, bár nyáron tele volt sárga kukoricapollennel, valamikor télen sikerült teljesen kitakarítanom, akkut vettem bele pár hónapja, meg egy új hátlapot tavaly, mert a régi eltört. ennyi

ezzel az új akkuval most kb 4-5 napig bírja, és semmi komoly baja nincs
(néha nehezen érzi a * és a lefelé gombokat, de ez a legkomolyabb)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) bope87 válasza S W A T (#1) üzenetére


bope87
aktív tag

Hát én kb évente, de a rekord az 2 hónap volt amíg kibírta egy teló nálam. Nem volt baja, csak a jelenlegim jobban tetszett (5310) :D Ez Karácsonyig fog maradni :D

(#10) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Nem az ősidőktől kezdem, de amikor még SE K510-em volt azt hittem sokáig lesz, de fél év után eladtam és vettem egy W610-et. Azt öt hónapig használtam mert nem volt garanciás (olcsóbban jutottam hozzá) ezért lecseréltem egy már szintén új, de garanciás W610re :DDD

Azt több mint egy évig használtam, de komolyabbra és nagyobb kijelzőre vágytam így utoljára kicsit több mint féléve vettem egy P1i-t, amivel viszont már tényleg úgy vagyok hogy nem kell jobb. Sztem ezzel elleszek még egy 2-3 évig most már biztosan.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#11) Magnum_


Magnum_
nagyúr

10 hónapja megvan a mostani, hát lassan csereérett lesz, de nem azé' me' szar, hanem mert szeressük az újabbat :DDD de mellette van egy Nokia 3510em és egy 3510i-m szép új házban mindegyik :)

I humbly and respectfully decline™

(#12) S W A T válasza Lenry (#8) üzenetére


S W A T
senior tag

Ez mondhatom nagyon szép teljestmény.

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#13) mate0217


mate0217
aktív tag

Nekem egy 1 éves w580i-m van :)

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#14) nokia párti


nokia párti
őstag

Nekem meg van 1 Nokia 6220 c-oma mi 4hóanpos és egy Nokia 6233 ami lassan 2éves.És egy 6és fél éves 3410.
Volt olyan időszak,hogy 2 hetente cseréltem telefonjaimat.

(#15) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Jelenleg felváltva nyúzok egy 2-3 éves Nokia 1112-t egy pár hónapos Samsung M110-el. Kb fél évente szoktam venni valami "megérő" készüléket akcióban, aztán mindig visszatérek az alap készülékekhez. Utólsó eladott készülékem egy pár hónapos Nokia 3120C volt, aminek a hátlap rápattintásával megrepedt a középrésze. Mérgemben azonnal menesztettem, helyette lett a golyóálló Samsung. Azthiszem maradok az alap készülékeknél. Amit használok:
- Napi 1-2 hívás
-Havi 4-5 SMS
-Ébresztő
-Kihangosító.
Ennyi. Ez párosítva hosszú készenléttel, és jó hangminőséggel, nekem ennyi kell.

(#16) rudymester


rudymester
senior tag

Jelenleg egy Motorola V235-öm van, ami olyan 3 éves. Akkor cserélem csak, ha már nagyon tönkre ment és ennek lassan itt az ideje. Az akksija gyenge. Készenlétben kibír 3-4 napot (0-24 bekapcsolva), de ha 25-30 percet beszélgetek, akkor max 1 nap. Inkább smsre használom.

Összességében meg vagyok vele elégedve. A gombok jól működnek, ha esetleg nagyon összenyomom (farzseb stb), akkor kikapcsol, de ez valami kontakt hiba, mert egy ideig nem volt, most meg leverte a macska és csinálja. Nem tartom szűk helyen és kész. :N
A külseje kicsit zsebkopott és ha találnák hozzá akksit (BT50), egy pár évig még nem cserélném.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#17) stork13


stork13
aktív tag

Most volt 3 éves a Motorola v360-am. Előtte 4 évig volt egy Alcatel 715-öm. Előtte 2 évig egy Ericsson T28, azelőtt 1 évig Motorola Startac 120 előtte meg valami 450-es westeles féltégla.
Ésszel kell választani és bízni abban, hogy bírja a teló. :)

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#18) mate0217


mate0217
aktív tag

kb 2 évente van új telefonom szerintem ez normális :)

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#19) Mamuska válasza rudymester (#16) üzenetére


Mamuska
őstag

Itt van hozzá[link]. A BT60 nagyobb kapacitású, lehet jobban jársz vele. Nem kell csere, új aksi bele. :K

(#20) ABnormal


ABnormal
őstag

én egy nokia 3310-est használok,nemtudom,hogy mióta,de biztosan lesz itt valaki aki tudja,hogy mikor jelentek meg ezek a készülékek...én azóta használom...:)

(#21) Lenry válasza ABnormal (#20) üzenetére


Lenry
félisten

2000 negyedik negyedévben
akkor a tied se mai csirke :C

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22) S W A T válasza rudymester (#16) üzenetére


S W A T
senior tag

Akkor mértnem akkut veszel bele ?

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#23) rudymester válasza S W A T (#22) üzenetére


rudymester
senior tag

Ez az összenyomásra kikapcsolás zavar kicsit. Heti 1-2 alkalommal kikapcsol. Igazából nem is lecserélem, hanem veszek egy pannonos mobilt mellé, hogy párommal ingyen tudjunk dumálni. Bár az igazi egy 2 simes teló lenne és akkor csak az egyik zsebem húzná.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#24) legiaap


legiaap
nagyúr

Nekem már volt egy pár telefonom:
1. Siemens C45 (imádtam a bunyó és a doboz tológatós játékot benne)
2. Alcatel 512 arany színben (Kedvencem benne, hogy ha felállítottam az asztalra és rezgettem, akkor ment hátrafelé)
3. Nokia 3330 (snake forever volt ebben az időben)
4. Siemens ST55 (viszonylag jó volt a kamerája)
5. Siemens CXT65 (ez annyira nem volt nagy szám)
6. Samsung D600 (első felső kategóriás telefonom)
7. Samsung D900 (nyugodtan kijelenthetem, hogy tökéletes telefon)
8. Samsung U600 (legszebb külsejű telefonom)
9. Nokia N73 (első symbianos telefonom)
10. Samsung F330 (kitűnő zenefon)
11. Nokia N82 (az eddigi legjobb fényképezős masinám)
12. Samsung i780 (első qwerty-s pda-m)
Én ég az elején évente cserélgettem, A 6-os ponttól kezdve már félévente cserélgetem.
Hiába aki egyszer függővé válik... :)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#25) Jofi81


Jofi81
őstag

Több, mint 4 éve használok egy Nokia 6170-est. Amíg működik, nem tervezem lecserélni.

(#26) corlagon


corlagon
senior tag

BlackBerry 8310 + Nokia 3310 kombinacioval tolom, az egyik ceges de nem mondom meg melyik. Soha nem csereltem meg (sajat) telefont.

[ Szerkesztve ]

(#27) WD40


WD40
aktív tag

Nekem pillanatnyilag egy 6 éves 6100 van, marha jó benne, hogy simán megy még mindig az 1 hetes készenléti idő. Holnaptól pedig, ha minden jól megy, újítás lesz :)

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#28) aphra2 válasza ABnormal (#20) üzenetére


aphra2
aktív tag

Jelentkeznék a 3310-est használok táborába, idejét már nem tudom mikor vettem vadi újjan.
Gombokon semmi kopás, elnyűhetetlen, hetente legalább egyszer leesik,de bírja,
igaz jelenleg a második akksiját eszi, egy 1100mAh-os utángyártottat,
de az is bírja, szintén nem tudom mióta :C

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#29) <NewL>


<NewL>
addikt

1. Nokia 3210
2. Nokia 5110
3. Nokia 3310
4. Nokia 3410
5. Siemens St60
6. Motorola V550
Tavaly nyár óta : (most merültem bele igazán :D )
7. Nokia N70
8. Nokia E65
9. Nokia 6300
10. Nokia 9300
11. Nokia E71 grey steel
12. Samsung D600
13. Htc Touch Diamond
14. Nokia E71 white steel
pár napig Nokia E65
...? sztem Blackberry Bold

Amit ki fogok próbálni őszig : Iphone,Nokia E75

22-ő vagyok az első mobilom gimi elsőben kaptam szeptember elsején. :D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#30) <NewL> válasza <NewL> (#29) üzenetére


<NewL>
addikt

az utóbbi időben amikor cserélgetem két telefon közt ez szolgál hűségesen.:DD Sagem My C5-2v de nem ebben a gagyi kékben,black-ben.:DDD

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#31) Kickass


Kickass
őstag

szaporitom azok táborát akiknek elég sok telefonja volt:
- Ericsson GH688 vmikor az őskorban, 2-3 hónapig
- aztán Nokia 3120 csakis a kigyó miatt :D, 2-3 hónap szintén
- Motorola Talkabout (pontos tipusát nem tudom), ez volt vagy egy évig
- Ericsson T65, ezt nagyon szerettem de a 'felültöltős' sim kárty miatt egy idő után nagyon idegesítő volt, szintén 1-1,5 év
- Motorola V550, 1-1,5 év, szalagkábel elkezdte megadni magát
- 6120Classic, első okostelefon, rettenetes minőség :D kb 3-4 hónap
- iPhone 2G, rövid ideig, meguntam
- Samsung G600, ebből volt barna is meg ezüst is, nagyon szerettem, egyik kedvenc telefonom volt, de később nagyobbak lettek az igényeim
- Nokia N95, szerettem, elég ellentmondásos telefon, én kifogtam egy jól összerakottat, de a kevés belső memória zavart, csak 2-3 hónapig volt meg
- Samsung I900 Omnia, bele akartam kóstolni a PDA-s világba is, iszonyat jó pda rettenetesen gyenge kijelzővel, wm egyenlőre nem az én világom, kb 1 hónap után mennie kellett
- jelenleg N95 8GB, most ebben találtam meg az all in one telefont, gps sokszor kisegitett, kamera elégséges, beépitett memória nagyon jól jön, és elég nagy a kijelző is
szerk.: + Samsung F400, szerintem mai napig egyik legjobb zenemobil, pár napig volt csak, eleve eladásra volt szánva, de nagyon tetszett

talán az innov8 lehet számomra a tökéletes telefon de egyenlőre túl drága...

ja igen ha csere van akkor az ideiglenes egy Motorola F3, rettenet, senkinek nem kívánom :D

[ Szerkesztve ]

(#32) Jadro


Jadro
veterán

Féléves az E71-em. Belátható időn belül nem tervezek cserét. Talán majd ha lesz hasonló androidos. Bár egyelőre a tapicskolós nem mozgat annyira.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#33) AMD Power


AMD Power
titán

Kb 4 hónapos a T280i amit most használok. Nem egy nagy szám és nem is szeretem annyira de amire kell arra jó.

Ritkán cserélem a telefonjaimat mert telefonok között élek így én annyira nem érzek vágyat az "új" telefonok iránt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#34) okros02


okros02
csendes tag

alcatel one touch max, kihuzhatos antenna xd
alcatel on touch max fejlettebb verzio
nokia 3310 rohadjon el 45ezer ft-ért...
alcatel 500vmennyi, már nem emlékszem, jo kis 5 soros kijelzö, nagyon menö volt akkor :D:D
nokia 3410
sagem myv nemtommármicsodaszintén
nokia6020
samsung d900
most meg lg arena.....qva joooo :D

(#35) Ricardo


Ricardo
félisten

Egy 2008. szeptemberében vásárolt K800i, nagyon meg vagyok elégedve vele. Régebben sűrűn cserélgettem a telefonjaimat. Jelenleg van jobb helye a pénznek.

(#36) blueMerle


blueMerle
veterán

Ilyesmi topic már van :U [link]
Tudom hogy nem teljesen ugyanaz a címe, de ha beleolvastok, akkor nincs különbség a hozzászólások közt.

A privát mobilom sokszor van hogy hetente, a cégest évente általában. Macera lenne mindig lementeni azt a rengeteg dolgot.

(#37) S W A T válasza Jofi81 (#25) üzenetére


S W A T
senior tag

Szép teló vigyázz rá ;)

Szép szám a 4 :)

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#38) S W A T válasza blueMerle (#36) üzenetére


S W A T
senior tag

Hetente mi értelme cserélni ?

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#39) blueMerle válasza S W A T (#38) üzenetére


blueMerle
veterán

Munka: beta-tester, before-sale status tester ill. a mobilemanianak dolgozom :))

Ennek ellenére a valóban saját telefonjaim széma is 400 felett jár. Ezeket jórészt ingyen vagy nagyon alacsony, beszerzési áron veszem, esetenként cserélgetek. Évente ez a hobbi így nem szokott 200 000 Ft-nál több lenni. Ez 40-50 telefont jelent.

[ Szerkesztve ]

(#40) #35692544


#35692544
törölt tag

nokia 3110
sagem 920
siemens c35
ericcson r320
nokia 6210
siemens c45
sagem mw3020
samsung N400 (pininfarina)
nokia 8210
motorola timeport
sony J70 + nokia 3410
motorola t720
siemens s55
sagem my x6
nokia 3650
sharp gx30
sonyericcson s700i
sonyericcson w800i + motorola u6
nokia 6233
samsung d900i
SE P1
Samsung omnia+ samsung z150

+ még volt egy panasonic gd50 meg egy gd93

1997-ben vettem az elsőt tehát kb. fél évente cserélem

(#41) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Panasonics GD52-es van még mindig. 2000-ben vettem még, azóta annyi változott, hogy a 3. aksi van benne. :))

(#42) fateless válasza blueMerle (#39) üzenetére


fateless
veterán

álommeló - ide kívánkozik a nyálcsorgatós smiley

De még mindig egy kicsivel rosszabb, mint a mostani, szóval nem cserélnék veled.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#43) Lenry válasza Lenry (#5) üzenetére


Lenry
félisten

Párom ma cserélte a 6 éves Siemens C55-ét egy fél éves Samsung U900 Soulra... 30 ropiért kaptuk meg. szerintem jó biznisz volt

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#44) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Nos, ha már elindult egy ilyen topik, egye-fene emlékezni kell...
2001-ben vásároltam az első mobilom egy Sony CMD J6-os modellt.
2003-ban (a J6-os mellett) használtam egy Ericsson T28s modellt.
2004-ben volt egy piros Sony Ericsson T300-am. (már nincs meg sajnos)
2004-ben vásároltam egy Sony Ericsson T610-et, majd ugyanebben az évben, tehát ismét
2004-ben vettem még egy Sony Ericsson F500i-t.
2005-ben szert tettem egy Panasonic GD75-ös telefonra (ami valami véletlen folytán összetört...najó, földhözvágtam egy önkontroll-hiányos pillanatomban :U )
2006-ban egy Sony Ericsson W810i-t vettem, amit a lakásomból tulajdonított el valaki. :O
2006-ban(év végén) vettem 4 darab Sony Ericsson J230i-t. 2-t magamnak, egyet-egyet a szülőknek. (ma már csak egy J230i-m van, a szülők még azokat használják)
2007-ben szereztem egy Sony Ericsson K700i-t amit kívül-belül felújítottam, és használtam, úgy fél évig.
2007-ben (év vége felé) vettem 2 Sony Ericsson V630i-t. Egyet magamnak, egyet a hugomnak. A sajátom eladtam, a hugi még azt használja)
2008-ban vettem meg a mostani Sony Ericsson K550i-m, majd szintén
2008-ban a Sony Ericsson K850i-m.

Ezek a saját használatra vásárolt mobiljaim, jól látszik, hogy 8 év alatt több, mint 10 mobilom volt.
Természetesen vannak modellek, amiket párhuzamosan használtam másik modellel, illetve van jónéhány modell (ezek nem szerepelnek a fentebb említett tételsorban), ami pár hétig tanyázott nálam. Ezek többnyire teszt-telefonok, vagy javításra, próbára átvett telefonok voltak.

Ergo az is kitűnik hogy a jelenleg használatban lévő telefonjaim kicsivel több, mint egy évesek.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#45) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

2005 június óta mai napig egy Alcatel OT556. Ez az ébresztőm. :)
2007 jún. - 2008. okt már azt sem tudom milyen, valami széthajthatós :DDD
2008 nov - Sharp 880SH örököltem 1 éves korában

Azon emberek közé tartozom akik ki nem állhatják a mobilt használni. :) Van, mert néha tényleg jól jön, de egy kezemen meg tudom számolni hány mmst küldtem idáig, a két kezemen és lábujjaimon pedig hogy hány smst.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#46) Redy


Redy
tag

1. Nokia 3210
2. Siemens A35
3. SonyEricsson T100
4. SonyEricsson T230
5. SonyEricsson T630
6. Samsung D500
7. Samsung D600
8. Samsung U600
9. SonyEricsson C905

A következő Samsung lesz.

(#47) Karma


Karma
félisten

1) Nokia 3310 (gimnazistaként gyűjtött saját pénzből, 25k volt a Pannonnál :DDD)
2) Nokia 3310 (ugyanaz a telefon, de D:Virus szoftverrel :DDD, megér egy külön sort)
3) Nokia 5510 (első vaterás vásárlásom volt)
4) Siemens C65
5) Sony-Ericsson T100 (kapásból két darab is, az elsőnek meghalt az antennája)
6) Nokia 6600 (no őt sokáig nyúztam)
7) Nokia E51
8) Nokia N95 (kölcsön az egyetemtől)
9) Samsung i600 (próba volt az SE MBW-150-hez, brrrrrrrrr)
10) Sony-Ericsson P1i

Volt még hosszabb-rövidebb ideig nálam: Nokia 7700, Nokia 9300, Nokia E61, Nokia N78, SE P990i, meg nagyon rövid ideig több tucat más.
Álmodott következő: iPhone 3G vagy G1 (soha többet S60 vagy WM).

“All nothings are not equal.”

(#48) fekeandras


fekeandras
őstag

Nokia 2110 (ez sem most volt... :P )
Alctel One Touch Club (a bizonyos piskóta forma)
Motorola Talk About 2260 (no comment)
Motorola Startac (új korában 2napot bírt az akksija)
Nokia 3310 (az elpusztíthatatlan)
Ericsson R600 (az ütésálló)
Sharp gx-17 (a lapos szar / tényleg ritka szar telcsi)
Sony Ericsson F500i (az első mobil amivel videózni lehetett)
Nokia 6170 (az elegáns)
Sony Ericsson k750i (az okoska)

Jelenleg: Sagem my-X6

mod: És marad is ez mert nagyon bevált. :K

[ Szerkesztve ]

(#49) fekeandras válasza fekeandras (#48) üzenetére


fekeandras
őstag

Azthiszem 2004 év végi a jelenlegi telefonom.Ez idő alatt egyszer sem fagyott le, míg a vele párhuzamosan tartott Nokia 6170 vagy SE K750i ezidő alatt többször is.Szóval nálam bizonyított a lesajnált kis Sagem.Amíg szét nem hullik nekem nem kell más... :N

(#50) Karma válasza fekeandras (#49) üzenetére


Karma
félisten

Akkor miért keresel gombsort az aláírásodban? :DDD

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.