Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t_ferenc


t_ferenc
őstag

ehhez mit szóltok? nem elég a kínai póló, még ez is? :DD

Bővebben: link

if you fall seven times, stand up eight

(#2) t_ferenc válasza t_ferenc (#1) üzenetére


t_ferenc
őstag

senki? biztos uncsi a téma. sebaj. :D

if you fall seven times, stand up eight

(#3) KrAt


KrAt
veterán

Eddig se voltam oda a kínai cuccokért, ellepik az egész világot. Nem baj, én akkor is Intelt fogok venni :DD

(#4) BobChemistry válasza KrAt (#3) üzenetére


BobChemistry
őstag

ki tudja kiket dolgoztatnak az intelnél...:D

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#5) Obi-1 válasza t_ferenc (#1) üzenetére


Obi-1
őstag

Én már a kínai Tetris dobozok miatt is meglepődtem, hogy ilyen komplex szerkezetet tudnak készíteni.

Egy CPU-t lemásolni nem kis kunszt!

(Az Intel nyomában lohol, és a Viát már majdnem lehagyta :)))

[Szerkesztve]

Only a Sith deals in absolutes.

(#6) t_ferenc válasza Obi-1 (#5) üzenetére


t_ferenc
őstag

a jó fene tudja mire képesek ezek a kínaiak. elvégre ők már sokkal korábban hajóztak mint mi, meg a puskaport is jóval korábban ismerték már, a porcelánról nemis beszélve. ki tudja? :U

if you fall seven times, stand up eight

(#7) ^Bundi^


^Bundi^
senior tag

szép teljesítmény
kínai miniprocesszorok pl pda -kba autókba nem elképzelhetetlen dolog..hogy míg az intel ezt milliókért szabadalmaztatná addig ők fillérekérd kidobják..

Nos Omnes Una Manet

(#8) Comm válasza ^Bundi^ (#7) üzenetére


Comm
senior tag

Sajna az USA(ráhatással) felnyomta szegények export kivitelének az összegét, így lehet, hogy jóval drágább lesz minden kínai termék.

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#10) Loretto


Loretto
veterán

A topicot megnyitottam, kerüljük a flamet.

Soirée...

(#11) Protezis


Protezis
őstag

2002-ben olvastam a Dragon procikról.
Most így utólag rákeresve első találat: Bővebben: link
Namost én úgy tudom, hogy a Dragon CPU saját fejlesztés, tehát a
''Ha nincs idő saját termék kifejlesztésére, érdemes másolni.'' kifejezés bár igaz, azért Kínára mégsem kellene teljes egészében ráhúzni: ''Kínában ez bevett gyakorlat...''

Loretto: köszönöm. Ezt, és az ehhez hasonló topikokat inkább értelmesnek találom, mint az ezredik milyen gépet vegyek-et stb.

[Szerkesztve]

(#12) Guruka


Guruka
senior tag

Elképzelhető, hogy nemsokára kínai processzor fog a gépekben fűteni. :) Bár inkább a kínai fejlesztésű proci, mert az intel is gyártat kínában procit. :)

(#13) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hát nekem ez nem tűnik valami bíztatónak, na meg gondolom ez egy teljesen más rendszer, mint a MAC, szóval ehez a hagyományos, megszokott PC perifériák/lap,vga, winyó,cd/dvd stb./nem lesznek kapcsolhatók.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#14) Konflikt


Konflikt
addikt

180nm? Ezek egy darabig még nemkavarnak prot, az biztos:)
De az ára lehet rohadt alacsony lesz, nameg annyi lesz belölle mint a szemét az biztos...

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#15) Konflikt


Konflikt
addikt

port na

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#16)



addikt

Most még röhögtök, aztán 10 év múlva mindenkinek ilyen lesz a gépében...

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#17) Konflikt


Konflikt
addikt

Hát ezaz...ahogy mondtam annyi lesz belöllük mint a szemét, nagyon alacsony áron. Pl mint mosta tesco... néhány éve még senkise hallott rola, mostmeg nincs olyan ember, aki nem járt volna benn:(

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#18) N.Y.P.D. válasza (#16) üzenetére


N.Y.P.D.
tag

jah, Sok kicsi sokra megy,előbb utóbb kilépnek a ''gyártógyarmat'' szerepből és saját fejlesztésbe kezdnek több terülten is. Utána,majd sorra nyílnak a ruhaboltak mellett a saját fejlesztésű gépboltak pl. Kínai kollégák kezdenek belehúzni...

Gigabyte 8IPE1000 GT Editiion, P4 2.8C ''EE magos'' , Zalman CNPS7000B AL-CU, Infineon DDR 400 , Sapphire 9500PRO,Maxtor 80GB 8Mb cache Sata Plexwriter52A,Vantec 360W

(#19) Konflikt


Konflikt
addikt

Ne bátsuk vágottszemű társainkat;]
Lehet h elöbb hozzák kia 65nmes, 4 magos processzorukat, persze HTés HTT, ja meg integrált memoriavezérlővel, stb...;]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#20) Goose-T válasza Protezis (#11) üzenetére


Goose-T
veterán

Néhány jelenlegi és volt munkatársam járt már Kínában. Ott tényleg bevett gyakorlat. Mindenből lehet gagyit kapni, el sem tudod képzelni. Még gagyi Parker tollat is.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.