Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TitiRii


TitiRii
senior tag

hy.
Nos nehezen tudom elképzelni de ugy tünik igen. nagyon gyorsab ki tud kopni egy agp/pci foglalat
Nekem egy kg7 em van ami most tölti a 11. honapját.
nem mondom hogy mindenap cserélve volt benne valami de nem is volt napi 100 ki be..
kb 5 vga kártya volt benne tehát 5*be és 5*ki elvileg
namármost a tény az hogy az 5. be nél már nem történt semmi. 1* üen nem volt kép de pörgött minden.rémületemben azt hittem hogy az ujonann vásárolt inno gef4 az ami rosz de ezt megcáfolta az a tény hogy eddig 2 másik gépben tökéletesen müködött.
A probléma ott jött hogy az ezt megelözöleg bene léve vga söt bármien más 1 éb vga sem müködik már benne.
Illetve mégis. ha kiszerelem az alaplapot és ugy rakom bele a kártyákat és izombol lenyomom/pár fokot elmozgatom valamerre akkor bekapcsol, söt akár rögzithetem is (házban is sikerült ezt eljátszani) fixre volt csavarozva
feltelepitzettem egy xpt ujra inditottam kismillioszor és végig volt kép.
de abban a pillanatban hogy kikapcsolom és vissza(nem reset) megint nincs kép(holott elötte volt ) és a vga kártya 1hajszálnyit sem mozdult.
hasonlókat az 1993 as 486 os gépemen és az 1ik isa slotyán tapasztalok de az sem enyire merdek, pedig ott igen sokszor volt cserélve a régi modem /lan kártya :)
Hasonló hibával találkozott már valaki?(4 kártya csere után kontakt hiba?)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.