Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Antosz válasza #33573632 (#1) üzenetére


Antosz
tag

Ahogy általában 5-ből 3 kamera sem jó semmire. Nekem a OnePlus 6T volt ilyen. Jó képeket meg videókat csinált. De a két kamerából az egyik semmit nem csinált. Tesztelésképp letakartam az egyiket (nagy látószögű). A nagylátó is egy az egyben a fő kamera volt. A másik semmi. Pedig hardveresen az lett volna a nagylátó. De bármit állítottam, azt semmire nem használta. :DD :)) A képek videók minőségében sem volt változás a letakart nagylátó ellenére. :(((

Apple iPhone 13 - Apple Mac Mini M2 (2023)

(#4) roli543


roli543
őstag

Az a kamera hármas már 5 éve is bazi cink volt, szánalmasak ezek a gyártók ezekkel a sz@r kombinációkkal. Ez a telefon rendben lenne egy normál + ultraszéles (autofocus) kombóval.

Gáz :(((

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#6) Cecevok válasza Antosz (#2) üzenetére


Cecevok
tag

A 6T-ben mindkét kamerának 25mm volt a gyújtótávja azért nem változott a látószög. A 16mpx-es volt a főkamera a 20mpx-es meg a segédszenzor pl. portrékhoz. De persze ahogy írtad, nem csinált semmi extrát a segédkamera.

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#7) hegedus001 válasza #33573632 (#3) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Fizetésre? Ez mit jelent? Hogy kell ezt elképzelni?

Eladó iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#9) xsjado93 válasza hegedus001 (#7) üzenetére


xsjado93
senior tag

Gondolom van a blokkon egy QR kód, amit ha beszkennelnek levonja az összeget. Így azok is tudnak telefonnal fizetni, akiknek nincs nfc a készülékükben.

Your life is a lie.

(#10) supershape


supershape
csendes tag

Ez egy lépés előre egy hátra a 12T-hez képest. Ezek után csak a 13T PRO érdekelhet.

(#12) Füleske válasza supershape (#10) üzenetére


Füleske
addikt

A 13T Pro már ismert, az lesz a K60 Ultra. Nem egy nagy dobás az sem, legalábbis 250 k körül semmiképp.

(#13) Graphics válasza Füleske (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor a K60 az mi? :)

@Sato: Hagyd, van amit 100x le kell írni, és még akkor sem hiszik el, hogy miért kap helyet egy olyan kamera...

Mondjuk én a főkamerát használom mindenre , egyszerűen csak jó képeket akarok csinálni, nem pedig buzerálni mindenféle beállítást. :D

@xsjado93: Nagyjából, és ezért is volt sokszor az, hogy NFC nélküli MiBand-ek jöttek, mert ott nem használják annyira az NFC-t fizetésre.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) Füleske válasza Graphics (#13) üzenetére


Füleske
addikt

Viccesek az elnevezések, a K60 szinte többet ad, mint a K60 Ultra (képernyő felbontás, wireless töltés) , errefelé biztos olcsóbban, már a márkából adódóan is. A K60 Pro a legjobb a sorozatban, az szokás szerint csak Kínában kapható. 8 hónapja, szóval az ultrát talán a jó ár miatt lehet ott még eladni.
Elvileg jövőre már nem fognak kukacoskodni, és a K70/K70 Pro jön ide is. Meglátjuk.

(#16) edward2 válasza #33573632 (#8) üzenetére


edward2
addikt

De QR kódot nem tud beolvasni a főkamera? Miért kell ehhez széleslátószög? Vagy bármilyen másik kameramodul?

(#17) Graphics válasza edward2 (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem a széleslátószögű kell hozzá.

@Sato: Most látom , hangos kisebbség nevében szólaltam fel. Szóval félreértettelek. :O ;]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

A Honor 90 Lite 5G-nek sikerült még ezt is alulmúlnia. 100mp főkamer és 5+2 mp segédkombó! A 8+2 se kutya, de ez már a legalja. 5 mp-es UW! Mi jön még? 1,3+vga kombó? Szánalmas!

(#19) Antosz válasza Cecevok (#6) üzenetére


Antosz
tag

Na igen. Bár sok féle telefonom volt kezdve a Nokia 3410-el anno. Sokat fejlődött a világ. Mindig is android vonalon mozogtam. De idén váltottam kb 4 hónapja iPhone-ra. Meg kell, hogy mondjam, eddigi telefonjaimat mindet veri kamera terén. Nem beszélve a használhatóságról és hogy nem android van rajta. Szóval én biztos maradok ennél.

Apple iPhone 13 - Apple Mac Mini M2 (2023)

(#20) janeszgol


janeszgol
félisten

Bocsi, de ezt illik kitenni:

Gigamegállapodást kötött a Huawei és az Ericsson [link]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#21) 7Heads Drago válasza janeszgol (#20) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Huuuu mi lesz itt... Ebből baj lesz itt is more! :D :D :D

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#23) janeszgol válasza 7Heads Drago (#21) üzenetére


janeszgol
félisten

En mar megideztem Giovan! szellemet. Kb 1-2 eve nem olvastam tole itt hozzaszolast. Anno sokat vitaztam vele Huawei temaban.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#24) SkyLine3000 válasza janeszgol (#20) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ettől még nem lesz rajta (hivatalosan) gms, ami a júzerek döntő többségénél kizáró ok. Én sem vennék.

[ Szerkesztve ]

(#25) 7Heads Drago válasza SkyLine3000 (#24) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ettől függetlenül ez nagyot fog tolni a Huawei szekerén.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#26) janeszgol válasza 7Heads Drago (#25) üzenetére


janeszgol
félisten

És ki tudja, mikor jön meg a GMS is.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#27) pusszycat válasza janeszgol (#26) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Bizony jót tenne ennek az ellustult mobil piacnak. A huawei megfingatta őket főleg, kamera téren.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#28) SkyLine3000 válasza 7Heads Drago (#25) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Biztos fog lendíteni rajta, de amíg nincs rajtuk gms, nem ellenfelek a többieknek.

(#29) edward2 válasza pusszycat (#27) üzenetére


edward2
addikt

Amennyire szeretem őket azért sajnálom, hogy ők is beálltak a hajlított kijelzős bolondságba. Honorral együtt.

(#30) 7Heads Drago válasza SkyLine3000 (#28) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Mióta kiesett a Huawei mindenki bedobta a gyeplőt a lovak közé. Én személy szerint örülnék neki, ha nem csak kijelző méret, meg a megapixelek száma nőne, hanem ténylegesen többet kapna a user.
edward2: Két rokonnak is betört a hajlított kijelzős csoda. (Samu és egy Xiaomi) Gazdasági totálkár mindkettő. 100-150k-s telefont nem éri meg javítatni. Röhej...

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#31) edward2 válasza 7Heads Drago (#30) üzenetére


edward2
addikt

Ez is az egyik ellenérv a hajlított kijelző ellen. Másik sokkal egyetemben. A probléma, hogy a mai napig 1 objektív előnyt sem hallottam még senkitől.

(#32) pusszycat válasza edward2 (#31) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Frameless filling... :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#33) edward2 válasza pusszycat (#32) üzenetére


edward2
addikt

szerintem ez szubjektív, mert valakit nem zavar a keret.

(#34) Ricardo válasza 7Heads Drago (#30) üzenetére


Ricardo
félisten

Egy amoled kijelző csere akkor is gazdasági totálkár ilyen értékű eszközöknél, ha nem hajlított.

[ Szerkesztve ]

(#35) Graphics válasza Ricardo (#34) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem feltétlenül, azért nem olyan drágák ezek a kijelzők. Most gyorsan ránéztem egy F4 GT kijelzőre, és 20-30 ezer között mozog.

De ez csak egy "példa"

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) Ricardo válasza Graphics (#35) üzenetére


Ricardo
félisten

Hirtelen ezt találtam. [link]

(#37) Graphics válasza Ricardo (#36) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Túlárazott. :)

Ennél olcsóbban ki lehet hozni, én most csak az anyagárat írtam.

De 50-nél nem kerül többe a manőver.

Nem a kijelző a drága.

Szóval a telefon 150-170 ezer( F4 GT), ehhez képest még megéri javítani. Olcsóbb készüléknél már nem biztos, de mindig lesz , aki megcsinálja.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#38) mjani1172 válasza Graphics (#37) üzenetére


mjani1172
addikt

Remélem csak egy kis kvarchomokét, ami kb 4-5 ft...
A többi az csak lehúzás és egyébként is megoldható otthon.

(#39) Graphics válasza mjani1172 (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mit szeretnél mondani? :)

Jó, hogy bekapcsolódtál ebbe a beszélgetésbe, de fejtsd ki bővebben, úgy lesz értelme.

Értem mit szeretnél, de ne fussunk már felesleges köröket. Nekem erre nincs igazán időm, ha érdemben nem teszel hozzá, akkor ne állj belém. :N
Időpazarlás nekem és főleg neked.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) hardver1985


hardver1985
tag

az a bazi nagy kiálló kamera undorító :W

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: 222 pozitív...

(#41) Silenzio válasza hardver1985 (#40) üzenetére


Silenzio
addikt

Már 3 éve volt bazinagy kiálló kamera a 10T-szérián. :)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#42) hardver1985 válasza Silenzio (#41) üzenetére


hardver1985
tag

hát igen nem haladnak a korral :DD

Megbízhatóságom: 222 pozitív...

(#43) 7Heads Drago válasza Ricardo (#34) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Lehet, csak ha nem hajlított sokkal könnyebb megvédeni a kijelzőt.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#44) 7Heads Drago válasza Ricardo (#36) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A fent említett telokhoz csak az anyagot 100+ adta meg a szerviz. A 80 ezres javítás nem olcsó, de már érdemes rajta gondolkodni.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.