Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gregorik


gregorik
senior tag

mostanában, az x. szakítás után izgat ez a téma; ha itt feldobom, talán tanulságos lehet; kíváncsi lennék, van-e benne valamilyen minta..
de csak minimum 4-5 év hosszú, jóesetben házasságban végződött komoly kapcs.ok első percei érnek itt: milyen körülmények között ütköztetek legelőször (nyaralás, akármi), éreztétek-e egyből, h ebből azért lesz valami stb.? :)

(#2) gregorik


gregorik
senior tag

tudom, h durván intim a téma, megértem, ha hanyagolják a házas kollégák.. :U:D

(#3) vicces válasza gregorik (#1) üzenetére


vicces
addikt

én csak a szokásosat éreztem:
jó segge van, meg kéne dugni. de különösebben nem foglalkozatm vele.

:)

(#4) strike-force válasza gregorik (#1) üzenetére


strike-force
őstag

ez ilyen kapuzárási pánik topik? :U vagy csak beleuntál a sok rövid kapcsolatba és esetleg már úgy érzed, hogy az IGAZI-t keresed, de durván. :D

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#5) strike-force válasza vicces (#3) üzenetére


strike-force
őstag

LOL! és behálózott, és úgymaradtál. :DD

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#6) Dilikutya válasza strike-force (#4) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az igazit keresni? Akkor szerintem fáradjunk át a Hardver piac-ra... ;] Hátha akad valami jól húzható :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7) tildy


tildy
nagyúr

Nekem csak egy kerdesem lenne: aki ugy erzi ratalalt elete parjara, az tenyleg vegtelenul boldog, vagy neha azert nem biztos a dolgaban, hogy tenyleg o e az akivel az eletet le akarja elni, o e az igazi?
mert en ugy erzem ratalaltam a lelki tarsamra, de vannak olyan dolgok, ami miatt lehet nem mernem lekotni melle magam. (pl. nem akar gyereket,nem akar olyan dolgokat amit en szeretnek,akkor ott van meg a depresszio es ezek kovetkezmenyei, stb... )


[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8) gregorik válasza strike-force (#4) üzenetére


gregorik
senior tag


''ez ilyen kapuzárási pánik topik?''

így egyetemistán csúnya lenne, arról azért nincs szó...:U

beleuntam a menetrendszerű egy-másfél éves kapcs.okba, ez igaz.

(#9) Dilikutya válasza tildy (#7) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én egészen az utolsó napig így éreztem :( Semmiben sem lehetünk biztosak... ahogy gimnáziumi töritanárom mondta: csak két dolog biztos, a halál, és az adó :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#10) I_Am válasza tildy (#7) üzenetére


I_Am
veterán

Néha vannak megingások, talán ez az amiből a végén kialakul a kapuzárási pánik. Mikor már komolyabb a kapcsolat és a jövőbe nézel bizony kritikusabb szemmel nézel a párodra is néha. Ez előfordul.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#11) tildy válasza gregorik (#8) üzenetére


tildy
nagyúr

Egy 5-6 evesnel meg magaba a csajba unnal bele lehet:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12) strike-force válasza gregorik (#8) üzenetére


strike-force
őstag

na azért. :) én is most 24 vagyok, a volt-gimis osztályomból most kezdenek a csajok eladósorba kerülni; én még halálosan nyugodt vagyok. bár mondjuk sztem ez egyfajta érettség kérdése is, h mikor jutsz el oda, h már vmi nagyon komoly kellene. :F

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#13) joey7 válasza tildy (#7) üzenetére


joey7
őstag

akkor valszeg nem Ő az ''igazi''... :U

(#14) tildy válasza joey7 (#13) üzenetére


tildy
nagyúr

Vagy en vagyok hulye:U
Mert egyebkent olyan , mintha a masik felem lenne...Vagy pont nehany dologban tan emiatt az ellentetem is..

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15) joey7 válasza I_Am (#10) üzenetére


joey7
őstag

én úgy tudtam a kapuzárási pámik a 40 felettiekre érvényes,akik szeretnének fiatal csajszikat jó meg... ;)

(#16) joey7 válasza tildy (#14) üzenetére


joey7
őstag

ha egyátalán nem akar gyereket,vagy mondjuk csak 10 év múlva az elgondolkodtató lehet a jövőre nézve...

(#17) fügike


fügike
senior tag

Én a nővérem módszerét koppintottam: megláttam az asszonyt a strandon. ''Kicsit'' jobban megnéztem, és azt gondoltam, hogy ő lesz a feleségem. Ennyi.

Boci-boci tarka!:D

(#18) I_Am válasza fügike (#17) üzenetére


I_Am
veterán

A nővéred csajokra bukik? :DDD

magaslabda volt, ne haragudj meg...;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#19) gregorik válasza strike-force (#12) üzenetére


gregorik
senior tag

''érettség kérdése is, h mikor jutsz el oda, h már vmi nagyon komoly kellene''


hát én most jutottam el erre a szintre. 20 év alatti csajok mostantól kilőve..

(#20) tildy válasza joey7 (#16) üzenetére


tildy
nagyúr

Azt mondta majd akkor ha lesz sajat hazunk..( lakashitel szoba sem johet, errol ne is almodjak...)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#21) Judyt


Judyt
csendes tag

Mi 3 éve vagyunk együtt és minden tökéletes.
Törökmezőn volt egy sulikirándulás ahova külsősöket is lehetett hozni és az évfolyamtársnőm elhozta(Kisqpit).Este volt egy buli,mikor már nagyon fáradt voltam kimentem a levegőre Ő meg utánam jött és kb 6 órán keresztül beszélgettünk.Akkor nekem már nagyon szimpi volt,de nem akartam beleélni magam,mert nem tudtam mit hoz a jövő.Nem akartam csalódni.Aztán jött az első csók és nagyon boldog voltam.Mikor hazaértem már küldte az sms-t hogy hiányzom neki és mikor tudnánk találkozni.Ezen meglepődtem mert az igazat megvallva nem hittem volna hogy még találkozok vele.
Azóta eltellt 3 év és mondhatnám hogy én vagyok a világ legboldogabb embere,hogy Ő van nekem.

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

(#22) strike-force válasza gregorik (#19) üzenetére


strike-force
őstag

én most jutottam el arra a szintre, hogy a 19-20 éves kategória jön be igazán. azelőtt mindig velem egykorú vagy kevéssel fiatalabb csajokkal jártam együtt, és egy idő után egyre lejjebb mentem és eddig úgy néz ki, hogy ''bevált'' , IGAZ hogy nem tervezek nagyon hosszútávra. :D

[Szerkesztve]

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#23) I_Am válasza tildy (#20) üzenetére


I_Am
veterán

Anélkül mi marad? Szerencsejáték?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#24) gregorik válasza Judyt (#21) üzenetére


gregorik
senior tag

íme megszületett a topik első konkrét hol/hogyan hozzászólása :C big thx Judyt-nak, ilyenek még jöhetnek.

(#25) fügike válasza tildy (#20) üzenetére


fügike
senior tag

Én is azt mondtam anno, hogy majd akkor lesz esküvő, ha lesz lakás, meg munka. Lett, lett. (Nagy mázlival, de a lényeg a lényeg.)

Boci-boci tarka!:D

(#26) Judyt válasza gregorik (#24) üzenetére


Judyt
csendes tag

nincs mit:B
örülök hogy leírhattam:)

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

(#27) gregorik válasza Judyt (#21) üzenetére


gregorik
senior tag

mondjuk ha belegondolok, nekem is voltak szinte ugyanilyenek (pl Sziget), csak ritkán lett belőlük valami, és akkor is rövidtávú.. ez van.

[Szerkesztve]

(#28) Latissimus Dorsi válasza strike-force (#22) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

A szokásos péntek/szombat:F esti leiszom magam parti alkalmával jöttünk össze. Régebbről már ismertük egymást. Ennek több mint 5 éve.
Az előtte lévő komolyabb (2,5 éves) kapcsolatommal a szokásos péntek/szombat:F esti leiszom magam parti alkalmával jöttünk össze.

Kicsit egyhangúak az ismerkedési szokásaim.:DDD

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#29) Judyt válasza gregorik (#27) üzenetére


Judyt
csendes tag

Nekem ez volt az első ilyen jellegű.
Néha még most is nagyon jó visszaemlékezni rá,és sokszor átélném újra.
A drága Hold is közrejátszott a dologba(az égen lévő):)

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

(#30) Dilikutya válasza Latissimus Dorsi (#28) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én azon csodálkozok, hogy működik ;] Nekem anno a leiszom magam partikon egyetlen közeli új ismerősöm jó esetben a fehér mikrofon volt ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#31) gregorik válasza Judyt (#29) üzenetére


gregorik
senior tag

a Holdat azt megjegyzem mint fontos elemet.. :D

(#32) Judyt válasza Dilikutya (#30) üzenetére


Judyt
csendes tag

Ez igaz.Általában az ilyen helyeken való ismerkedés végeredményei(elég sokszor):volt az illetőnek egy jó éjszakája az ágyban(asztalon,padlón....

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

(#33) gregorik válasza Dilikutya (#30) üzenetére


gregorik
senior tag

ja, ilyen partikon én még a régi haverokkal se tudtam kommunikálni (trink+thc), nemhogy új lányokkal.....

(#34) Latissimus Dorsi válasza Judyt (#32) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

...kocsma hátsó udvarában:B

Na azért ez a bulizós korszak inkább a kapcsolaton kívül töltött időkre vonatkozik:)

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#35) Judyt válasza gregorik (#31) üzenetére


Judyt
csendes tag

Az egész úgy volt hogy kinn ütlünk az erdőben egy padon és mondtam hogy milyen szép a Jenő(Hold helyett Jenőt mondtam a mai napig nem tudom hogy ez hogy jött) és a pad alatt folyamatosan megtiportam a lábát.Ezeken jó nevettünk...
Aztán az első csók:elmentünk sétálni,akkor már kézfogás volt,és megállított(kb.hajnali 6 körül lehetett) és mondta hogy nézzek föl milyen szép a ''Jenő''.Amint felnéztem máris jött a puszi(kis alattomos volt:) )
Közben drága ''Jenő'' a hátam mögött volt.
Mikor az első hónapunkat ünnepeltük kapott tőlem egy holdas medált ennek emlékére:)

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

(#36) Judyt válasza Latissimus Dorsi (#34) üzenetére


Judyt
csendes tag

végül is bárhol:)

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

(#37) tildy


tildy
nagyúr

Nos azert leirom, bar mint mondtama tortenet masik tagja meg korrantsam biztosan szazszazalekosan az igazi , bar en remelem az lesz.
Szoval kicsivel tobb mint 6 eve, mikor en meg ELTES voltam, elkezdtem felfedezni az internet vilagat.
Ket nappal korabban muttattak meg nekem az irsII, es bitchx nevu okossagokat a chiaran (na volt ra valakinek meg loginja az itt levok kozul?) , mikoris a #magyarrol, vagy a #csevejrol , en mar nem is tudom melyikrol egy eagle nevu srac ram msgzett.
]Tudni kell, hogy akkor meg a volt baratommal voltam, akit igazan nem szerettem, dehat ... Na mindegy ha vele maradok akkor mar kesz idegroncs feleseg lennek...

Szoval neten dumaltam vele, es tok hihetetlen volt szamara hogy egy csaj infot tanul... Egesz este ment az ircezes, majd szerdara egy talalkat beszeltunk meg az SCH koli 15 emelete, 1501es szobajaban. Ott lakott egyik volt osztalytarsa(Soospista) , es azt a kolit tudtam hol van...
Nos odamentem , kiszallok a liftbol, a lift mellett ott all egy olyan pasi, hogy huuuuuuu.Nekem nagyon bejott. De gondoltam nem o, es elkezdtem keresni az emlitett szobat..Mikro nem talaltam mondom, megkerdem mar, hogy nem e tudja melyik az a szoba.A valasz csak ez volt: Csak nem engem keresel:)
Hat majd elolvadtam ott. Utana elmentunka galagonyaba, ahol megittam 3 dl bort, kicsit be is csicsentettem tole, amjd visszakisert a kolimba, es epp az utso 139eset erte el. A bucsu puszi, ami mar csok volt, nem maradhatott el...Hat ennyi, igy kezdodott.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#38) gregorik válasza tildy (#37) üzenetére


gregorik
senior tag

és 6 éve tart? az komoly.
mi jött le az első beszélgetésből? hogy magamat idézzem az első hszból, 'éreztétek-e egyből, h ebből azért lesz valami'?

(#39) tildy válasza gregorik (#38) üzenetére


tildy
nagyúr

O szerette volna, de nem mert remelni, hiszen korabban nem igayan volt szerencseje ilyen teren.
En sejtettem, hogy lesz:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#40) gregorik válasza tildy (#37) üzenetére


gregorik
senior tag

a 6 év alapján asszem ti tudtok vmit, amit én még nem; ma olvastam egy Sting-interjút, amiben a házasságáról beszélt, ezt ő fejezte ki a legjobban. copy+paste:
'Sting: I think having a good relationship involves renewed daily commitment to that relationship, and not to assume that things will continue without effort and understanding and an ability to evolve as a couple as circumstances change.'

(#41) gregorik válasza gregorik (#40) üzenetére


gregorik
senior tag

a jövőben itthon is felbukkanó copyright-cápák kedvéért belinkelem a forrást: Bővebben: link :U

(#42) vicces válasza gregorik (#41) üzenetére


vicces
addikt

link nélkül is megtalájuk :)

[Szerkesztve]

:)

(#43) gregorik válasza tildy (#11) üzenetére


gregorik
senior tag

''Egy 5-6 evesnel meg magaba a csajba unnal bele lehet''

nem hinném; az eddigiekkel tényleg meguntuk egymást (vagy csak én őket:B:F), de azért, mert eleve nem voltunk egymáshoz illők; csak ezt az elején egyáltalán nem láttuk; pont az lenne a topik egyik lényege, h hogy lehet ezt már az elején kiszűrni.

(#44) Avicularia


Avicularia
veterán

99 szeptemberében ismerkedtem meg a jelenlegi párommal a 173É viszonylaton éjszaka :)
azóta gyűrjük egymást

(#45) chicken válasza gregorik (#43) üzenetére


chicken
senior tag

Nem lehet! Épp most szakítok 5ödször :O És mindig tökéletesnek indul, és sokáig tart (1-2 év) és mégis kiderül, hogy nem illünk egymáshoz. De mindig sokára, és lakva. Tulajdonképpen ez tök normális, ha belegondolsz. Na jó, egy kicsit maximalista vagyok, tudom, hogy ez is baj - de hogy láthanád egy tekintetből vagy pár beszélgetésből, hogy az adott ember hogy fog viselkedni váratlan helyzetekben?

mens sana in campari soda

(#46) Niquis


Niquis
aktív tag

Nem találtam meg és nem is fogom sosem. A kurva életbe.
Elnézést.

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#47) gregorik válasza chicken (#45) üzenetére


gregorik
senior tag

hát ezek nem jó hírek.. én még sose költöztem össze a másikkal, pont azelőtt mentünk szét, h erről szó lett volna.. neked hány év volt a leghosszabb?

''hogy láthanád egy tekintetből vagy pár beszélgetésből''

még mindig bízom benne, h meg lehet azt érezni már az elején, ha ő az igazi.. így lenne is értelme belevágni.

(#48) _az


_az
senior tag

apááám, ennyire ne legyünk má romantikusak, tisztára elérzékenyültem a hsz-ek olvasása közben :DD:DD:DD

(ez az első hsz-em az új bizgenytyűzetemmel, nagyon zsír :D)

az

(#49) gregorik válasza _az (#48) üzenetére


gregorik
senior tag

végleg kiszállt az operatőr csaj (végülis róla volt szó az első hszben), úgyhogy beindul a kemény keresés..

(#50) chicken válasza gregorik (#47) üzenetére


chicken
senior tag

leghosszab 4. (17-21). Mondjuk akkor még nem is gondolkodtam ilyeneken, hogy igazi, stb, de ő sajnos 5 évvel idősebb volt és ő már igen (pont ez volt a baj).

Utána már mindig kicsit néztem, lehetne-e gyermekeim apja, az IGAZI, stb és mindig úgy tűnt, hogy igen. Aztán az egyikről kiderült, hogy éjjel-nappal spanglizik (bár ez nem látszik rajta, de aztán megértettem a motiválatlanságát meg bizonyos dolgokhoz való hozzáállását). A másikról kiderült, hosszú idő után, hogy Amerikában akarja leélni élete hátralevő részét (na ez nálam tuti kiesett). A mostaniról éppen kiderült, hogy hetente 3szor órákhosszat telefonál a volt barátnőjével, mindent megbeszél vele, a klubjába jár szórakozni, a húgának megy az OBIba vsárolni meg megcsinálni a lakását, ''karácsonyozós'' estéket tart velük stb... Na ilyenek. Nincs szerencsém.:(

SZERK: Ja és utálja, hogy számítógépezek, és nem hagyja, és állandó harc van emiatt. Ez viszont olyan dolog, amiről nem fogok lemondani senkiért. Akkor nem lesz férjem vagy mittomén.

[Szerkesztve]

mens sana in campari soda

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.