Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Kerekasztal mágusai -- nyíregyháza (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Bencom ™


Bencom ™
őstag

Nem akartam kinyittatni az új témát, mert semmi értelme, ennek az újnak pedig az a lényege, hogy aki Nyíregyen, vagy annak a közelében él, és érdeklődik a szerepjátékok után, annak itt a helye, ez speciel egy M.A.G.U.S kör de ha valakik még szervezni akarnak valamit Nyíregyen, azok jöhetnek idenyugodtan.

Tehát:
A Nyíregyházi ''Kerekasztal Mágusai'' nevű szerepjátékos kör ötletgazdája én magam vagyok
alapítói: Sianis, Skót, és Bencom

Tagjai eddig (az alapítókon kívül):
Kephalmos
P. Levente (Vazul) oszt. társam
P. Krisztián, ex oszt. társam

Az idő még nem ismeretes, ugyanis Sianisnak és Skótnak vizsgaidőszak van, az első teljes létszámú party tehát január után lehet, de addig kisebb partyk lehetnek.
A hely az (esetleg) P. Krisz háza, bár még biztosat sajna nem tudok mondani, ez Nagyhalászban van, más lehetőségek még egyelőre a kölyökvár (20K HUF/ alkalom) vagy a mustárház (3K HUF/alkalom, de nem sok jót hallottam a helyről)

majd megpróbálom rávenni a moderátorokat, hogy a változásokat módosítgassák bele a topic kezdő hsz-ébe, ha valakinek van ötlete idővel vagy hellyel kapcsolatban, esetleg jelentkezne tagnak, vagy tud olyan embert, aki szívesen jönne, az írjon, megbeszélhetjük, hogy milyen modulokat játtszunk, meg minden effélét, meg az is el kell hogy dőljön, hogy ki legyen a Kalandmester, Skót, vagy én, nekem még nincs nagy gyakorlatom benne, de majd csak belejövök, de lehet 2 KM is felváltva, vagy párhuzamosan is;)

d20-as rendszert nem játszunk, hanem a régi dobálósat, de ha valaki ragaszkodik pl a ''KAP'' rendszerhez, annak is beilleszthetjük a karakterét, ha reálisnak tartjuk.
ja igen, minden karaktert a KM-nek kell jóváhagyni, magyarul vagy Skótnak, vagy nekem, esetleg mindettőnknek, lehetőleg mindenki új karakterrel kezdjen, ne hozzon egy eleve 20-as szintű valamit.

egyelőre ennyi, ha lesz valami, tudni fogjátok! a tagok sztem vegyék fel egymást MSN-n, már akinek van.

A'fraad!

(#2) Kephamos válasza Bencom ™ (#1) üzenetére


Kephamos
addikt

Bencom! Mi volt az az oldal, amit ajánlottál, amin Mókus cumókat lehet találni nagy mennyiségben? Engem az alapkönyv érdekelne, emrt mint mondtam és kb. 4 éve nem Mágusoztam.
Rövid kis játékokat lehetne tartani akár a Suli könyvtárában. Ha másért nem, akkor azért, hogy egy profi, mondjuk te, segítsen összedobni egy jó karit!
Holnap valamelyik szünetben találkozhatnánk a ''megszokott helyen'', hogy megdumáljuk ezt személyesen is.

(#3) Bencom ™ válasza Kephamos (#2) üzenetére


Bencom ™
őstag

annyira azért nem vagyok profi...
de megbeszéljük... mivel egyik tag most is osztálytársam (aki álandóan elmászkált) és vele is akarok ilyen kis bevezetést, ezért lesz valami, de nem tudom, a könyvtár szerintem nem jó... de majd kiderül... nekem kicsit messze van a 3.-ról fel le rohangálni, vagy nem szünetben akarod?

magus.rpg: [link]

szerk.: télleg vaze, téliszünet lesz már szerda utántól, uh olyan hamar meg nem akarok csinálni semmit.

figy: a sráccal jan. 12-én leszek ügyeletes, és az unalmas perceket magusozással fogjuk tölteni, őt akkor ''avatom'' fel. sztem mivel te meg régen már játszottál annyira nagy hajcihőt nem kell neked csapni, csak összedobunk egy karaktert, az megvan 5 perc alatt, kidolgozni már úgyus neked kell.

[Szerkesztve]

(#4) Kephamos válasza Bencom ™ (#3) üzenetére


Kephamos
addikt

Áhhh! Szünetben nincs idő ilyesmire. Házik kell másolni, meg ilyenek. :))
Szerintem suli után egy félóra-óra elég, meg ott csönd is van, nem szól bele asok tahó, hogy ''nézzed mán' kockadobálós barmok'', meg ilyenek.
Ahogy az iskolatársaimat ismerem, nem sokan vannak a könyvtárban suli után(Tisztelet a kivételnek). Szóval karigyártásra a legjobb hely a könyvtár, eddigi tudásom szerint, de ha tudsz jobbat akkor szólj!
Vagy mhetünk a szerepjáték boltba, Jakihoz, de ott szvsz nagy a tömeg suli után, mert sokan azért mennek oda, hogy csézzenek és nem azért, hogy szerepjátszanak, vagy könyvetvegyenek.

Szerk.: én az oldalon, amit adtál nem találtam meg az alapkönyvet...

[Szerkesztve]

(#5) Sianis


Sianis
addikt

Én is jelen vagyok! Remélem, hogy vizsgaidőszak után ~február, sikerül valamit összehozni...

(#6) Bencom ™ válasza Sianis (#5) üzenetére


Bencom ™
őstag

igen, én is úgy februártól gondolkodom, de addig le kell tisztázni a helyet. ha a srácnak jó, akkor tökéletes.

Kephalmos: az rpg.hu-n inkább ilyen kiegészítők vannak, meg segédanyagok, ötletek, de fennvannak a kasztok is, meg a fajok is, sokkal több minden, mint az alapkönyvekben, de külön-külön, nem egyben az egész, uh mindíg annak kell utánanézned, ami éppen érdekel. sztem így ésszerűbb is.

de nekem van alapkönyvem, meg van Sianisnak és Skótnak is, és nélkülük nem nagyon fogunk játszogatni nagyobb partykat, de különben nálam mindíg nálam lesz, ha mágus van kilátásban, nélkülem meg egyedül úgysem tudsz játszani, a karaktert meg együtt rakjuk össze, hogy a csalás és tápolás lehetősége ne merülhessen fel;)

(#7) Kephamos


Kephamos
addikt

Mivel lassan tagnak érezhetem magyam, legalábbis a kezdő hsz. alapján én is beteszem az aláírásomba ezt :''Kerekasztal Mágusai -- Nyíregyháza: http://prohardver.hu/f.php?mod=40&id=244687''
Rajolás pówer! :DDD

(#8) Skót válasza Kephamos (#4) üzenetére


Skót
aktív tag

ha nagyon kellenek az alapkönyvek akkor vegyél fel msn-re és ott át tudom dobni a scannelt verzsönjüket:)

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#9) Bencom ™


Bencom ™
őstag

Na, ittvagyok, de az MSN-m döglött :F
a lényeg, hogy kerestelek téged Kephalmos, de egyetlen szünetben sem voltál a ''szokott helyen'', sőt mikor feljöttünk a tesióráról, rádköszöntem a lépcsőn, de még csak meg sem akartál ismerni :F
mire véljem ezt? :F

a hely kérdése még nem tisztázott, elméletileg ma délután beszél az oszt társam az ex oszt társammal, hogy tarthatjuk e nála a talit, vagy mittomén...

(#10) Kephamos válasza Bencom ™ (#9) üzenetére


Kephamos
addikt

Én ma csak oda-oda néztem a szokott helyre, mert nem nagyon volt ma időm, de én nem láttalak ott, csak ismeretlen eredtű nőszemélyeket láttam,s nem akartam odülni melléjük, mert még félreértették volha a helyzetet.
Láttam néhány arcot az osztályodból, mikor jöttek fel, de téged nem láttalak, pedig direkt figyeltem, hogy ott vagy e! (Gondoltam, hogy elkerültük egymást, vagy nem jöttél suliban.)
Bocsesz, hogy nem láttalak meg,mikor köszöntél... :((
-------------
Szerk.:
Hogy ne forduljon elő az, mint ma, ezért úgy gondolom, hogy holnapra meg kéne beszélni valami konkrétumot. Mondjuk 1. óra után, a ''szokott helyen''!

Szerk.2: Látod, látod! Én mondtam neked, hogy az MSN nem az igazi!
[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#11) Bencom ™ válasza Kephamos (#10) üzenetére


Bencom ™
őstag

találkoztunk, ok... egyeőre mást nem tudok írni, a hely még sajna most sem biztosított :F

(#12) Kephamos válasza Bencom ™ (#11) üzenetére


Kephamos
addikt

Lehet, hogy tudok egy helyet, majd rákérdezek.

(#13) Bencom ™ válasza Kephamos (#12) üzenetére


Bencom ™
őstag

mikorra kérdezel rá? mert most ugye téliszünet, de az MSN-em (ha) üzemel, tudunk beszélgetni. meg milyen hely lenne is ez tulajdonképpen?
meg fizetős? (ha az akkor mennyi pénz/alkalom) vagy esetleg hol van?

(#14) Bencom ™


Bencom ™
őstag

bizonyos szinten a témába vág:
lécci olvassátok el, és szóljatok hozzá valamit: [link]
előre is köszi!

(#15) Kephamos válasza Bencom ™ (#13) üzenetére


Kephamos
addikt

Azt nem tudom, hogy mikorra kérdezek rá...majd, ha találkozom a sráccal, aki az infókkat szolgaltátja az ügyel kapcsolatban. Természetese kifaggatom, hogy mik a feltételek.

(#16) Bencom ™ válasza Kephamos (#15) üzenetére


Bencom ™
őstag

Na, kedden suli, majd szerintem találkozunk (nem biztos, mert rengeteg dolgom lesz) addig jó lenne, ha utánajárnál;)

(#17) Kephamos válasza Bencom ™ (#16) üzenetére


Kephamos
addikt

Majd valamelyik nap megkérdezem a plázában a boltost, hogy van-e még lehetőség, de mintha a bolt átköltözött volna a földszintre, valami hülye drogéria mellé, ahol egy perc alatt 20 hülye pics@ megy el, és szól be, hogy ''nézzed mán'!'' :(
De azért még utánnajárok.

(#18) Bencom ™ válasza Kephamos (#17) üzenetére


Bencom ™
őstag

okok, hát ha ugrott a hely, az baj, eddig ez tűnt a legjobbnak... a srácot megkérdeztem, nem lehet náluk tarttani, mert a faterja nem engedi :F akárcsak nálam :(

Akkor ez még az ''esetleg'' kategóriába tartozik, meg a két fizetős hely... háát... majd meglátjuk...

(#19) Sianis


Sianis
addikt

Mi a gond a Plaza-val? Kit érdekelnek a hülye pics@-k? A Camelot nagyon is jó kis hely szerintem...bát ti döntitek el!

(#20) Kephamos válasza Sianis (#19) üzenetére


Kephamos
addikt

Nos...
Régen úgy volt, hogy a bolt az fent volt a mittomén hanyadik emeleten, ami előtt volt hely játszani, ellenben most lent van és nagyon nincs hely előtte. Azért majd megkérdezem Jaki bácsit, hogy tud-e valamit ajánlani.

(#21) Sianis válasza Kephamos (#20) üzenetére


Sianis
addikt

Gondolom, hogy Jaki szívesen látna a belvárosi boltnál, csak ott most éppen befagyna a seggünk.... :) Művház vagy ilyesmi nem működő dolog?

(#22) Kephamos válasza Bencom ™ (#18) üzenetére


Kephamos
addikt

Szerintem nem feltétlen baj az, ha fizetős a hely, ezalatt a megfizethető kategóriára gondolok, mert az kizárja az idegeneket.
Mondjuk a Kölyökvárat mondtad, meg a Mustárházat. A Kölyökvár az rohadtúl drága, a Mustárházat pedig semmiképpen nem ajánlom, a borzalmas társaság miatt.
-------------------
Sianis:
Igen! :R ; Igen :O ...

[Szerkesztve]

(#23) Sianis válasza Kephamos (#22) üzenetére


Sianis
addikt

Mustárház az mi? Vagy ez a Muvház neve? Mibe kerülne az? Ha kapunk egy külön akár kicsi termet is, és békénhagynak, nekem az is mindegy, kit érdekel, de most komolyan, hogy ki mit gondol a dologról?

(#24) Kephamos válasza Sianis (#23) üzenetére


Kephamos
addikt

Asszem, hogy Bencom tudja, hogy mennyibe kerül.
Hogy mi is ez? Ez a Szent István utcán található ifjúsági ház szerűség. Sokan játszanak ott AD&D-t, meg Mágust, meg mindenfélét, de azok az emberkék, akik ott vannak; az ott dolgozók és az odajárók is, kiborítóak!!! Én íjászkodni jártam oda, de csak néhány hétig bírtam, hogy mindenbe belepofáznak, meg harsogják a legpocsékabb vicceket, majd jókat röhögnek a a saját humorkísérleteiken. Vááá! Borzalamas népek tanyázna ott.

(#25) Sianis válasza Kephamos (#24) üzenetére


Sianis
addikt

Nem számít, csak legyen hely, meg ne kerüljön sokba. Ja meg ne zavarjon, bár én ezt megmondom neki, azon nem múlik....

(#26) Bencom ™


Bencom ™
őstag

jaja, hát figyeljetek: ha a pláza ugrott, akkor nézhetünk egy olcsó helyet, de engem nagyon bír idegesíteni, ha valaki odajön pofázni, meg beleszól a dolgokba, vagy egyszerűen kérdezget...

és a helyet nem én döntöm el, hanem megszavazzuk, hogy kinek mi jó.
tehát ha a pláza még működik, vagy akár a belvárosi Kamelot (de ott most hideg van, benn meg nincs hely, de nyáron oda megyünk!) a kölyökvár mindenképpen kiesett, annyi pénzem nincs, a mustárházban nem voltam még, Skót javasolta, mert olcsó, de Kephalmos azt mondja, szar közeg, tehát szerintem ezt is kilőhetjük.

A volt osztálytársamnál nem jó, mert az apja nem engedi, nálam nemjó, szintén a faterom miatt, meg hát elég kicsi is a szobám ennyi embernek (igaz hat+-an leszünk?) Sianisnál már volt egy, de felújítanak, Skót nemtom hol lakik, de ha emlékezetem nem csak akkor panelban, tehát kilőve, Kephalmost nem tudom, a mostani osztálytársamnál nem lehet sajna, tehát csak valami közös legyen, és mivel kb heti rendszerességgel szeretnék magus-ozni (tudom, hiú ábránd) ezért lehetőleg ne is legyen fizetős se, vagy ha az lesz, akkot tagdíjat fogunk szedni, és elosztjuk, de 20K-t alkalmanként nem fogunk leosztani!!! a 3K még rendben van, de monnyuk sztem az is sok, főleg, ha télleg olyan szar a közeg, mint Kephalmos mondta, ha a Pláza ugyanolyan, és ingyen van akkor már inkább oda... tehát a szavazatomat az eddigi állás szerint a Plázára adom le!

(#27) Kephamos válasza Bencom ™ (#26) üzenetére


Kephamos
addikt

Vah!
Bár, nagyon áradt vagyok, de megpróbálok érteémesen reagálni....
A Plázát megkérdezem Jaki bácsitól, amint lehet, a Mustár-gázzal :DDD pedig az a helyzet, hogy, ha Sianis a csajonka, akik nagyin sötétek,- nek is megmondja, hogy ''szevasz, héjj!'', akkor tőlem az is jó!
Bencom: ne add le a szvazatodat, addig, amíg nem tudunk minden helyről biztosat!

(#28) Bencom ™ válasza Kephamos (#27) üzenetére


Bencom ™
őstag

okok!
és is azt mondtam, hogy a mostani állás szerint így szavaznék, de ha új infók jönnek, akkor ez simán változhat még;)


télleg fáradt lehettl, egy szót nem írtál le helyesn, sebaj, jó volt ez egy kis olvasógyakorlatnak :DDD

(#29) Bencom ™


Bencom ™
őstag

Hát, ilyen nincs!
Ma ügyeletes voltam a suliba, és oszt. társammal (levente) magusoztunk végig, és nagyon kentük, én voltam a KM, és végignyomtunk vagy két modult 6 óra alatt, a lényeg, hogy nem unatkoztunk, de a hangsúly nem itt van: mikor meglátták, hogy mágusozunk, nem az történt, hogy elkezdték mondani, hogy kockadobálós bolondok, hanem vagy húsz mágusos srác jött oda hozzánk az aranyból, hogy ''jé, ti is ezt játszátok?'' uh lesz ember bőven, vagy 20-25-en is összeverődhetünk akár, most már télleg nagy hely kell... bár nem nagyon beszéltem velük, csak mondták, hogy szívesen jönnének mágus partyzni :))

és volt vagy 2 KM is köztük, uh azzal is el lennénk látva bőven... lehetne csoporbontott magus :))

(#30) Kephamos válasza Bencom ™ (#29) üzenetére


Kephamos
addikt

Az alsóbb, vagy a felsőbb évfolyamokból származnak? Gondolom, hogy nem az évfolyamomból származnak, mert ott rajtam kívül nem nagyon vannak értelmes emberek. ;]
Jakit még mindíg nem tudtam megkérdezni, mert amikor ráértem, akkor ebédidő volt, vagy nem ő volt bent, hanem valaki más.

(#31) Bencom ™ válasza Kephamos (#30) üzenetére


Bencom ™
őstag

nálam voltak fiatalabbak is de idősebbek is, és meglepően sokan, sőt, a hülye kémiatanárnő fiai is ezt játtszák :DDD

(#32) Kephamos válasza Bencom ™ (#31) üzenetére


Kephamos
addikt

Meliyk hülye kémiatanár fiai?

(#33) Bencom ™ válasza Kephamos (#32) üzenetére


Bencom ™
őstag

Parlaghné? asszem így hívják... vmi anorexiás és vakaródzós szőke dög, nagyon rühell minket, de ha elvinnénk a fiait mágusozni, kémiából jobb jegy :DDD

(#34) Kephamos válasza Bencom ™ (#33) üzenetére


Kephamos
addikt

Jaaaj! Az engem is tanított, és a mi osztályunkat is nagyon szerette. Kutya-macska barátságben voltunk vele. Próbáld/juk ki. Engem ugyan soha többé nem fog tanítani, de jó jóban lenni vele, mert akkor majd jól elmondja a többi tanárnak, hogy mennyire jófejek vagyunk :DDD

[Szerkesztve]

(#35) Kephamos


Kephamos
addikt

-Megérdeklődtem, hogy a Pláza nem jó, ezért maradt a mustárház.
Skót: A könyveket ide tudnád adni valamikor, cd-n? Cserébe tudok adni AD&D/D&D (és ehhez kapcsolódó cuccokat: Ravenloft, Dark Sun stb.) cuccokat, ha érdekel, de ha nem, akkor csak simán viszek cserébe egy cd-t, vagy a cd árát.

(#36) Bencom ™


Bencom ™
őstag

azt beszéltük meg, hogy hó végére összehozunk egy találkozót, de ti még arra is szartok, hogy belenézzetek ebbe a topicba, hiába töröm magam, akkor itt befelyeztem! :(((

most van hó vége, MSN-en nem egyszer kértem, hogy szóljatok hozzá a topichoz, de neeem! jó, akkor majd ha esetleg mágusozni akartok, akor szervezzétek magatoknak! sok időm volt benne ebben a szarban, ha nektek már az is sok, hogy hozzászóljatok, akkor felejtsétek el! :(((
(tisztelet a kivételnek, vagyis Képhalmosnak, mert ő tényleg akart mágusozni, a könyvet majd hétfőn ne felejtsd el visszahozni! )

ez volt az utolsó topic, ami miatt errefelé nézelődtem, uh most már örülhet, aki nem akar többet látni!

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Kerekasztal mágusai -- nyíregyháza (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.