Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) baga


baga
tag

www.sterowniki.net.pl/cgi-bin/cgi innen szedtem le
és az installnál azt irja hogy inf error és video driver not found
lehet hogy azért mert 9500 prom van? és a readme-be azt
irja hogy 9700 9800 hoz van.
ilyenkor mi van ?
köszike.

(#2) badbrother válasza baga (#1) üzenetére


badbrother
aktív tag

Nincs olyan verzió amelyik a readme-ben azt írja, hoyg 9500Pro-hoz való?
Mert szerintem megérné azzal próbálkozni.

(#3) baga válasza badbrother (#2) üzenetére


baga
tag

3.3 -as -ban nincs

(#4) baga válasza badbrother (#2) üzenetére


baga
tag

ja megnéztem ez 9800pro catalyst driver
ez nem megy rá minden kártyára ezek szerint.

(#5) baga válasza baga (#4) üzenetére


baga
tag

I've been following the rage3D forum thread about this and this was posted by ''Catalyst Maker'', one of ATI's senior Catalyst developers:

''The title of this thread is incorrectly ''OEM CAT3.3's out''. What Dell has issued is not a CATALYST release and should not be judged as one.
The real CATALYST's as I have told GI BRO for his front page news post have been delayed 2-3 weeks from today.''

Even Rage3D news is now reporting that Dell's drivers are not 3.3's. I don't know what Dell has posted but I'm going to wait until ATI posts the 3.3's on their site.

(#6) pepepapa válasza baga (#4) üzenetére


pepepapa
tag

Nos a catalist meghajto csomag nem 1 tipusu video kártyához készül, hanem az összes ATI-hoz amit te olvashattál az esetleg arról szól, hogy az előző tipushoz /3,2 / képest ezekhez /9700-9800/ tartalmaz jelentős változásokat, de ettől függetlenül az jó a 9500-8500LE stb hez is üdv pepe

Ez itt a / helytakarékosság / helye - huja-haj

(#7) pepepapa


pepepapa
tag

Ha érdekel megkeresem a linket a 3.3 katalist-rol ez a ''DELL'' gondozásában megjelent már pár napja megvan én még nem raktam fel, de van aki használja azt mondják jól müxik. üdv pepe.

Ez itt a / helytakarékosság / helye - huja-haj

(#8) wittman


wittman
aktív tag

ezt olvasd el és mindent megértesz!!![L]http://www.hardwareoc.hu/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=2760&mode=thread&order=0&thold=0[/L]
A módosított .inf-et bemásolod és minden ok! Amúgy hallkan teszem hozzá, de pár nap és jön a hivatalos az ait weboldalán is.

www.vmh59.hu

(#9) wittman


wittman
aktív tag

Én is várom a hivatalosat, de a catalyst 3.2-es nekem mostmár ok, mióta felraktam a dx9.a-t az XPSP1-re.

www.vmh59.hu

(#10) baga válasza wittman (#9) üzenetére


baga
tag

köszike akkor megvárom a hivatalosat sziasztok

(#11) Thom!


Thom!
veterán

Mindenki várja meg a hivatalos drivert!!
Ezt a DELL féle drivert modósíthatód akkor se fog 8500;9000;9500-on futni és kész!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.