Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kepe


Kepe
aktív tag

Sziasztok!

Egy GF xxxx kártya használatakor a köv hiba lépet fel:
ha a Wines driver van fenn, amit a win telepítéskor tesz fel a kárytához, azzal minden ok, de a ha az Nvidia oldaláról leszedett drivert teszem fel, akkor 5 percig a win indulásakor mikor bejön a win első képe ( amikor fut az a kék bitkolbász), csak halványan jön be! 5 perc és utána indul rendesen minden!


Csupasz vinnél is ezt csinálja, Alaplapi driverek fenn, fix ip az adsl-nél ok!

Mi lehet a baj? a kártya pontos tipusát majd megírom!


Help! Üdv! Kepe...

"Élj úgy, mint nem akárki és halj meg úgy, mint bárki!''

(#2) Kepe


Kepe
aktív tag

UP!!!

"Élj úgy, mint nem akárki és halj meg úgy, mint bárki!''

(#3) geree@bl válasza Kepe (#2) üzenetére


geree@bl
aktív tag

Mindegyik driverrel ezt csinálja? Melyik gyártótól van a kártya? próbáltad már onnan leszedni a drivert? Azzal is ezt csinálja?
Biosban álltítottad az AGP frekvanciát?

''Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.''

(#4) Szten Márs válasza Kepe (#1) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

A GF xxxx-et egy kissé pontosítsd, nyugi, lehet.
Hmm... tudom nagyon láma hiba lenne, de megfelelő op-rendszerhez szedted le a drivert :)
Hanyas verzióju forceware lenne a hibás?

(#5) mobal válasza Kepe (#1) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

nekem van 1 ati yyyy zz karim... :)) de viccen kívül mien kari?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Milyen OS? Ez sokat segítene.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#7) Kepe


Kepe
aktív tag

HY!


Szal Winxp Sp1-el és ha feltelepítem az XP-t akkor az xp-s driverrel jól megy a kártya, ha felteszem a drivert, akkor meg csinálja ezt az 5 percig halvány képernyőtr majd minden ok!

TV kimenet nem lehet a ludas?

Ja a kártya: ASUS GF 8170


Mindent köszi előre is! Üdv! Kepe---

"Élj úgy, mint nem akárki és halj meg úgy, mint bárki!''

(#8) Nedudgi válasza Kepe (#7) üzenetére


Nedudgi
aktív tag

Chipkészlet? AGP driver? Nekem is ezt csinálja az ATI driver csak néhány másodpercig...Öt perc az sok...:F

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#9) Kepe


Kepe
aktív tag

Abit NF7-s ver 2 a lap
Nforce csipkészlet :))

"Élj úgy, mint nem akárki és halj meg úgy, mint bárki!''

(#10) Kepe


Kepe
aktív tag

Up!

"Élj úgy, mint nem akárki és halj meg úgy, mint bárki!''

(#11) simbazz válasza Kepe (#10) üzenetére


simbazz
aktív tag

Egy Bootvis futtatás megoldja.
microsoft.com-ról leszedhető, vagy bármely free/shareware letöltő helyről (gyk. download.com, letoltes.com, stb.)
Nem emlékszem már tisztán, de telepítés után drivers+next boot vagy mit kell indítani, restart után várni míg be nem jön a táblázatos eredmény. utána optimize system, restart, és megint várni, míg nem végez, ez több perc lehet.
Ennyi.

Elektromos abakusz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.