Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) SQX_Barto válasza T. Almeida (#47) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Igen igen nagyon kell a stuff!:)
És előre is köszi, hogy segítesz:)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#52) karyo


karyo
senior tag

Nekem sajna csak 3 kötet van meg, de nagyon kéne a többi is, lehetőleg scannelve,
vagy pdf-ben. Akinek sok kötet megvan, nem vállalná be a mártír scannelő szerepét?

Enjoy the silence.

(#53) xuldar válasza Viktor0610 (#3) üzenetére


xuldar
őstag

Hja, a jó öreg ''egy ujj - két ujj - huszonegy ujj'' technika. :DDD
Nekem megvan az összes Rakéta könyvkiadós rész, a Vénuszosból nincs meg mind. Ettől függetlenül érdekelne bármelyik angolul megjelent (magyarul viszont nem) rész legalább fénymásolásra. Pár éve játszottunk is a Titánon. Allansiában és Kakhabadon nyomtuk saját rendszerrel. Főleg a világleírás miatt érdekelnének az extra részek.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#54) ossa


ossa
tag

sziasztok,
hát tudtam hogy még fogok evvel a szóval találkozni hogy ''kaland, játék, kockázat''
és tudjátok az a legszomorúbb :O:O:O hogy végignéztem a beszúrt linkeket és rá kell hogy jöjjek 3 kivételével nekem megvolt az ÖSSZES, de mivel úgy 4éve cirka pénzileg megszorultam odaadtam egy 3600 feltöltő kártyáért az összest. :O:O
úgy bánom megadnék most felnőtt fejjel mindent hogy újra...
még régen volt a sarkon egy újságos és mindig nála vettem meg mikor megjelent az új
persze Anya adott rá pénzt
talán az elátkozott ház megvan mert abból 2 volt :U
gyakran benézek ide és remélem sikerül újra beszereznem őket
1tippem már van - könyves antikvárium
ott nézzétek bittos hogy találtok
hazafele benézek én is
üdv ossa

(#55) Fisha


Fisha
őstag

Jo a topic. En is fan voltam. Le is voltam tiltva rola egy idoben, mert rosszul aludtam tole (vagy egeszen mastol) :).
Nagy nosztalgiam kozepette abba gondoltam bele, hogy sok forumozo meg nem is elt akkor, amikor az elsok kijottek. Ejha, de oregek is vagytok! :)

(#56) ossa válasza Fisha (#55) üzenetére


ossa
tag

Mennyi idős a senior?
tényleg mikor jelentek meg az első példányok?
ossa :D:R

[Szerkesztve]

(#57) Fisha válasza ossa (#56) üzenetére


Fisha
őstag

Szerintem 88 korul jottek ki az elsok, de lehet hogy picit kesobb? Akinek megvan megnezhetne a Tuzhegy varazslojanak kiadasi datumat.

Amugy 25 a senior, ami nemt tunik soknak, de egyre tobb az apro jel, hogy lassan mar sok lesz :).

Tenyleg miert Valakinek a valamije szinte mindegyiknek a cime?

(#58) tierbatyo válasza Fisha (#57) üzenetére


tierbatyo
senior tag

89-es a Tuzhegy, de mintha Halallabirintus elobb jott volna ki.

Take a look to the sky just before you die

(#59) DigitXT válasza Drizzt (#42) üzenetére


DigitXT
félisten

Épp olvasom a topikot, és pont ezt akartam beírni: nagy kedvenc!:C Anno még proggit is akartam írni rá, hogy a gépen is lehessen ''játszani''.:)) Ma már mondjuk sima HTML-be nyomnám, esetleg némi JavaScript ''játéktámogatással'', és kész...:DDD Amúgy engem tök érdekelt volna a Vértengerek, csak totál hibás volt: a fele hiányzott, de anno fel sem merült, hogy visszavigyük a ''kereskedőnek'': asszem épp egy általános iskolai könyvvásáron szereztem be...:R A Királyok Koronájába, vagy mibe;) pedig emléxem, hogy nem értettem, hogy a ''mutáns húsgolyókat'' hogy a fittyfenébe lehetett ''hangya húsgolyóknak'' nézni véletlenül, úgy, hogy ''fel volt hajolva a cimke az üvegen'', de aztán csak kitaláltam - anno:DDD -, hogy tuti ''mutANT'' volt eredetiben, és az már valóban ''lehajolhatott'' úgy... LOL!:D

(#60) Tsunami válasza Fisha (#57) üzenetére


Tsunami
senior tag

83 volt az első, asszem a Tolvajok városa.

''három a kettő tizen''

(#61) tierbatyo válasza Tsunami (#60) üzenetére


tierbatyo
senior tag

Igen de az angolul volt me'g. Tuzhegy varazsloja biztos elobb volt, mert az 82-es.

Take a look to the sky just before you die

(#62) ossa


ossa
tag

nekem is a 80'as évek rémlenek
nekünk 80van :DDD
ossa

(#63) Fisha válasza tierbatyo (#61) üzenetére


Fisha
őstag

Ugye akkor jol emlekszem es a Tuzhegy.. volt magyarul az elso? Es mi a magyar megjelenes datuma?

(#64) corlagon válasza ossa (#62) üzenetére


corlagon
senior tag

Magyarul az elso a Halallabirintus volt szvsz, meg egy tv musorban is lattam anno, mint ujdonsagot.
Elotte talan a Galaktikaban is jelent meg ilyen lapozgatos sci-fi kaland, bar nem ilyen bonyolult, nem volt dobokocka stb.

Mod.
A Tuzhegy utana jott az biztos, meg gyujtottem is oket sorban. -> Gyikkiraly szigete, Skorpiok mocsara...

[Szerkesztve]

(#65) Fisha válasza corlagon (#64) üzenetére


Fisha
őstag

Rakerestem neten, es dominal a ''tuzhegy mint elso'' velemeny. Egyebkent mindenhol vitatkoznak rola :).
www.regikonyvek.hu-n meg lehet venni 350-700Ft kozotti aron.

Remelem nem nagy baj, ideznek egy ''rivalis'' forumrol: Bővebben: link

Steve Jackson- Ian Livingstone: A Tűzhegy Varázslója/1989-63 Ft/

Ian Livingstone: Halállabirintus (mond ez vkinek, vmit ???) /1989-63 Ft/

Ian Livingstone: Az Országút Harcosa (kakukktojás. Nem fantasy, hanem Mad Max szerű sci-fi. DE JÓ !!!) /1989-63 Ft/

Ian Livingstone: A Gyíkkirály Szigete /1989-63 Ft/

Steve Jackson, Ian Livingstone: A Skorpiók Mocsara /1989-63 Ft/

Steve Jackson: A Káosz Fellegvára /1990-68 Ft/

Steve Jackson, Ian Livingstone: Vértengerek /1990-69 Ft/

Ian Livingstone: A Hóboszorkány Barlangjai /1990-73 Ft/

Ian Livingstone: A bajonokok Próbája ( a Halállabirintus folytatása) /1990-73 Ft/

Steve Jackson, Ian Livingstone: A Haláltalizmán /1990-73 Ft/

Steve Jackson: Az Elátkozott ház (kakukktojás. Horror napjainkban, Fantasy elemekkel) /1991-118 Ft/

Steve Jackson, Ian Livingstone: A Szamuráj Kardja /1991-118 Ft/

Ian Livingstone: Tolvajok Városa /1991-118 Ft/

Ian Livingstone: A Rémület Útvesztője /1991-118 Ft/

Steve Jackson, Ian Livingstone: A Pusztítás Maszkjai /1991-118 Ft/

Ian Livingstone: A Végzet Erdeje /1991-138 Ft/

[Szerkesztve]

(#66) corlagon válasza Fisha (#65) üzenetére


corlagon
senior tag

Lehet hogy Livingstone elso konyve volt a Halalabirintus?
Mindegy, otthon megnezem a magyar kiadasok datumat.

Mod.
Pont az elso ot van meg :)

Mod2.
Tenyleg a Tuzhegy volt az elso konyvuk.


[Szerkesztve]

(#67) tierbatyo


tierbatyo
senior tag

En is Halallabirintusra emlexem, mint elso.

Take a look to the sky just before you die

(#68) SQX_Barto válasza T. Almeida (#48) üzenetére


SQX_Barto
addikt

ez a büntetendő dolog olyan (sztem), hogy valamit úgyis találna a szoftverrendőrség... ha más nem, valószínűleg kevés embernek van jogtiszta Office-a az meg hogy emailben elküldesz embereknek könyveket, az max jogdíj szempontjából ''csúnya'' dolog, mivel nem kovácsolsz belőle anyagi előnyt, ha pénzért menne a dolog az más, de így csak azt ''akadályozod meg'' hogy azok az emberkék megvegyék azt a könyvet.De tekintve hogy már nem forgalomba lévő könyvekről van szó (na és persze a szoftverrendőrség se megy ki senkihez mókából emailjeidet meg végképp nem ellenőrizheti) ezért sztem nyugodtan küldhetsz emailben könyvet, de persze tiéd a döntés:)
Amúgy mondd hogy Te Jam Master vagy!!:D
nem is tudtam, hogy MÁGUSoztál is:)
kicsi ez a PH! :)
küldök sztem mailt is, de itt is mondom, hogy lécci, amint tudod küldd el akkor a Bárd képét emailben:)
Előre is köszi:)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#69) gregorik


gregorik
senior tag

mestere voltam anno 13 évesen a témának, arra még mindig emlékszem, hogy:

Halállabirintus (1984) jelent meg először magyarul 89 elején.
Tűzhegy varázslója (1982, az első ilyen könyv) jelent meg másodszor magyarul 89 közepén.
Országút harcosa (1985) jelent meg asszem harmadszor magyarul 89 végén.


amúgy egy jobb CRPG (Baldur1-2, Fallout 1-2 stb.) köröket ver az ilyen könyvekre minden szempontból, jobb a sztori, több az interaktivitás etc...



SQX_Barto: mondj egységárat azért, mielőtt jönnél értük..

[Szerkesztve]

(#70) SQX_Barto válasza gregorik (#69) üzenetére


SQX_Barto
addikt

250Ft megfelelne? bár 500at is megadnék, de ha nem muszály nem fizetnék vagyokokat;)
amúgy emailben kérdeztem, hogy mennyire gondoltál, ezek szerint nem olvastad még el.
Hát gépen nem köt le a kalandjáték még a diablo-val esetleg eljátszottam picit, de azt is hamar meguntam,én csakis fps-ezem a gépen, max valami autós még, de eléggé a csé/cod/mohaa irányába korlátozódik nálam a játék :D
és akkor a kedd vagy szerda jó neked?
meg írtam mailben, hogy majd a számod kellene, ha már biztos a dolog.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#71) corlagon válasza gregorik (#69) üzenetére


corlagon
senior tag

amúgy egy jobb CRPG (Baldur1-2, Fallout 1-2 stb.) köröket ver az ilyen könyvekre

Jah, egy jofele RPG meg arra ver egypar kort :)

(#72) gregorik válasza SQX_Barto (#70) üzenetére


gregorik
senior tag

ment mail

(#73) SQX_Barto válasza gregorik (#72) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Köszi szépen nagy nehezen elolvastam:)
Holnap sztem elmegyek érte de előtte még felhívlak, meg pár havert is :)
400korrekt lesz :)
Hívtalak az előbb, nem vetted fel, majd küldök smst is vagy még próbálkozom a hívással, remélem holnap akkor megbizniszeljük, mert fontos lenne:)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#74) janomill


janomill
csendes tag

hi

akinek vannak eladó könyvei, írja meg a címüket plz:))

(#75) bzoley


bzoley
veterán

Nahát, milyen témák nem indulnak errefelé:)
Ezek szerint nem csak én szerettem ezeket a könyveket.Persze, én is azok közé tartoztam, akik öt könyvjelzővel oda-vissza lapozgatva olvastam ''csak'' a könyvet.
Még most is fent figyel a polcon 11könyv, bár évek óta bele sem lapoztam. Asszem a Skorpiók mocsaráról kezdtem el anno térképet rajzolni, de sehogy sem igazodtam el rajta. Ha valakinek nagyon nagy szüksége lenne rájuk, esetleg fel tudom ajánlani őket. Mondjuk, ha jól látom, a Haláltalizmán már kapott valamikor egy lövést, még most is benne van a lőszer;]

(#76) finest válasza bzoley (#75) üzenetére


finest
őstag

Engem esetleg érdekelne néhány könyv. Régebben nekem is volt néhány, de már elvesztek a költöszködések alatt. Viszont nemrég én felügyeltem a 12 éves unokaöcsémet és őt sikerült az egyetlen megmaradt példánnyal rendesen kilőnöm a fantázia világba. Jól jönne néhány további darab.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#77) SQX_Barto válasza finest (#76) üzenetére


SQX_Barto
addikt

ha visszajön érdeklődjetek Gregoriknál, én 5 könyvet foglaltam le magamnak, de neki van még pár, 400/db áron meg lehet vele dumálni ja és pesti

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#78) Winetou2


Winetou2
újonc

Hi! Nekem van 35db kalandjáték, kockázat könyvem(köztük a Titán, meg még sok más), melyektől 20000FT-ért elbúcsúznék! Érdekel valakit?

(#79) Winetou2


Winetou2
újonc

Itt van egy lista:
1. Űr-orgyilkos
2. A mélység rabszolgái
3. A ketheri maffia
4. Robot kommandó
5. Égi fejedelem
6. Titán
7. Shaumtanti dombok
8. Kharé-a csabdák kikötővárosa
9. Hét sárkánykígyó
10. Démonlovagok
11. Az elátkozott ház
12. A gyíkkirály szigete
13. Haláltalizmán
14. Az országút harcosa
15. A vértengerek
16. A tűzhegy varázslója
17. A végzet erdeje
18. A pusztítás maszkjai
19. A haláltalázmán
20. Tolvajok városa
21. A szamurály kardja
22. A káosz fellegvára
23. A skorpiók mocsara
24. A bajnokok próbája
25. A hóboszorkány barlangjai
26. Zagor legendája
27. Csillagközi fejvadász
+ Titan, meg par, ami 2x van meg

(#80) kael8


kael8
újonc

Sziasztok!

Nekem is van egy kisebb gyüjteményem, amit eladásra kínálnék!
Mindegyik remek állapotban van, nem szakadt, nem hiányos, nem firkás!!
A könyveket 400 forintért lehet megvásárolni, akár személyesen is,
Budapesten!

--------------------------- Kaland játék kockázat : ---------------------------
Steve Jackson & Ian Livingstone
-A haláltalizmán
-A vértengerek
-A szamuráj kardja
-A tűzhegy varázslója
-A pusztítás maszkjai
-A Káosz fellegvára
-A skorpiók mocsara
-A hóboszorkány barlangjai
-A gyíkkirály szigete
-A Rémület útvesztője
-Tolvajok városa
-A végzet erdeje
-A varázsló kriptája
-Az országút harcosa
-Halállabirintus
+ Titán ! (1000ft)

---------------------------- Kaland Játék Varázslat : ----------------------------
Steve Jackson - Hét sárkánykígyó
Steve Jackson - Kharé, a csapdák kikötővárosa

-------------------- Fantázia harcos : -------------------- (ezek sci-fi hangulatúak)
Steve Jackson & Ian Livingstone
-Űr orgyilkos
-A ketheri maffia
-Találkozó F.E.A.R.-rel
-Csillagközi fejvadász
-Lopakodó lelkek
-A halál seregei

(#81) kael8


kael8
újonc

továbbá a könyvekről tudok képet is küldeni, és itt az email cimem, ha valakit érdekelnek a könyvek ide is irhattok!
kael8@vipmail.hu

(#82) SQX_Barto válasza kael8 (#81) üzenetére


SQX_Barto
addikt

A Vértengerek lehet kellene :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#83) vakarcs


vakarcs
aktív tag

juj....

ez naon jó....

emlékszem, amikor elöször mentem kirándulni a család nélkül balcsihoz és rossz volt az idő, akkor vettem meg az első ilyen könyvemet, meg is tetszett, egyből vissza is mentem oda és vettem még egyett :) azóta sajnos nem is igen láttam ilyen könyveket... :( de jó érzés, hogy még vannak :D bár nem hinném, hogy most már ilyet vennék a kezembe (ezzel nem akarok senkit megbántani, csak tudom magamról,h már nem hozna lázba), de akkor igenis nagy élményt jelentet egy ilyen könyv !!!

eladó a világ :)

(#84) zebrafish


zebrafish
tag

Tökéletlen katona 1-2 nincs meg valakinek véletlenül? Csak az egyet olvastam nagyon régen, de úgy emlékszen tetszett :U :)

A mai napon kéretik minden hozzászólásomat komolytalannak tekinteni (akár az év többi napján :D )

(#85) Nashua


Nashua
csendes tag

Én imádom ezeket a könyveket, lyány létemre...:)
Az elátkozott ház a kedvencem, azért mert azt sikerült egyszer csalás nélkül végigvinnem!!!:DDD
Már vagy kisbilliószor megcsináltam őket, de nem tudom abbahagyni...és mindig befosok tőlük...:B

If only I had one wish,I'd want a million trillion lifetimes,that I could spend with you fall in love with you again and again...

(#86) SQX_Barto válasza Nashua (#85) üzenetére


SQX_Barto
addikt

hmm végre egy értelmes lány:)
Üdvözöllek a Halálabirintusban :D
azt hiszem ebbe a topicba bele lehetne vinni az ''ismerjük meg közelebbről a könyvvel játszó lányokat'' résztopicot is:)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#87) Viktor0610 válasza SQX_Barto (#86) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jó az aláírásod... :)
De utáltam ezeket a fejezeteket: ''Kalandod itt véget ért''. :(((

Samsung Galaxy A54

(#88) SQX_Barto válasza Viktor0610 (#87) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Hát még én mennyire utáltam, mikort véget ért :D
a tiéd véletlen nem a Múmiából van? (csak hirtelen az jutott eszembe róla, hogy talán egyiptomiul van a szöveg eleje:) )

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#89) Fred23 válasza Viktor0610 (#87) üzenetére


Fred23
nagyúr

Szép emlékek nekem is,jó ötlet volt a topik.
A legtöbbet ezekkel nyomtam:
-A Haláltalizmán
-A Gyíkkirály szigete
-Tolvajok városa
-A rémület utvesztője
-A Hóboszorkány barlangja

Legnehezebb:A Káosz fellegvára /nekem/
Az elátkozott ház pedig csak addig volt kemény,amíg meg nem tudtam,hogy a házban minden sajt mérgező.:DDD Lám,még 1 lánynak is sikerült...:C

(#90) SQX_Barto válasza Fred23 (#89) üzenetére


SQX_Barto
addikt

az utolsó soron egy picit csúnya volt=P
kérj tőle bocsánatot =P
:)
(ok megvolt az első puncsolás :D)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#91) Fred23 válasza SQX_Barto (#90) üzenetére


Fred23
nagyúr

Igazad van,ki is akartam moderálni,de már elkéstem vele ! ( Vagy nem.:DD )

Mozilla Firefox alatt gondok vannak itt a PH!n.Másnál ? Mer' az enyém nem a legfrissebb.

[Szerkesztve]

(#92) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Nagyon behalt a fórum:(
Valaki teljesen szabályosan végigjátszotta a Halálabirintust???
Egyébként ha már a szabályos játéknál tartunk, ki mit ért ez alatt?
Minden szörnnyel szépen lassan harcolni, soha nem tenni oda az ujjad semmilyen elagazásnál a könyvben, vagy mi is az szerintetek pontosan?:)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#93) Fred23 válasza SQX_Barto (#92) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ahogy mondod.Szépen lassan,kockával,cetlik nélkül.Szerintem viszont senki se állja meg a visszalapozást,miután meghal valahol.Én addig szoktam visszamenni,amíg emlékszem fejből az oldalra,ez max 5 lépés.Utána már inkább kezdem az elejéről.

(#94) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

''A Varázsló Kriptája'' című könyvet keresem megvételre ha valakinek van ilyen könyve és esetleg megválna tőle azt szivessen megvenném a leveleket a következő címre várom: itike@freemail.hu Segítségeteket előre is köszönöm.

ITI

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#95) xuldar válasza SQX_Barto (#92) üzenetére


xuldar
őstag

2 könyvet nem lehet végigvinni fordítási, illetve szerkesztési hibák miatt:
A Káosz Fellegvárát és az Elátkozott házat. Bár ez utóbbira nem emléxem pontosan.
Nekem az összes régi Kaland-Játék-Kockázat könyv megvan, de csak a Gyíkkirály Szigete eladó (2 van belőle).

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#96) T. Almeida válasza xuldar (#95) üzenetére


T. Almeida
senior tag

A káosz fellegvárát tuti, hogy végig lehet vinni, ez volt a kedvencem anno, 100x végigjáccottam.

(#97) SQX_Barto válasza T. Almeida (#96) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Jéé Jam Meister hát te élsz???:D
Mikorra is ígérted, hogy elküldöd a Mágusból a Bárd képét?:D
Na jó nem bántalak:B:)
Káosz fellegvárát majd végigjátszom valamikor, Halálabirintushoz most nincs kedvem, mert beleolvasgattam összevissza és így nem jó, még az ékszer kombinációt is tudom (de nem leszek olyan gonosz, hogy elmondjam:D)
Egyébként befagyott nagyon a fórum tegyünk valamit!!:)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#98) Gregorius válasza T. Almeida (#96) üzenetére


Gregorius
őstag

A Káosz Fellegvárát nem lehet. Kell egy kódszám az utolsó ajtóhoz, amit a könyvtárban tudsz megszerezni az egyik ösvényen, meg egy tükör, amit a másik ösvényen egy gnómtól(?) kapsz. Van egy hely, ahol visszafelé lehet menni, de az az ösvények összetalálkozásához visz, nem pedig az elágazásukhoz, ahogy kellene.

(#99) Krabat


Krabat
újonc

Sziasztok kalandorok!
Ha valaki meg akar szabadulni a Királyok Koronályától vevő lennék rá!


[Szerkesztve]

ASKION KATASKION LIX TETRAX DAMNAMENEUS AISION

(#100) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Befagyott a topic :(
Tanulok, meg gitározok, meg most gyüjtök az új gitárra is melóval, de azért mások is írhatnának :(
Egy PH-s sem M.Á.G.U.S. -ozik??? Páran biztos űzték/űzik ezt a játékot is. Régebben (az én időmben:D) nagyon menő játék volt

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.